BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #850144 przez kojka-waw
Baśka ja niby tylko przytyłam 9,5kg ale wagę wyjściową na bank miałam dużo większą nić Ty :P

Dobra jestem ogolona, wykąpana, idę układać włosy.
Ale mam nerwa. Ciekawe czy zostawią mnie w szpitalu czy odeślą do domu :unsure:

Wstawię jeszze chłopakom pranie.

Kurwa właśnie dostałam list z prokuratury w sprawie byłego męża :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850187 przez MamaMikołaja
hej, witam nadal 2 w 1
dziś mam wrażenie, że chyba nigdy nie urodzę :angry:
a pytania typu, czy urodziłaś baaardzo źle na mnie działają!-tak urodziłam i ukrywam dziecko i nikomu się nim nie pochwalę! a skurczów nadal brak :dry:

a dziś byłam na pobraniu krwi. i na sam koniec rozwinęła sie w przychodni przeze mnie kłótnia... :lol: były 3 osoby przede mną. no i przyszedł pan, zapytał, czemu ja teraz nie wchodzę, a baba na to "bo teraz moja kolej". a on "ja jestem nauczony, że zawsze pierwsze wchodzą panie w ciąży, przepuśćmy tę panią". na co znowu się odezwałą baba przede mną mówiąc, że nie. no to tamten drąży temat, że to nieładnie takim być, ze zawsze się przepuszczało ciężarne itd... na co druga baba się odzywa z wielkim oburzeniem "a jak przyjdzie kolejna w ciąży?". a facet z wielką uprzejmością "też bym ją przepuścił". baby widzę, że się aż zagotowały, ale nic, siedzę i słucham jak to się dalej potoczy. coś tam jeszcze sobie pogadali, aż w końcu baba zapytała jak się czuję. a ja bez wyrzutów mówię, że średnio (jak może się czuć kobieta z bębnem wielkim jak garaż?). i z wielką łachą mnie wpuściły...no kuźwa co za naród! nie dość, że pobranie krwi to minuta, siedziały na dupskach w cieple, nie były jakoś wyjątkowo stare i niedołężne, także nie rozumiem. a na koniec facet mówi, że wchodzi po mnie, bo on musi na ustaloną godzinę wejść. baby ze złości zrobiły sie czerwone, po czym stwierdził, że żartuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850190 przez ete21
MM brawo dla pana-szacunek!
KOJKA może to pismo przyspieszy ci poród!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850202 przez MamaMikołaja
Kojka, powodzenia w szpitalu, oby się udało urodzić. A list olej, nie masz teraz do tego głowy!

Baska, oby Ci minęło w tym nie-spaniem w nocy, współczuję, bo naprawdę można oszaleć. A w dzień śpisz? Może Twój organizm nie potrzebuje tyle snu?

Loca, jeszcze z tydzień poleż, niech mały rośnie! Jedz same witaminy, może to pomoże. A wszystko Cie boli, bo zależałaś się.

Darmag, podejrzewam, że jesteśmy teraz najbardziej zirytowanymi osobami na świecie :) Nie dość, że czekanie dobija, to cały świat nie może tego zrozumieć i w kółko pyta czy już, wrrrr. Jeszcze u Ciebie jest o tyle dobrze, że masz pewność, że do 13 się rozwiąże. A ja nie wiem ile u mnie to potrwa. dziś mam więcej siły niż wczoraj, ale to w każdej chwili może się zmienić :dry:

Roma, Marlena, jestem prawie pewna, że teraz nie moja kolej. Mogę się założyć, że do terminu nie urodzę. Chyba muszę się oswajać z tą myślą...ktoś musi przenosić, a nie wszystkie przed terminem rodzą :)

Ete, ja to chyba ostatnia urodzę, jakoś się nie zapowiada, że się coś zacznie dziać. A Ty szwy masz już zdjęte, także teraz szybko się zagoi. Trzymam kciuki, żebyś do końca tygodnia miała już Igorka w domku :)

Domi, też na sam koniec ciąży masz zajęcie. Współczuje Twoim plecom, ale z drugiej strony masz zajęcie i nie myślisz i nie dłuży Ci się!

no to odpisałam, teraz czas powymyślać sobie zajęcia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850206 przez Loca
Kojka, ja to ostatnio mam ochotę na jakieś spa :P paznokcie bym sobie zrobiła albo żele albo hybrydy, póki co maluje lakierem, choć podobno już na tym etapie ciąży się nie powinno...ale chyba przed porodem zdążę zmyć :P od tego siedzenia w szpitalu i domu zapuściłam się ostatnio...

MM, no musisz jakoś przetrwać ten czas, ach te przenoszone ciążę...
A co do przepuszczania w kolejkach to baby takie są, żadna nie przepuści, dobrze że mężczyźni mają w sobie więcej empatii, mnie też jak już to w kolejkach właśnie mężczyźni przepuszczają a nie kobiety.

A ja dzisiaj nie wytrzymałam, trudno jak urodzę to urodzę, mąż sobie nie daje rady ze sprzątaniem, biedak nie dość że wraca późno z pracy to jeszcze musi wszystko ogarniać, dzisiaj posprzątałam, na szczęście skurczy póki co brak, zamierzam jeszcze pościel w tym tyg zmienić, bo mój małżonek nie widzi w 3 tyg pościeli nic złego, a mnie tutaj szlak na miejscu trafia, bo na punkcie czystej pościeli mam świra.

Porto, 38 tydzień zaczęłyśmy!!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850238 przez Porto1987
Kojka oj nerwy mogą przyspieszyć to i owo :) ale póki co tym się nie martw, masz inne sprawy na głowie niż były mąż :) ciekawa jestem jak tam w szpitalu, daj nam znać koniecznie :P

MM mnie wczoraj też facio puścił w kolejce w laboratorium. I też on wyszedł z propozycją przy babkach, a ja powiedziałam, że byłabym wdzięczna, bo muszę jak najwięcej leżeć i mnie puścili :)

Loca ja tez bym chciała zrobić sobie spa :) dziś wieczorem robię sobie peeling i maskę, może bym sobie chociaż paznokcie u rąk pomalowała odżywką :S

No to ja pranie nastawiłam. Zaraz może jakieś prasowanko by się przydało ;) i czeka mnie robota z wczoraj, której nawet nie zaczęłam.

Loca w suwaczku mamy napisane, że ciąża donoszona, ufffffffffff :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850252 przez roma4
No ja małą odstawiłam i trochę ogarnęłam mieszkanie i u mnie też nic sie nie dzieje , humor kiepski od rana padało ,brzydko ...

Kojka a to dużo nie przytyłaś w sumie . Współczuje problemów z byłem mężem pewnie wpadł na jakiś głupi pomysł skoro z prokuratury pismo przysłali , szkoda ,że człowiek nie może nie których rzeczy z przeszłości wymazać wiem coś o tym ....

Darmag masz racje pytania typu " czy już urodziłaś" są wkurzające tez mnie zaczęli pytać i jestem zła bo nie dość ,ze mam jeszcze czas to trzeba czekać...No a Twój Olinek sie trzyma twardo ,moze i dobrze?

Loca moze te wczorajsze skurcze to z powodu zwiększonej aktywności ? albo z powodu wizyty, tylko teraz się nie przeforsuj tymi porządkami , pewnie ,ze każda kobieta najlepiej wie jak ma być coś ułożone

Baśka współczuje bezsenności , mam podobnie

Ete to kawałek drogi masz do szpitala , dobrze ,że już część szwów nie mas , ja na cyprze wszystkie miałam rozpuszczalne tu najwyraznije tak nie ma

MM no ta sytuacja co ją opisałaś zabawna ale tak jest naprawdę w życiu , wszędzie jest z tym problem , a najwięcej siedzą w tych kolejkach te co nie mają co w domu robić i ful czasu

Porto też mam dzisiaj prasowanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #850258 przez annlu
Hej dziewczyny !! :)

Nie będę Was nadrabiać... Mam nadzieję, że mi wybaczycie... :)
Ale oczywiście na bieżąco w wolnych chwilach Was podczytuje :)
Widzę, że końcówka wdaje się Wam we znaki, ale nawet się nie obejrzycie a będziecie miały maluszki obok siebie !! :)

Ete
Jak u maleństwa ? Lepiej ??

Do mamuś
Jak tam Wasze dzieciaczki ? Wszystko dobrze ? :)

U nas jak na dzień przystało - spokój. Mały całe dnie przesypia z przerwami na jedzonko :)
A w nocy odkryłam, że jak śpi ze mną w łóżku to jest spokojny a w łóżeczku się czuje niepewnie... I już otwiera oczka na długo długo i wczoraj nawet z maskotką rozmawiał, która wisi nad łóżeczkiem a że mu nie odpowiadała to się denerwował aż w końcu ją zwalił hehe :D

Pokarmu mam a pokarmu... Aż ze mnie leci.... I muszę chodzić z pieluchą w staniku haha :D
I dodatkowo muszę ściągać do butelki i zostawiam na noce aby nie musieć wstawać :D

Dzisiaj była położna już drugi raz i usłyszałam "no pięknie niech pani dalej tak dobrze go chowa" :D I pępuszek mu w nocy odpadł :)

I dzisiaj byliśmy z moim chłopakiem w urzędzie i już mały jest oficjalnie zarejestrowany i czekamy na pesel :)

Będę trochę mniej Wam odpisywać, bo po pierwsze muszę małym się zajmować i nie daje mi siedzieć przy laptopie a dwa : czas wrócić do szkoły i nadrobić zaległości... :)

Trzymajcie się kochane ! :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850277 przez ete21
PORTO, LOCA gratuluje donoszonych maluszków!
ANNLU Dawidek cudny!
ROMA ja też miałam rozpuszczalne szwy, ale można je ściągnąć jak przeszkadzają! Z reszta 60 czy 90 dni się rozpuszczaja trochę długo....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850302 przez ete21
Nieuwierzycie! Idziemy do domku, znaczy Igi wraca z nami do domku :-) :-) :-) ale się cieszę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #850303 przez moni91
Hej mamusie Anula Dawidek śliczny:) my już na nogach:) Aj mamusie w dwu paku jeszcze troszkę i będziecie miały maluszki przy sobie:) Buziaki mamusie:):)
SUPER ETE CIESZE SIĘ RAZEM Z TOBĄ:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #850318 przez pala813
Witam mamusie:)

Annlu cudny ten Twoj synek:)
Kojka faktycznie nerwy moga przyspieszyc sprawe, ja nie wiem co niektorzy faceci maja w glowie?
Loca, Porto gratuluje donoszonych maluszkow:) mam nadzieje, ze jestescie spokojniejsze:)
Ete cudnie, ze wychodzicie w komplecie do domku:)

U nas dobrze, chociaz mala ma dalej problemy z brzuszkiem, dzisiaj zmienimy mleko, mimo tego, ze Enfamil ma takie dobre opinie i jest bardzo delikatny nie podszedl mojej corci, wybralismy hippa zobaczymy jak zareaguje. Kiedy sa skurcze nie pomagaja cieple oklady, masaze przynosza ulge tylko na chwile, nie moge patrzec jak biedactwo sie wije z bolu plakac mi sie chce kiedy sie tak meczy wtedy mocno sie przytulamy i pomaga na chwile. Spi bardzo niespokojnie co kilka minut budzi sie z placzem wiec prawie caly czas spi na moich kolanach zebym mogla ja przytulac.

Bylismy dzisiaj u pediatry, wszystko dobrze, Lencia ma juz 3700 :) Na 1 kwietnia mamy szczepienia ze 2 tys wszystko bedzie kosztowac jak nie wiecej, my zdecydowalismy sie na skojarzone 5w1, rotawirusy i pneumokoki. Mala byla bardzo grzeczna prawie nie plakala:)

Nastepny tydzien ma byc bardzo ladny, nie moge doczekac sie spacerow:)

Pozdrawiamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850323 przez roma4
Anula ślicznie wyglądacie razem , super ,że mały zdrowiutki , pewnie wracaj do szkoły :)

Ete bardzo sie cieszę ,ze Twój synek będzie już w domku ,super :) a rozumiem chciałaś szybciej zdjąć

Pala fajnie ,że na wizycie wszystko ok , a co do szczepień to dobrze ,że chcecie wszystkie szczepionki wykorzystać ale suma jest nie mala....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850325 przez MamaMikołaja
Loca, dobry pomysł, jeszcze pościeli nie zmieniałam ;)ale Ty się może nie przemęczaj jeszcze..

Porto, no własnie, faceci wiedzą, że mają ustąpić kobiecie w ciąży. co z tymi babami?gdzie solidarność jajników? ;)

Annlu, słodki synek, super ma włoski ;)

Ete, a to super niespodzianka, cieszymy się razem z Wami :)

Pala, biedna ta Twoja kruszynka, ale niestety czasem się tak dzieje. ale za to ładnie przybrała na wadze, pewnie Twoje ręce już to odczuwają :)

Mi coś humor zaczął dopisywać, mimo że pogoda kiepska. sama za sobą nie nadążam z tymi nastrojami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850333 przez ete21
PALA czasem pomaga dźwięk suszarki na kolki! Pewnie się powtórzę wypróbuj kropelki na kolkę BOBOTIC do każdego jedzenia się daje po ileś kropki albo jakoś tak! Ale działają!

Też, się bardzo cieszę że będziemy w domu w dniu wyznaczonego porodu :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl