BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #872878 przez Italia
100krotka, dzięki za info, w końcu co opinia zorientowanej osoby w temacie to inaczej się podchodzi :) Ja już sobie daruję, idę na naturalny, skoro nie ma przeciwwskazań to nie będę sobie wymyślała czarnych scenariuszy.
Joasia, Igamon, trzymam kciuki. Oby się rozkręciło na dobre :)
Gabi, Tolad, powodzenia. Podobno po cesarce problemy z laktacją to norma.
Pomelo, ile Twój waży i w którym tyg miałaś robione usg? Ja byłam wczoraj, 37t6d, waga szacunkowa 3100, lekarz mówi, że wszystko w normie, a koleżanki straszą, że duży i zaczęłam schizować :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872890 przez mamutek
Ej Dziewczyny! Podkrecilyscie atmosferę tymi skurczami i sexem :silly: czekam na dalsze pozytywne posty B) ciekawość mnie zżera, kto będzie nastepny :unsure:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gabi moc pozytywnych buziakaków dla was :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Dasz sobie radę, bo jesteś silna babka! A w swieta, będziecie już w domku :side: cała rodzina.

Wpierniczam na potęgę, ja to dopiero teraz zacznę tyc..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872899 przez mamutek
Italia, ty jesteś już w terminie porodu, 3100 to w sam raz! Nawet jak dwa tygodnie jeszcze poczekasz, to będzie około 3,5kg. Ksiazkowo :silly: nie schizuj, natura wie co robi..cmok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872902 przez mila
Italia mój ma mały 2tyg temu miał 3200 lekarz mi powiedział ze do porodu to tak ok 500-600g przybierze także nie jest taki duży raczej książkowy a sporo już tu było pisane o rozbieżności w wadze szacunkowe +200,-200g może być także luz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872907 przez Asia K
Italia - moja Mała w 37 tc miala juz 3300 wiec ty masz ksiazkowo , ja bede miala klocka ;)

Gabi - trzymaj sie kochana :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872925 przez Italia
Dzięki dziewczynki za pocieszenie :) Też mi to samo lekarz mówił, ale kumpele mnie trochę zeschizowały i się zaczęłam zastanawiać, że może rzeczywiście mają rację. Oby nasze dzieciaki przy ewentualnych rozbieżnościach miały raczej ten - 300 niż + 300 :D
Mamutek, właśnie mnie uświadomiłaś, że ja w każdej chwili mogę zacząć rodzić! Jeszcze to do mnie nie dociera, że to już tak blisko. Chociaż we wtorek byłam pozamykana na 4 spusty, to w sumie w każdej chwili może się to zmienić.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872936 przez Ajzawni
Ja przez większość ciąży ze względu na moją szyjkę miałam zakaz sexu, no ale teraz to chyba juz moge sobie na to pozwolić, więc choć przy końcu może jeszcze jakoś odwdzięcze się mojej połówce za cierpliwe czekanie:P a jeszcze skoro to pomaga przyspieszyć pewne sprawy to czemu nie :lol:
Italia Twój mały wagowo faktycznie książkowy:) nie ma sie czym martwić:). Często tez tak bywa że maluchy do pewnego momentu rosną a pod koniec ich waga juz stoi w miejscu wiec nie ma sie czym martwic:)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872937 przez mamutek
Italia, połóg to 6-8tyg i w tym czasie wszystko powinno wrócić na swoje miejsce. Po tych tygodniach można nawet od razu okresu dostać :P. Ale myślę że to zależy od tego Jak się będziesz czuła psychicznie i fizycznie..po 6 tygodniach powinien obejrzeć nas ginekolog, jak powie że wszystko ok. To droga wolna.. :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872938 przez megi23
Ita;lia moj mial wczoraj juz 3300 i tez doktorek powiedzial ze jest ok ani za duzy ani za maly )
Gabi zdrowka i 3maj sie tam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872941 przez tolad662
Kurde jakie emocje, licze na kilka porodow z dzisiejsza data :D
Powodzenia dziewczyny, reszcie zycze cierpliwosci :)

Dzis wychodzimy bo wyniki w normie, mleko sie pojawilo!!! Ale poki co 20ml z 2 piersi wiec poki sie ilosc nie zwiekszy to butla na dokarmienie. Wiecie jaki lekarz prostak tu jest! Komentuje brzusski po porodzie, mi powiedzial "klinika plastyki brzucha sie klania" a kolezance z sali ze ladny miesien piwny wchodowala bo to juz przeciez nie ciaza. No co za palant

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872945 przez Ajzawni
Tolad662 gratulacje ;) wygląda na to że wygrałaś walke o mleko:) . A ten lekarz to faktycznie jakiś burak, no co za gość żeby takie komentarze rzucać kobietą które często gęsto przechodzą też ten cały Syndrom baby bluesa no przecież walnąć w łeb to mało powiedziane


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872958 przez Anulka
tolad662 napisał:

Kurde jakie emocje, licze na kilka porodow z dzisiejsza data :D
Powodzenia dziewczyny, reszcie zycze cierpliwosci :)

Dzis wychodzimy bo wyniki w normie, mleko sie pojawilo!!! Ale poki co 20ml z 2 piersi wiec poki sie ilosc nie zwiekszy to butla na dokarmienie. Wiecie jaki lekarz prostak tu jest! Komentuje brzusski po porodzie, mi powiedzial "klinika plastyki brzucha sie klania" a kolezance z sali ze ladny miesien piwny wchodowala bo to juz przeciez nie ciaza. No co za palant


No ja Toladzik dziś NAPEWNO nie urodzę, jutro myślę też, nie. Pewnie bedzie tak jak z Julkiem będę tydzień kwiczała w szpitalu. Zgłoszę się we wtorek i dopiero po świętach wyjdę...ehhhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872962 przez Joasia B
Leżę juz na porodowce. Założyli mi balonik i czekamy na rozwarcie. Zaczęły się jakieś bóle,trochę krwi,ale na razie nic większego się nie dzieje. Sam widok tej sali porodowej przeraza trochę. Jeszcze się nie rozkrecilo na dobre,a ja już warcze na męża. Strach pomyśleć co będzie później :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872976 przez agulka901
Hej dziewczyny!!! Ale się produkujecie ;P A ja nie mam czasu na czytanie przy tym moim małym Okruszku.

Ogólnie jest grzeczny ale je teraz tyle że nie daje rady z pokarmem i muszę go dokarmiać. Poza tym szybko męczy się cycem i muszę odciągać resztki do butelki a potem mm. Wczoraj byliśmy u pediatry i mały waży już 2300g! Super ;D Ale dzisiaj dopadła mnie niemoc...musiałam umówić małego na pełno wizyt ale na NFZ ciężko się dostać w terminie...czas oczekiwania średnio do lipca...niestety czekają nas wizyty prywatne więc sporo kasy trzeba będzie wydać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872980 przez tolad662
Joasia twarda badz, a maz wybaczy :)
Anulka moze w weekend Cie ruszy :) i mile zaskoczy.
Powiedzcie czy karicie/karmilyscie rowno co 3 godz czy na zadanie i nie budzilyscie jak szkrab spal? Piguly z neonatologi truja ze co 3 ale moje nastawienie do nich powoduje watpliwosci. Matki ktore pytalam w tym moja wlasna mowia zeby nie przesadzac i dac dziecku spac, jak glodne to samo sie obudzi. Oczywiscie nie glodzac przez pol dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl