BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #872704 przez tweety
igamon napisał:

!!!!!!!!!!!!!! To moze byc nasz dzien!!!!!!!!!!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

:) :)

Super, oby sie dalej krecilo. ja tez dzis meza chce wymolestowac bo mam stracha przed jutrem.

Igamon, POWODZENIA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872724 przez Joasia B
Cześć!! Zjazd cukrowy znowu zaliczony,nie podnosi się nawet po słodyczach. W końcu jest decyzja - idę na wywołanie :) Co prawda rozwarcia nie ma,ale twierdzą,że dziś urodze. Trzymajcie kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #872725 przez Aga77
Witam nową mamusię :)

Ja dziś też jakoś dziwnie się czuję nie wiem może się coś rozkręca ;) zobaczymy

Dziewczyny życzę Wam i sobie żebyśmy zgubiły te ciążowe kilogramy bo w pierwszej ciąży przytyłam 30 kg i schudłam przez okres karmienia ale gdy przestałam przytyłam z powrotem nawet nie wiem kiedy dlatego też nigdy nie włożyłam ulubionych spodni z przed ciąży musiałam wszystko oddać dlatego teraz nie dopuszczę do takiej sytuacji. Mówili mi że mogę przytyć ale nie sądziłam ze aż tyle i teraz bede tego pilnować bardzo dokładnie :silly:

U mnie na wyniku pisze ze stwierdzono obecność paciorkowców b-hemolizujących Streptococcus agalactiae (GBS) I poniżej mam napisany antybiogram :angry:

Za wszystke którym się coś rozkręca trzymam kciukin :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872730 przez Asia K
O kurka :ohmy: Czyzby dzisiaj był baby boom ? :lol:
Juz sie niemoge doczekac wiadomosci od was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872731 przez megi23
hej laski

witam nowe mamcie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


igamon niech sie rozkreca ,, apropo urofuraginum , mam je , ale na ulotce pisze ze nie wolno stosowac w 3 ostatnich miesiacach ciazy to sie balam , to moge wziasc ??? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872733 przez Salonka
Cześć,
U mnie baaardzo bolesne skurcze w nocy ale nie łudzę się :)
Trzymam kciuki za rozpadające się kwietniówki :P
Ja poszłam spać o 4 ... Wstałam o 7 żeby młodego do przedszkola zaprowadzić. Katar się puścił na dobre - ale na tym koniec. Mały całą noc miał osłabienie 35 st. Nie wiem czy coś się nie rozwija, nic nie pomagało- ciepła herbata, termofor ani okrycia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872772 przez Ewelkaa
Gabi Franus cudny :) buziaki dla was!

mila ja przytylam w ciazy 5 kg i teraz mam 2 kg mniej niz przed zajsciem wciaze, aleja od25 tc bylam na scislejdiecie cukrzycowej.

monis slicznie wygladacie :kiss:

pomelo na pewno zalozysz swoje ulubione spodnie :) ja w ciazy musialam kupowac majtki o 2 rozmiary wieksze niz przed tak sie wbiodrachi doopie rozlazlam, ale jak brzucha nie ma, to wszystmo powoli wraca do normy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #872784 przez Ewelkaa
tolad mamnadzieje, ze szybko was wypuszcza.ja tez strasznie tesknilam za domem :)

Margolectrzymaj sie cieplutko :kiss:

Igamon rozkrecaj sie kobieto ! :laugh: nastawienie to podstawa, ja mowilam, ze ide rodzic w tamta srode i urodzilam :)

Joasia oczywiscie trzymam kciuki! Powodzenia i szybkiego porodu :kiss:

megi badz twarda :) i trzymam kciuki za Kajtka!

Milego dnia mamuski :laugh:

Salonka dziwna ta temp. Twojego malego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872787 przez megi23
kurde babka mi moczu nie przyjela bo za malo i z dnia na dzien nie mozna , tylko rano , pozniej do szpitala dzwonie , moze jutro przyjma :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872813 przez 100krootka
igamon ale czad!!!! Chyba się zaczyna faktycznie, co!!! Będziesz mieć internet żeby dać znać co i jak??? :P NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ!
Joasia! No nareszcie, niech się Wami zajmą, moc kciuków!

Kurcze wyspałam się a te Wasze wiadomości mnie pobudziły jeszcze bardziej, cieszę się jakbym to ja sama miała rodzić :laugh: hehe Wczoraj przez godzine zginało mnie w pół przez promieniujące bóle do pachwiny, ale z 1 strony tylko i jak się położyłam to się uspokoiło, bo już się balam, tak raz za razem to było, co 2 krok mniej więcej, dziwne... Dziś jest ok :laugh:
A ja mam takie przeczucie, ze synek da mi jeszcze ostatni weekend i koło wtorku/środy się pojawi... Tak czy inaczej sądzę, ze na święta będzie :laugh: Co prawda nie pospacerujemy sobie jeszcze tak jak sobie wymarzyłam - w świeta, z wózeczkiem, ale ale, będziemy mieć na to całe życie :laugh: Za rok może na własnych nóżkach potupta w święta :laugh:
Co do wagi to tydzień temu jak się ważylam mialam w sumie 13,5kg do przodu, ale w ostatnich dniach się objadam, więc moze byc, że i do 15 dobiję :P Wszystko w brzuch i cycki i tylko co niektora bielizna ciut uciska, czyli biodra aż tak bardzo się nie rozeszły, mam za to mega problem z biustonoszami, kupilam ostatnio dobry, wydawalo mi sie nawet, ze ciut "z zapasem", a teraz jak zakladam to do południa jest ok, potem zaczyna cisnąć i na wieczór jest za mały :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872817 przez Ajzawni
Anulka heh nie brzmi to optymistycznie:P

Igamon, Tweety , Joasia B to trzymam kciuki oby dziś każda z was trzymała swoje maleństwa w ramionach:)

megi23 zycze zdrowka, oby antybiotyki pomogły


Ja o dziwo tej nocy tylko 3 razy byłam siku:P to jakiś sukces bo normą u mnie jest magiczna 7 :P musiałam być chyba bardzo zmęczona. Mogło by się w końcu zrobić znów ładnie, marzy mi się dzień spędzony na słoneczku wylegując się na leżaczku

100krootka to zazdroszcze że poszło tylko w brzuch i cycki:P u mnie w to drugie coś za bardzo nie chce iść, a to by mnie specjalnie nie zmartwiło:P, ale poczekam jest jeszcze szansa że po porodzie to sie zmieni hehe



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872829 przez Anulka
:laugh: :laugh: 100krootka może u Igamon rzeczywiście będzie CZAD i się rozkręci....bo u nas też był sex już kolejny dzień pod rząd, tylko tym razem ja "po" z nogami do góry leżałam, bo w poprzednie dni nic nie działo się. I ok.24 zaczęłam czuć że jakoś tak dziwnie mi brzuch zaczyna twardnieć, jakby jajniki pobolewać, potem czułam jak maluch zaczyna na dole napierać, potem zaczęłam powoli czuć skurcze z dołu brzucha a potem z krzyża. Były co 10 potem co 5 min. Zaczynało mnie coraz bardziej boleć, poszłam położyłam się z uśmiechem na twarzy, licząc że A NUŻ.... :), skurcze czułam bardziej gdy leżałam, wstałam i do 3.30 łaziłam po mieszkaniu. Potem znowu się położyłam, znowu zaczęłam czuć mocniej skurcze, ale zasnęłam. Obudziłam się o 6 wstałam i znowu zaczęło mnie boleć z krzyża...ale po jakimś czasie już nic nie czuję. No i LIPA :laugh: .
Dziś znowu męża zaangażuję i znowu nogi do góry, a potem na piłce będę tyłkiem kręciła, może zrobię rozwarcie trochę :) .

Ajzawni to tylko humorystycznie opisane mity i prawdy :) , wszystko zależy od Ciebie :). Jedni rzeczywiście chudną karmiąc piersią, inni nie chudną. To zalezy jaką masz przemianę po ciąży i jaką determinację. Jedno jest 100% pewnie jeść się będzie chciało przy karmieniu piersią STRASZNIE!!!!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872839 przez mila
witajcie u nas dziś cieplutko i słonecznie!!

Igamon trzymam kciukasy może już Joanna u ciebie tez mam nadzieje ze dziś jest dobry dzień na poród oby i u mnie??? :laugh: :laugh:
tez mnie nad ranem jakies dziwne bóle brały ale połaziłam trochę i puściło teraz przed chwilą tez mnie ścisło pare razy ale to jeszcze nie to brzuchol napięty bardzo i te słabsze ruchy małego może po woli zbliżamy się do końca OBY... :ohmy:

tez sobie tak marze ze na swieta będziemy już we troje ale marzenia to są tylko...chociaż
:blink: podobno marzenia się spełniają jak się czegoś bardzo pragnie? :blink:

życze wam tego dziwczyny abyśmy na swieta były po!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872845 przez 100krootka
OD GABI Z FB


Kolejny post na forum prosze wklejcie: Dzis juz nie jest tak kolorowo.Zostaje w szpitalu do poniedzialku bo dzis rano zaslablam,malego mialam pierwsza noc i nie spalam wogole, do tego dostalam biegunki.W wynikach mi wyszlo crp 35, wiec mam antybiotyk.Do tego hormony tak szaleja ze odlot!W piersiach nadal pusto Trzymajcie za nas kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872849 przez 100krootka
mila TRZEBA MOCNO WIERZYC I BAAAARDZO BAAAARDZO CHCIEĆ TO SIĘ UDA :laugh:
Anulka to mamy troszke przyjemności nakoniec ciąży hehe, dobry sex nie jest zly, oby działało B) B)
Ajzawni mi rozmiar z C na D, ale mam wrażenie, ze bardziej w obwodzie mi się zmienia, a to chyba tłuszczyk, co? więc nie wiem, czy tak super :P
Biedna Gabi, dłużej ją potrzymają...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl