BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #870785 przez Aga77
Gabi powodzenia :) myślami jestem z Tobą i trzymam kciuki za Cieb7e i Franusia :kiss:

Ja Was tak szybko nie zostawię mojemu malemu też się nie spieszy ;) dziś jadę do gina i na tętno zobaczymy co mi powiem no i odbieram wynik GBS ;)

Cały czas jestem aktywna sprzątam piorę myję podłogi odprowadaam i przyprowadzam syna ze szkoły i nic to nie daje mam lekkie skurcze cały czas brzuch twardy jak kamień ale objawów porodu jak nie było tak nie ma :( chyba znów przenoszę

chyba dziś tez zakupie te liście malin i ananasa :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #870787 przez [email protected]
Pomelo jak piszesz wiacomosc na gorze w pasku masz taka ikonke dwojga ludzikow. trzeba ja kliknac i dodac wiadomosc miedzy dwoma tymi nawiasami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870791 przez Asia K
Bry :D

Niby wiem ze rozpokawane nie maja tyle czasu , ale jakos mi smutno ze coraz nas mniej :(

Pomelo mi gin powiedzial ze jak bedzie 4 kg to cc , ale jak 3800-3900 to próbójemy sn - tak jakby te 100 gram mi róznice zrobilo :dry:
Teraz ide za tydzien we wtorek, zwazymy i skierowanie mi do szpitala wypisze , ale tylko skierowanie na przyjecie - nie licze juz ze mi da na cc :dry:
Strasznie sie boje bo wiem jak było z synkiem :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870794 przez Asia K
Ewelka cudo masz w domu :) Ale to juz sama napewno wiesz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #870804 przez Aga77
Malec brzusio fajny ja mam taki sam może nawet troszkę większy :)

Ewelka wiem ze moja siostra podawała ten Bobotic wczesniej niż na ulotce pisze ale nie pamiętam od kiedy :( Kupowała też takie rurki co gazy za ich pomocą mała wypuszczała ale ten Bobotic był najlepszy moze podpytaj w aptece.
Ślicznie razem wyglądacie :) Zosia to cukiereczek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870819 przez Atenka85
Witam,
Co do problemów z brzuszkiem to moja siostra przerobiła ten problem dość dogłębnie. Podawała małemu Biogaoa albo Dikoflor od 2-5 kropli. Po za tym podawała Bobotic - podobny do espumisanu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870820 przez tweety
Domek Adasia
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870823 przez Salonka
Witam Was w tę piękną wiosenną pogodę !!!

Ewelkaa malutka cudowna, Ty również ślicznie wyglądasz !!

Angela głowa do góry będzie dobrze!

Gabi już niedługo będzie Twoja kolej, trzymam kciuki i nie mogę się doczekać na wieści od Ciebie :)

Tolad czekam na fotki maluszka i wieści jak minęła noc :)

U mnie bez zmian...

Ale dopada mnie choore myślenie i robię wszystko by tego uniknąć.. Mam teraz akcje wmawiania sobie że jestem złą matką dla starszaka :( Że mnie nie lubi, że go zaniedbuje, i w ogóle jestem do dupy :( Ostatnio, a w zasadzie dłuższy czas zauważyłam że młody lgnie do męża a jakby tylko jestem od przytulenia i powiedzenia kocham Cię.. Ehhh... Te pieprzone stany depresyjne..

Asia też mi smutno że coraz ciszej tu. Lubię czytać nowinki od Was, jakoś mnie to podnosi na duchu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #870826 przez megi23
Eweelka Zosienka cud miod i malinka , bedziesz musiala chlopakow od niej odpedzac :silly:
ja aby do czwartku wtedy wizyta , sprawdzimy przeplywy , nerke i zapytam co robimy dalej :P

Adasko masz niezly domek :)
a to domek Kajtka :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Salonka ja takich mysli nie mam , ale boje sie strasznie jak Kajtek bedzie m Tymcio maly jeszcze , to oczko w glowie nasze , taki przytulas maly , troche przeszlismy z nim , S ma straszna slabosc do niego i co drzwi sie otwieraja mowi tatooo?? nawet na mojego brata wola tato .. wczoraj lezal na mnei i mowil ze mnei kocha , malo sie nie poryczalam , mimo ze mu tlumacze , ze bedzie starszym bratem, ze bedzie dzidzia w domu , to watpie czy cos dociera do niego :dry:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870855 przez tweety
Solonka, pewnie takiwiek ze dziecko lgnie do taty. Ja tam mysle ze to nawet super jest

Oj tak, czekamy na wieści od gabi

Ja to po porodzie pewnie trochę nie bede sie odzywac bo nie widze kiedy mialabym na to czas znalezc. Wiec od razu uprzedzam i nie gniewajcie sie na mnie.

Jutro ktg. Nie spodziewam sie jednak cudow i raczej urodze po swietach. Takie moje przeczucie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870861 przez megi23
no ja tam się nie gniewam to zrozumiale :silly: , do mnie ma S przyjechać , Tymkiem się zając , bym dochodziła do siebie no i mamcia ma wziąć wolne trochę.. to możne ogarniemy 2 hehe :P
ja bym wolała jakby miał Kajtek wyłazić to niech przed świętami , a jak nie chce to niech po świętach, bo termin mam na lany poniedziałek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870886 przez Zuza_204
Dziewczynki piękne macie brzuszki. Właśnie oglądałam zdjęcie synka Tolad (na fb) i znów się popłakałam rozczulają mnie te wszystkie maluszki.
Ewelka wyglądacie po prostu rewelacyjnie dwie śliczne kobietki :)
A co do ciszy na forum myślę że jeszcze trochę każda będzie miała maluszka i znów będzie tu gwarno tylko zamiast o porodach będziemy rozmawiać o naszych skarbach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870892 przez mila
hej :laugh:
brzuszki macie super dziewczyny
Gabitrzymam kciuki o to już niedługo.... :laugh:

mój maluch nadal jakoś taki nie ruchliwy niby czuje ruchy ale takie bardzo ociężałe,nie rebeluje tak jak jeszcze w niedziele

ja mam dziś uderzenia gorąca mega od paru gdz czuje się jakbym mokra chodziła,
głowa mnie boli

Salonkamam nadzieje że koniec u ciebie zbliza się WIELKIMI krokami!!!

kolejna noc nie przespana wstaje już co 1,5h masakra jakas nie wiem czy to bezsennośc czy podświadomośc mi nie daje spac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870893 przez Asia K
Salonka - mój mały tez tak ma i całkiem niedawno miałam takie same myśli jak ty - ale to zrozumiałam - to jest chłopak i szuka wzroców męskich . Ja zrozumiałam ze jestem dla niego bardzo ważna ale wkroczył w taki etap że ciągnie go do ojca, tym bardziej że tata w domu jest rzadziej niż mama - to nic złego - w końcu to jest NASZE dziecko a nie tylko moje :)

Ja dostaje schizy z powodu porodu - boje się ze sobie nie dam rady, że dziecku cos przez to zrobie ehhhh :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870896 przez 100krootka
Gabi powodzenia - zaraz Wasz czas! :laugh:
Joasia B a kiedy ta cesarka by miała być, coś mówią lekarze?
angela_216 kurcze biedny Jasio… niech zdrowieje! :kiss:
Ewelkaa dzięk! :* a Wy z Zosieńką pięknie wyglądacie :)
Aga77 daj znać co tam lekarz powie dzisiaj!
tweety fajniutki brzusio :)
megi23 Twój tez cudny i mały się wydaje! :blink:

Hej! U mnie brzuszek napięty o poranku, ale przeszło po śniadaniu. Myślę, czym się tu zająć, chyba dzidziusiowi filmy i artykuły poczytam, podkształcam się póki maluch w brzuszku. Kurcze i do mnie teraz telefony się urywają z pytaniem – „jak się czujecie” a w podtekście czy już rodzę :P

Zaraz 12, godzina Gabi i Franka!!! Moc kciuków!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl