BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #870292 przez Salonka
Tweety to płacz i Ci przejdzie:)

Mam pytanko do już doświadczonych mam i tych które urodziły i są już w domku z dzidziami. Powiedzcie mi jak to jet ze spacerami, kiedy się z dziećmi wychodzi. Ja rodziłam nie w Polsce i tam z synem w 5 dobie byłam na polku, a dodam że było wietrznie i mżyło.. No ale co krak to obyczaj...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870324 przez [email protected]
Tolad wielkie gratulacje.
Czekamy na opis :)
Mój dzieciaczek w nocy jest aktywny.
Wczoraj cały dzień spał w brzuchu, a w nocy napierał nóżkami i co chwilę w toalecie musiałam być. Całą noc ból brzucha jak na okres.
Gabi chcemy być z Tobą na bieżąco, więc pisz nam tu :)
Ja nie zmieniam żadnej diety w ciąży- wcale jej nie miałam zresztą.
Co zrobić jak mi się jeść chce strasznie cały czas. Nie wiem jak wytrzymam w szpitalu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #870326 przez Anulka
Tolad, Kochana, jeszcze raz Wielkie Wielkie gratulację !!!!! :D WAsz Hubcio to niezłą niespodziankę zrobił, hihihi. Jejku, jak faajnie !!!! :D Odpoczywaj i nabieraj się sił. A potem wracaj do Nas i opowiadaj jak było ze szczegółami :).

Gabi jutro i Ty Skarbie będziesz już tuliła Franeczka :D. Jejku jak fajnie, znowu ruch u Nas się zaczął :).

Ja dziś ukończyłam 40 tc i mam wizytę, ostatnią ( mam nadzieję ha ha ha) u gina. Pewnie dostanę skierowanie do szpitala na następny poniedziałek, a może powie abym już się zgłaszała?? Zobaczymy.

Tweety ja zawsze ryczę, jak coś mnie gnębi, z nim się pokłócę, baardzo mi to pomaga.
Salonka jak będzie ładnie, słonecznie i cieplutko, to z maluszkiem można na pierwszy spacer wyjść już po tygodniu. Ja gdy JUlianka urodziłam w połowie września, było jeszcze ładnie i ciepło, to mi położna moja powiedziała, że mogę wyjść już po tygodniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870337 przez Ewelkaa
Salonka ja z mała jeszcze nie byłam, bo pogoda paskudna. Polozna powiedziała, że jak będzie ładnie to można po tygodniu. Z młodym byłam jak miał 10 dni, ale było ciepło i slonecznie. Jak jest zimno, to nie ma się co spieszyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870356 przez Asia K
Ja wyszlam z synkiem po 2 tygodniach no ale to był grudzien ;)

Tweety - płacz ile wlezie :kiss: to czasem pomaga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870370 przez 100krootka
Ewelkaa na pewno masz mnóstwo zajęć, masz prawo nie mieć na coś czasu, być zmęczona…
Współczuję bólu brzuszka córci, oj na pewno ciężko patrzeć jak cierpi…
tweety popłacz z nami… czasem ze łzami żal wypłynie i mogą się mysli rozjaśnić… buziaki dla ciebie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
ale się zasiedziałam przed komputerem! Do przesady, muszę ruszyć 4 litery :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #870375 przez Renata Anna
Hej!

TOLAD Jeszcze raz ogromnie gratuluję!!!!

Wpadam jak po ogień żeby się zameldować. U nas wszystko ok. Mały aktywny jest w dzień, w nocy śpi. Budzi się tylko 2 razy na cyca :lol:
Ja ciągle przemęczona, słaba... mąż bardzo dużo mi pomaga. Dzięki Ci Panie, że go mam!

A tu Borys

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870390 przez igamon
Renata, patrze na malego i stwierdzam ze imie jakos idealnie do niego pasuje :) super chlopak i jescze daje w miare pospac w nocy :) super

Tweety płacz ile możesz, a z mezowi powiedz ze ma Cie nie denerwowac! Ja tak swojemu wczoraj powiedzialam, bo tez siekiera byla w powietrzu i wywalilam "nie rozumiesz ze masz mnie teraz nie denerwowac?!"

Salonka ja wyszlam po prawie 2tyg bo zimno bylo, ale teraz mysle ze w tydzien spokojnie sie wyrwiemy. Jak mialam kiedys praktyki w " srodowisku" ( czyli chodzilam na patronaze do domu kobiet po porodzie) a bylo to w lipcu to polozna mowila pacjentkom ze na 3-4 dzien moga isc. Takze wszystko od pogody zalezy, im cieplej tym szybciej :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #870393 przez igamon
A w ogole to chcialam napisac o 2 sprawach ale zapomnialam i post poszedl :blush:

zatem 2 pytania

1.czy tylko moje liscie malin sa takie tragiczne w smaku?
2.czy macie tez takie uderzenia goraca? Czuje sie jakbym miala menopauze normalnie :angry: wyszlam na poczte i o malo nie padlam tak mnie wywalilo, jak wrocilam, a daleko nie mam, to marzyl mi sie prysznic bo cala mokra bylam. Katastrofa jakas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870396 przez Asia K
Borysek do schrupania :lol: i daje pospac mamie w nocy - zuch chłopak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #870399 przez nati.olsztyn
igamon Ja miewam uderzenia gorąca, niestety coraz częściej nawet siedząc zwyczajnie w domu.

Niestety też nie mogę pić tych malin bo u mamy endometrioza, a u cioci rak piersi.:-( Ale raz sprobowalam żeby sprawdzić właśnie smak, zresztą kilka razy też pilam w poprzedniej ciąży, ale były OBRZYDLIWE!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870408 przez GabiSBB
Halo halo! najswiezsze wiesci z linii frontu :) Jestem po usg. Pan dr oszacowal 4200 kg! Powiedzial ze mam szanse wygrac jutrzejszy konkurs na najwiekszego dzidziusia :)
Jestem juz po badaniach, maly nadal nie obrocony wiec mam juz wpisana na jutro przed poludniem cesarke.
Odwiedzila mnie babeczka ze szkoly rodzenia i mowi ze dawno tu nie bylo takiego zamiesania, bo faktycznie od rana sie tu dzieje. Zapisali chyba za duzo babeczek na cc na dzis i dwie juz odeslali do domu, jednej cora zrobila psikusa i jednak sie obrocila. Leze na sali z dziewczyna ktpra tez ma na jutro cesarke, rano przyjeli mnie do innej sali a potem przeniesli przez to zamieszanie, ale do lepszej bo jestesmy tylko dwie, noc przespiky bo nie mamy dzidziusiow, mamy poki co otwarte okno no i potem bedzie nam razniej :)
Zjadlam pyszny szpitalny obiad (naprawde byl dobry!) leze teraz i czekam na meza :)
Generalnie czuje ze jutro bedzie najpoekniejszy dzien w moim zyciu i juz sie nie moge doczekac :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870411 przez Anulka
Renata Anna napisał:

Hej!

TOLAD Jeszcze raz ogromnie gratuluję!!!!

Wpadam jak po ogień żeby się zameldować. U nas wszystko ok. Mały aktywny jest w dzień, w nocy śpi. Budzi się tylko 2 razy na cyca :lol:
Ja ciągle przemęczona, słaba... mąż bardzo dużo mi pomaga. Dzięki Ci Panie, że go mam!

A tu Borys

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


No jejku, Igamon ma 100% rację !!! :laugh: Naprawdę imię do synka Waszego pasuje w 100% jak się na niego patrzy. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #870414 przez Atenka85
Witam,
Kolejna wizyta u ginekologa zaliczona. Wszystko pozamykane, łożysko wporządeczku, przepływy też. Mała jednak nie jest taka duża 3030g.
Terminu cc nie ustalił. Stwierdził, że skoro mam niedaleko do szpitala to czekamy aż Maleńka będzie gotowa do porodu.
Moja Mała też raczej śpi w nocy, budzi się jak ja wstaje do łazienki.
Mój mąż też mnie wczoraj mocno wkurzył.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870476 przez pomelo
Hej dziewczyny,
wczorajsze skurcze skończyły się w połowie nocy. Doszło do tego, że były co 11 min. A potem koniec. Szkoda w sumie bo chciałabym mieć to już za sobą.

Mi jakoś ta herbatka nawet pasuje. Tyłka nie urywa ale jest ok, tylko nie mam zaparzacza a fusów nie znoszę więc jej nie piję.

Co do ruchów małego w nocy to ja do tej pory byłam przekonana, że po prostu jak śpię to nie czuję czy się wierci czy nie, ale jeśli mówicie, że to by mnie obudziło to znaczy, że mój syn tez śpi ładnie w nocy :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl