BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #850902 przez majeczka22
Dziewczynki jestem cały czas w Wami - i nigdzie nie uciekłam :) Tylko bez dwóch aktywnych palców źle się pisze - ale dzisiaj idę do lekarza dowiedzieć się czemu są one tak opuchnięte i swędzą :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850940 przez MamaMikołaja
witam!

ja też od 5 nie spałam. pisałam nawet na forum, ale z tel i mnie wyrzuciło, więc sobie darowałam. u mnie nadal nic! już jestem coraz bardziej zmęczona. wczoraj przez cały dzień mój telefon był atakowany, wszyscy pytali czy już :angry: także jestem rozdrażniona już tym tematem po całości. i wszyscy mają dobre rady, żeby przyspieszyć poród, a tu dupa, nic nie pomaga.
no nic muszę sie wziąć w garść i znaleść sobie zajęcie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850961 przez darmag21
MM ja juz od rana czytam czy cos sie dzieje ... i to od tych samych osob. Jakby nie patrzec to ona ma tydzien czasu na narodziny nie wszystkie maluszki rodza sie przed terminem ale nikt tego nie rozumie tylko jeszcze wkrzaja. Ja wiele rzeczy tez probowalam i nic, nie daje sie wypedzic wiec tez sobie odpuscilam i czekam poprostu.

Majeczka to zdrowka dla paluszkow.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850973 przez Porto1987
dzięki Moni za info :) chciałam się właśnie dowiedzieć od Was laseczki jak to właśnie u Was było w tych ostatnich porodach, bo kiedyś już rozmawiałyśmy, ale nie było najświeższych informacji. Ete a u Ciebie jak było?

loca no to Cię synuś potraktował kopniaczkami :P kurcze, że ja nie potrafię włączyć sobie funkcji wyłącz :D a jak ci się psa wczorajsze udało? U mnie się mała coś zaczyna przeciągać, ale jeszcze dziś nie pokazała na co ją stać. Może dlatego, że cały czas łażę i coś robię. No Loca ja dziś pierwszy dzień bez Luteiny :S I wiecie co właśnie pogoniło do kibelka, tylko nie wiem czemu :( i czuję, że to jeszcze nie jest koniec :( :( :( Loca mnie też już tak bolą pachwiny i biodra, że nie wiem, ciężko sobie znaleźć pozycję :dry: czyli jednak zrobiłaś ten gbs, ale robiłaś prywatnie czy na nfz? bo miałam Ci pisać, że ja za niego zapłaciłam 10 zł :)

Ete współczuję. Igorek pewnie musi się przyzwyczaić do nowego miejsca. Wyobrażam sobie jak jesteś zmęczona :kiss: oby najbliższa noc była przespana w większości :kiss:

Baska to Tobie tez się udało z pobieraniem krwi jak MM i mi :) czasami znajdzie się ktoś, kto zrozumie :)

Marlena to miałaś udaną noc :)

Majeczka oby wszystko było dobrze z palcami :)

MM to widzę, że Ty spałaś jak ja i Darmag :P :P :P

Darmag, do mnie na szczęście nikt nie wydzwania :P ale jak dzwonię do mojej mamy, to ona się boi odbierać telefony ode mnie :D wczoraj rano mnie przywitała tekstem, gdzie jesteś :S :S :S

To ja spakowałam dziś małej torbę na wyjście. Muszę jeszcze swoja ogarnąć do końca. Dziewczynki, co macie na wyjście wybrane? Bo ja mam cienkie body z długim rękawkiem, pajacyk welurowy i kombinezonik na dwór. Myślę, że wystarczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #850979 przez Ani-ta
Witam mamusie,

u mnie też nic się nie dzieje czasem mam wrażenie że jakiś skurcz się pojawia ale to taki pojedynczy. Już jest mi tak ciężko cokolwiek zrobić te dodatkowe 20 kg jednak robią swoje :angry: :(
a w ogóle to wmawiam sobie że poród zacznie się w nocy i zawsze jak się kładę spać to sobie myślę: może to dziś :unsure: a rano nadal 2w1 ;)

Kojka trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :laugh:

Mamo Mikołaja a ty jeszcze jakąś wizytę masz wyznaczoną czy tak masz sobie czekać aż coś się zacznie :unsure:

Ete współczuje nocy widocznie mały chciał się nacieszyć rodzicami ;)

porto powodzenia na wizycie

ogólnie szkoda że nie wszystkie mamy rozpakowane się odzywają bo jak tak dalej pójdzie to w kwietniu nam wątek umrze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850980 przez pala813
Witam mamcie:)
Ja tylko na chwile z tel, u nas odpukac zdecydowana poprawa po zmianie mleka mala przesypia 2 albo 3 godzinki, po godzinie mamy maly kryzys i placzemy ale potem spi spokojnie dalej. Wiadomo od razu cudow nie bedzie ale wystarczy mi ze juz sie tak nie meczy:) teraz dwie godzinki aktywnosci i wlasnie zasypia:)

Wpadne pozniej to was nadrobie:)
Trzymam kciuki za Kojke!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #851008 przez majeczka22
Właśnie wróciłam od lekarza - i kolejna długą listę badań dostałam którą jutro muszę wykonać :/ jak ja lubię pobieranie krwi :/ a lekarz też się zdziwił jak zobaczył moje dwa opuchnięte palce i nie miał pojęcia do to może być. więc zostaje mi czekać do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851015 przez Loca
Porto, ja robiłam wymaz gbs na firmę :) a ja ciągle na luteinie, chyba jako ostatnia :P
a dzisiaj wzięłam się za totalne wyszorowanie łazienki, nic mężowi zostawić nie mogę, jak sama nie posprzątam to później mi wszędzie śmierdzi i się wkurzam, on fakt posprząta ale nie dokładnie. No i chyba trochę dzisiaj przesadziłam, bardzo dużą ilość śluzu "wyciągnęłam" jak się podcierałam....

Pala, no to trzymamy kciuki żeby kryzysów było jak najmniej :)


Majeczko, no to daj nam znać co z tymi paluszkami ;)

Do mnie dzwoniła dzisiaj tylko teściowa, z jakże irytującym pytaniem "Jak się czujesz?" o matko, wszyscy o to pytają, a ja już odpowiadam "a jak mam się czuć w 9 ms ciąży? jak baba w ciąży" :P

Anita, takie czekanie na to żeby coś zaczęło się dziać bywa irytujące :)

Czekajmy na pełnie, wtedy zacznie się szaleństwo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851092 przez darmag21
Kojka : 11:50, 3730, 55cm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851093 przez roma4
MM ni i pewnie nic nie pomoże żeby przyspieszyć mimo wielu rad ja czytałam w internecie to z niektórych to się śmiałam ,że ludzie nie boją sie ryzyka? całe 9 miesięcy uważają co jedzą i piją a potem wszystko na hura szok , nie ma co trzeba czekać i to chyba jedyna metoda

Ete współczuje braku snu , może mały musi się przyzwyczaić do miejsca ? albo miał poprostu złą noc

Porto fajnie ,ze jesteś gotowa ja spakowałam do fotelika dla małego : kombinezon , body z długim i krótkim , pajacyk , czapeczka ,skarpetki bo niby pod pajacyk zakładają i kocyk wszystko pytałam koleżankę która rodziłam w moim szpitalu 3 miesiące temu

Anita no rozumiem cię z tymi kilogramami ciężko , mam nadzieję że mamy które mają bobaski się odezwą ,bo faktycznie jak już my sie rozpakujemy to moze wątek się zatrzymać

Pala super ,ze zmiana mleka pomogła , to jakie teraz dajesz? i mała sie wysypia

Majeczka zdrowia życzę , zrób badania bo naprawdę dziwne te Twoje "paluszki"

Loca moze się tak bardzo nie forsuj tymi porządkami , ja wiem ,ze lepiej zrobić samemu ale nie zawsze....

A ja za pół godziny po małą idę , rano zapowiadała sie piękna pogoda i znowu nie wyszło , moze w Waszych rejonach jest ładniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851101 przez roma4
Darmag dzięki za info

no to Kojka GRATULUJE jaki duży dzieciaczek ...życzę zdrówka i czekamy na szczegóły :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851105 przez roma4
no to teraz do tabelki dojdzie pietruszka , kojka , faza no i claudii coś milczy i zrobi się już coraz mniej mam 2w1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851106 przez moni91
Kojka gratuluje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851108 przez darmag21
Roma a to dopieri 6 marzec...
Ja tez juz chce swojego brzdaca, no ale jak mowisz, trzeba czekac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851113 przez Loca
Kojka GRATULACJE! :) wykruszamy się dziewczyny oj wykruszamy ;)
Kurcze prawie 4 kg piękna waga malucha, niech te moje dziecie rośnie bo chce już urodzić! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl