BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #870478 przez Aga77
Tweety płacz gadaj byle ci ulżyło :angry: ja wczraj mialzm też ostrą wymianę zdań mężem nie wiem czy to oni teraz mają odpały czy my jesteśmy coraz gorsze ale jednak wydaje mi się że to z nimi coś jest nie tak :unsure:

Renata synuś śliczny i dziewczyny mają rację imię trafione w 10 :kiss:

Gabi to cudowne że jutro będziesz miała w objęciach synusia trzymam kciuki za Was :)

Ewelka a co podajesz małej na brzuszek bo słyszałam że Bobotic jest bardzo dobry i można go podawać bez ograniczeń :unsure:

Mój mały jest aktywny dużo mniej niż podczas ciąży ale rusza się i to najważniejsze a noce z reguły przesypia budzi sie wtedy kiedy i ja :blink:

A co do wychodzenia to ja Miłosza urodziłam w lipcu i wyszłam z nim po 1 dniu od przyjścia ze szpitala ale spędziliśmy tam 12 dni. Uważam że wyjscie z dzieckiem na dwór zależy od pogody jak ciepło to szybciej jak zimno to troche dłużej. :blink:

Jak ja chcialabym wiedziec kiedy będzie mój sądny dzień ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870479 przez megi23
hej lachony moje :kiss:

Renatka borysek przesliczny zmien suwaczek :)
Gabi zazdraszczam oczywiscie pozytywnie :silly: , ja tez bym chciala kiedy to bedzie , moja mama mi dzis mowi ze jak donoszedo soboty to bedzie sukces , bo brzuch juz na kolanach mam :blink: :laugh:
Eweelka ja na kolke dawalam malemu espumisan i w naszym przypadku raz mial kolke od 1- rano do 18 i pomogla...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870512 przez mila
dziewczyny trzymajcie się tweety jesteśmy tu płacz żal się oby ci lepiej było
Gabi zazdroszczę i ja chciałabym być na twoim miejscu :laugh:

a ja mam dziś strasznie twardy brzuch maly jakos słabo aktywny dziś ,poza tym tez wisi mi na kolanach od paru dni marze o rozwiązaniu już coraz bardziej jestem tego pewna ze chce jak najszybciej

Borysekna 6+ prześliczny


mam nadzieje ze dziś będę spac w nocy jakos bo oststnio to masakra jakas jest z tym!!!

jedna dobra wiadomośc dla mnie wpłynęła kasa z zus można na zakupy pojechać i pampersy kupic :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870514 przez Asia K

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #870540 przez Atenka85
Pomelo: zacznę od tego, że dziś byłam u innego lekarza, tam gdzie będe rodzić. I On powiedział że USG to nie jest waga, więc podaje przybliżoną wagę dzidzia. Ja 2 tygodnie temu jak miałam robione USG u lekarza prowadzącego na starym aparacie podała 3000g, a teraz na innym aparacie (nowszym) wyszło 3030g. Więc może nie ma się co przejmować wielkością na zapas.
Mojej siostrze przed porodem też mówili że będzie powyżej 4kg. Ale dzieciak był lżejszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #870545 przez igamon

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzis i l.malin i kulki zaczelam...,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870546 przez Asia K
WIADOMOSC OD TOLAD Z FB

Net tu znika co i rusz wiec na forum nie ma szans cos napisac.
O 1 wstalam siusiu i zaczely sie bole jak na okres co 10min, poczekalam troche i stwierdzilam ze kapie sie i jedziemy. W wannie przeszlo calkiem ale jak wyszlam byly juz skurcze co 3 min, przeczyscilo mnie na kibelku i pojechalismy. Ok 3 bylismy pod szpitalem. Tam na KTG skurcze sie nie zapisywaly ale gin stwierdzil ze plyn owodniowy odchodzi wiec zostaje i jak bedzie bez zmian to o 7 ciecie. Na sali porodowej daoej skurcze, polozna stwierdzila ze rozwarcie idzie jai szalone wiec o 5 zaczeli mnie ogarniac zanik wyniki badań doszly. Porod jak pisalam 5:40, wszyscy mówili ze mlody smieszny jest wiec zakładam ze fajny z niego chlopak. Ja widzialam go tylko rano i dostane go jutro, leze z 2 laskami które mialy cc po mnie, pierworodki i synow maja wiec wesolo, jednej urodzil sie z identycznymi wymiarami. Wrzuccie to na forum ja Was doczytam jak mi sie uda.
Gabi jak u Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870550 przez Margolec
Igamon łącze się w bólu z tymi paskudnymi liśćmi malin. Pieruństwo ohydne. A z tym "zaczęło się" to hello poczekaj na mnie :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870559 przez igamon
Margolec napisał:

Igamon łącze się w bólu z tymi paskudnymi liśćmi malin. Pieruństwo ohydne. A z tym "zaczęło się" to hello poczekaj na mnie :-D


czekam czekam :laugh: az tak mi sie nie pali ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870581 przez Margolec
Zaliczyłam spacer z Młodym, trochę sprzątania i zamierzam dorwać męża jak nie zasnę, to może coś się ruszy :-)

Fajnie macie z dziećmi w przedszkolu. Mój syn jest bardzo chorowity. Od miesiąca jest w domu, bo albo zapalenie oskrzeli albo grypa albo nowy wirus albo antybiotyk i kwarantanna po...Zasadniczo od listopada kaszle. Lekarze mówią że to kaszel po infekcji i zaraz przejdzie. Przechodzi ale w kolejną infekcją. Tak więc na razie jest w domu aż do porodu - no chyba, że mi się do świąt zejdzie z tym rodzeniem to go może puścimy po świętach :-) Plan był taki, że ze dwa tyg po porodzie w domu i do przedszkola. Ale jak będzie się okaże. W zasadzie w lutym mieliśmy mu zrobić kontrolne badanie krwi - bo miał anemię, ale nie ma takiej możliwości, bo albo w trakcie infekcji albo zaraz po antybiotyku...cyrk na kółkach z tymi dzieciakami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870587 przez Margolec
Co raz nas mniej na tym forum. Niektóre zajęte swoimi maluszkami nie mają czasu się udzielać.
Ja mam od czwartku co tydzień KTG - w sumie jakoś dziwnie - raz w tyg to co mi to da, no ale skoro lekarz karze i jeszcze w piątek ostatnie usg -żeby sprawdzić czy Mała nabrała masy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870599 przez pomelo
AsiaK a czy przy takiej wadze to kwalifikujemy się do cc czy sn? Czy można jakoś wyliczyć ile będą miały nasze Skarbki w terminie? Coś Ci gin mówił/a sugerował/a?

Atenka85 wiem,że to nie jest z dokładnością do grama, sama dr mówiła że ok 300 gr w tym momencie może się różnić. Ale na 4d widziałam jaką ma buziuńkę grubaśną :D Trochę mnie zbiło z tropu bo do tej pory rósł powoli i lekarka mówiła, że urodzi się koło 3,5kg a już ma prawie tyle a ty jeszcze 3 tygodnie.. Chciałm rodzić naturalnie ale przy takim rozmiarze człowieka to trochę się boję o siebie :P
ps: mam całkiem spore cyki w tym momencie - jak na mnie ;) - ale jeszcze nie pAmela, póki co pOmelo - taki owoc :P

Igamondawaj znaki jak by się coś działo :) Może jesteś następna.Ja dziś wymiotowałam dwa razy i ból mam jak na okres za to skurczy już nie mam takich jak wczoraj. Nie da się ogaranąć tego wszystkiego :/
Możesz przypomnieć dawkowanie tych kuleczek? Ja zamówiłam w necie bo w żadnej aptece ich nie ma, wręcz powiedziano mi, że je wycofali z hurtowni. Pojechałam dziś odebrać ale okazało się, że za długo się zbierałam i odesłali więc muszę zamówić jeszcze raz...

Margolec a Ty kochana na kiedy masz termin? Jakoś tabelka wprowadza mnie w zamieszanie bo jakaś łamana data.

Kurcze coraz puściej tu u nas. Smutniej jakoś :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870609 przez Salonka
Kurka dziewczyny nie zostawiajcie mnie samej.. zaraz każda rozpakowana będzie ;) ja to już straciłam nadzieję na poród spontaniczny.. juz był seks, sprzątanie, schody, okna gorące kąpiele.. Ehh nie jest mi dane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870614 przez tolad662
Moj mial grubo ponad 4 wazyc, a zmiescil sie idealnie przed :) te pomiary USG to takie pitu pitu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #870617 przez igamon
:laugh: Salonka ja z pewnoscia Cie nie wyprzedze :laugh:
jak leze, nic sie nie dzieje, czyli to nie moja noc :)

kulki 3x5szt, ale ja zaczęłam dzis 2x5, zeby nie za duzo naraz (bo jeszcze dzis maliny zaczelam) ale 2-3dni i jade na maxa :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl