BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #870165 przez Aga77
Tola gratulacje bardzo się cieszę i życzę dużo zdrówka dla Ciebie i Hubcia :kiss: i oczywiście czekam na opowieści

Mi jeszcze tydzień został :) jutro do gina na tętno zobaczymy co powie ;)

Milego dnia u nas dziś wiosennie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870172 przez mila
Tolad i ja gratuluje super dobre wiadomości od rana :laugh: trzymaj się tam :lol:

a mnie cos przeziębienie łapie kurcze przez prawie całą ciąze wytrzymałam a tu na koniec katar

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870176 przez Atenka85
Tolad: Gratulacje

Mila: Może to nie przeziębienie tylko alergia. Ostatnio strasznie szaleją pyłki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870178 przez Joasia B
Dziewczynki kochane juz trzeci tydzień tu leze,powoli robie się weteranka ;)
Mogliby wypuścić na trochę,sama mam chęć na małe co nieco z mężem. Czekam właśnie na aminoskopie i zobaczymy co dalej. Pozdrowki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870181 przez Salonka
Margolec nasz przedszkolak chodzi teraz, pójdzie pewnie w dniu porodu i po też go mąż albo dziadki będą zaprowadzac.

Tolad zazdraszczam;-) wypoczywajcie :*

Czy Wasze dzieciaki w brzuszkach też przesypiaja noce? Mój to od 22 do ok 7 rano śpi jak suseł. A rano przeciąga się i wierci. Ogólnie dużo rzadziej wykonuje jakieś manewry.


U nas pogoda cudowna, ciepło i słonecznie. O 6 wypralam, zaraz rozwiesze i pójdę do apteki. Dziąsła krwawia jak z kranu.. ból i jeszcze raz ból.

Ahhh i zaraz jeszcze męża zwerbuje na bzykanko żeby poczynić coś w kierunku. ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870182 przez GabiSBB
Siema dziewczyny :)
Ale czad zbTolad haha :-) Tak czulam ze to pewnie wody, ciekawa jestem jak wszystko przebieglo wiec bede zagpadac co chwile ze moze znajdzie czas na krotkie info :)
Ja juz przyjeta do szpitala, po ktg, oddaniu siuskow i krwi. Generalnie mam mega banana! Dzis rano dostalam sms od kolezanki ktora miala termin dzien przede mnai ktora wczoraj wieczorem wysylala mi zdj urzadzonego pokoiku dla malej, ze dzis w nocy blyskawicznie urodzila, ledwo dojechali do szpitala :) Jak sobie pomyslalam ze ona juz sciska swoja malenka kruszynke to w podskokocha lecialam do szpitala :) Czekam teraz na info czy moge juz cos zjesc bo zaraz skonam!
W pokoju ze mna jest dziewczyna z malenka coreczka! Nie moge sie doczelac az jutro bede tak samo lezec ze swoim chlopczykiem!!!
Pewnie sie jeszcze nie raz dzis odezwe bo troche tu nudno hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870184 przez nati.olsztyn
Tolad Gratulacje!!!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870186 przez Asia K
Gabi odzywaj sie i zdawaj relacje co u ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #870211 przez igamon
Megi, dlaczego u Ciebie maliny odpadaja?

Salonka ja malego tez czuje o 23 a potem o 7, a pierwszy synek to mnie regularnie w nocy budzil. moze to jakiś wykladnik na przyszłość i bedzie mi noce przesypial :laugh: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870217 przez Italia
Tolad, jeszcze tutaj gratki :) Nie mogę się nadziwić jakiego psikusa Ci Hubcio wywinął ;) Trzymajcie się zdrowo i odzywaj się :)
Gabi, ale fajnie, Ty też już niebawem będziesz miała synka przy sobie :)
Salonka, mój tak ma od zawsze :D W ogóle mnie w nocy nie budzi, dosłownie ze 2-3 razy w ciągu całej ciąży miałam tak, że przebudziłam się bo się wiercił, a tak śpi jak suseł. Czasem jak mi się zdarzy raz na jakiś czas wstać na siku to jest wyciągnięty, że po bokach wystają mi "rogi". A tak normalnie to budzi się zazwyczaj ok 6, czasem i później. Aż zaczęłam się niepokoić czy to normalne, że tak kima w nocy, ale widocznie tak ma bo w dzień się normalnie wierci. Oby mu tak zostało po wyjściu z brzucha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870233 przez Zuza_204
Tolad jeszcze raz gratuluję ale super wiadomości od poniedziałku :)
Gabi jutro Ty a może w między czasie jeszcze jakiś szkrabek się pojawi na świecie
Normalnie gęba mi się cieszy od ucha do ucha jak czytam że kolejne dziecie jest wśród nas :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870262 przez 100krootka
tolad gratulacje!!! Czyli jednak wody! :laugh: Baaaardzo się cieszę, cudnie, że juz się tulicie :kiss: :kiss: :kiss:
salonka Jak budzę się w nocy czy to do toalety, czy jak na 2 bok się przekręcam to często czuję, jak synek się wierci, ale on ogolnie dość zwiercony jest, jak tylko siądę albo sie położę to zaraz przebiera nóżkami... :laugh: Ciekawe jak będzie po urodzeniu...

Dzień dobry, u mnie słoneczko za oknem, więc pozytywnie... 40 tydzień na całego...

Dziewczyny, czy zmieniłyście w jakiś sposób na koniec sposób odżywiania? Zastanawiam się czy nie powinnam przejść na bardziej lekkostrawne rzeczy, ale mam duuużą ochotę na słodycze! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #870263 przez megi23
Igamon bo u mnei w rodzinei byl nowotwor piersi ... z tego co poczytalam .. no sama nie wiem..

moj may mnei dzis o 1 budzi , tzn on mnie budzi o 4 na siusiu i tyle , ale dzis i kopal i wiercil i mial czkawke , wszystko naraz , plus brzuch mnei dolem pobolewal jak na okres ale malo..

Gabi odzywaj sie jak najczesciej , szybciej czas ci zleci :)
ja teraz jem co chce , slodycze tyz , bo i tak waga stoi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870270 przez Ewelkaa
Dzien dobry mamuski :laugh:

tolad gartuluje kochana ! :) Hubcio duzy chlopak :laugh: zdrowka dla Was dwojga.

Gabi 3maj sie. :laugh: juz niedlugo bedziesz tulila swoje malenstwo.

Dziweczyny staram sie nadrobic w wolnej chwili wasze zalegle posty, ale chyba nie dam rady :( :( wiec wskocze lepiej w aktualne watki, bo calkiem sie zagubie :)

U nas wszystko ok. Zosienka jest cudna :) Staram sie zdrowo odzywiac, zeby jej czyms nie zaszkodzic i generalnie wiekszosci rzeczy sobie odmawiam, a wczoraj i tak bolal ja wieczorem brzuszek. Az serce boli jak takie malenstwo placze w niebo glosy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870282 przez tweety
A ja mam mega dola. Maz mnie wk...il w weekend i mnie ttzyma. Chetnie bym sie wyplakala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl