BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #865486 przez Margolec
Cześć dziewczyny, chyba zaraz zniosę jajo. Dostaję leki rozkurczowe, po których jestem dętka, nie mam siły, chce mi się spać. Do tego jeszcze coś takiego paskudnego żeby Mała rosła - dziś rano nie utrzymałam i się po tym porzygałam - a mam to brać 3*dziennie. Zwariuję. Nie mam siły, chciałabym wyjść na jakieś ostatnie zakupy czy po prostu do ludzi, a mam leżeć, nawet w domu nic nie mogę zrobić bo zaraz padam na pysk...Do tego Staś jeszcze trochę jest chory i też nie wychodzi. Więc truje cały czas, bo mu się nudzi, a ja nie mogę się z nim pobawić. Wszystko spada na męża, który jak widzę ledwo żyje...
Igamon powiedz no mi, bo my jesteśmy chyba w identycznej sytuacji i zdrowotnej i jeśli chodzi o etap ciąży. Jak bardzo musi mi zależeć żeby nie urodzić? Czy to na prawdę aż tak za wcześnie. I czy zabronili CI seksu? :-) Na to bym znalazła siły i trochę radości bym miała - bo mi na ten temat nic nie mówili w szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #865508 przez megi23
hej nie wiem czy Asia przekazala w koncu mam internet na jak dlugo to nie wiem ..

wczoraj mialam wizyte maly wazy 2710 , wszystko ok, narazie wyglada , ze bedzie mniejszy niz tymek , ale mam sie nie cieszyc , bo moze nadrobic , pobral mi gbs , wyniki w poniedzialek popoludniu , pozamykana jestem na 4 spusty , odstawic mam wszystko rozkurczowe a po niedzieli moge robic wszystko na s kolejna wizyta 3 kwietnia i co tydzien teraz bedzie bo przeplywy bedzie sprawdzla i lozysko ..aa mlody ulozony glowka juz w dol takze po niedzieli moglabym rodzic hehe :laugh:


maly nam znowu dzis wymiotowal w nocy rano mial biegunke , wylada jak szkieletor , dalam enterol i jakos sie trzyma je i pije , a zeby bylo smieszniej nawet torta urodzinowego nie skosztowal a wyszedl super mniam... goscie nas wyrolowali , moj brat poszedl wp ilke grac , ciocia z wujkiem przyjda o 19:30 bo wujek ma dniowke .. :(

aaa wiecie laski ze nigdzie nie ma stanikow do karmienia na moje cyce potrzebuje 95 D bylam wczoraj w galerii w esotiq , czy jak to sie tam pisze i w takim firmowym drogim sklepie i najwiekszy rozmiar 85 C .. ide wlasnie na all szukac jakis .. moze macie jakies naiary bo zostane bez stanika :P

co myslicie o tych ??
allegro.pl/2-pak-za-25-9-biustonosz-stan...95d-i4074064480.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865515 przez Ewelkaa
Hej mamuski :laugh:
Dopiero udało mi się podłączyć do neta.
Zosia urodziła się 26.03 :o godz. 21:54, 2810g, 55cm. Zdrowa dziewczynka. :laugh:
Teraz poczytam co u was i napisze więcej. Wszystkim Wam życzę takiego porodu jak ja miałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865519 przez megi23
no tak myslalysmy wszystkie superrr i gratulacje :) aaa i gdzie fota ksiezniczki ?? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865520 przez Salonka
Ewelkaa gratulacje!!! Czekam na opowieść ;) i fotę! Buziaczki dla Was!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865524 przez pomelo
Ewelkaa WIELKIE GRATULACJE!!!!

Najważniejsze, że Zosieńka zdrowa! koniecznie opowiadaj jak było - od początku do końca! I popieram postulat Megi - poprosimy o zdjęcie!


To ile już mamy dzieciaczków?
Jest Zosia, Adaś i Jaś.
Dobrze mówię? Kogoś zapomniałam?
Oj pamięć już nie ta....

A ja dziś cały dzień na słoneczku na tarasie przesiedziałam :D Mały był bardzo zadowolony bo mocno rozrabiał :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865525 przez tweety
Ewelka, jupiiiiiiii, gratulacje. A jak z glowka? Jednak to tylko splot naczyn? Buziaki dla dlugiej kruszynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865528 przez Asia K
Megi - tak przekazywalam dziewczynom wszystko co napisalas

Ewelka - super - gratuluje kochana I TAKZE CZEKAM na foto :lol:
Zdrówka dla was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865529 przez tweety
Mila, tak jak pisały dziewczyny w ciazy nie powinno sie opalac ani za mocno eksponowac skore na słońce niestety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865532 przez majeczka22
Pomelo dobrze pamiętasz jest już Zosia,Adaś i Jaś :) tabelkę uzupełniam na bieżąco ale jakaś choroba mnie łapie i mam opóźnione ruchy ale o wszystkim pamiętam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #865533 przez igamon
Margolec napisał:
[/quote]Igamon powiedz no mi, bo my jesteśmy chyba w identycznej sytuacji i zdrowotnej i jeśli chodzi o etap ciąży. Jak bardzo musi mi zależeć żeby nie urodzić? Czy to na prawdę aż tak za wcześnie. I czy zabronili CI seksu? :-) Na to bym znalazła siły i trochę radości bym miała - bo mi nua ten temat nic nie mówili w szpitalu[/quote]

ja ogolnie i obiad zrobie i dzis odkurzalam, przejzalam ciuchy po malym, ale jak czuje ze jestem zmeczona, to chociaz siadam.nie biegam, seks zostawiam na za tydzień. Generalnie dzieci juz maja wszystko wyksztalcone, 36 tydzien jest głównie na wydzielanie surfaktantu, potem to juz tylko dziecko ćwiczy, np polykanie. No i nie chce by mial w papierach "wczesniak", takze chce tydzień wytrzymac.

Ewelka gratulacje. :laugh: foto foto foto :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865535 przez igamon
Hmmm, coś mi to cytowanie nie wyszlo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865538 przez Renata Anna
Hej

Ewelka gratulacje !!! :lol:

pomelowiem co oznacza ból bioder. Współczuję zarówno Tobie jak i sobie. Ja jeszcze muszę wstać ok 3 razy do Celiny w nocy, bo ona dużo pije i woła pić, a rozespana sama go nie może znaleźć. Jak do niej wstaję, to mam wrażenie, że mi biodra pękają. Nie jestem w stanie się podnieść. A jak już wstanę, to najgorzej wprowadzić ciało w rozruch... Ból tępy, okropny. Coś strasznego...

mila ja ogólnie mam ciemną karnację i opalam się na brązowo, ale też już jakieś 1,5 tyg.temu zauważyłam, że w okolicach nosa i pod oczami mam brązowe plamy. To zniknie jakiś czas o porodzie, ale fajnie nie wygląda. Do tego przez pigmentację wszystkie moje pieprzyki są czarne i jest ich znacznie więcej.

A ja dziś Celinkę podrzuciłam do mamy, a razem z mężem wybrałam się na działkę. Pomogłam mu trochę drewienka nosić, palić ognisko, odkurzać samochód. I stwierdziłam,że musi mnie w końcu coś ruszyć. Wróciliśmy do mamy po Celinkę i odszedł mi czop. Chyba cały, bo baaaardzo dużo. Nie zacieszam, bo mogę i bez czopa chodzić jeszcze i jeszcze. Z Celiną chodziłam prawie 3 tyg bez czopa. No ale odczuwam silny ucisk na dół. Skurczy na razie brak. Może w nocy?? Jakoś dziwnie się czuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865539 przez igamon
Megi te staniki db ale przy duzym biuscie, który jeszcze urosnie może lepszy lekko usztywniony chociazby taki

allegro.pl/80f-biustonosz-do-karmienia-b...bez-i4072666791.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865541 przez mila
wiem że nie można się opalac byłam na słońcu ale poubierana oczywiście trochę dekolt mi złapało no i twarz nieszczęsną

Ewelka GRATULACJE bardzo się ciesze cały czas o was myślałam co z wami :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl