BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 1 tydzień temu #872283 przez tweety
100krotka mialam problemy z laktacja i przystawieniem synka. Nie bylo zadnych podraznien ani krwi, on zwyczjnie zasypial na cycu malo jedzac. Nie budzil sie na jedzenue a na spiocha nie szlo dac. Jak zdenerwowany jafl to potem ulewal dalej niz widzial. Po 1,5 miesiaca dokarmiania mm poddalam się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #872290 przez igamon
Asia K napisał:

Margolec napisał:

Hej, ja tak na szybko. Jestem po KTG, wyszły nieprawidłowości... za mała zmienność krótkoterminowa. Tak czy srak dostałam skierowanie do szpitala...kolejne...niech to szlag. Dam znać jak będę już na miejscu i co oni tam wymyślą


Matko jedyna , a co to takiego :unsure: :unsure: :unsure:

)


najprosciej mowiac jak roznice w tetnie sa bardzo male
robiac zapis, mamy takie gorki tetna 120-160u, a jak nie ma gorek i tetno oscyluje niemal w miejscu np ciagle na poziomie 130-135, to wtedy mamy zawezona oscylacje, czyli wlasnie mala zmiennosc krótkoterminowa.


100krootka-17.04


chyba taki dzien do du... bo maly wrocil z przedszkola i jak nigdy polozyl sie spac, orzy pierwszej mojej propozycji drzemki ( a nie spi w dzien od wrzesnia)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872299 przez Zuza_204
Tweety dzięki za wsparcie
Ewelka ja bym zadzwoniła do pediatry i spytała czy warto panikować. A co do porodu sn ja się martwię dlatego że mój maluch ma większy brzuszek od główki i wtedy może dojść do połamania barków, zaklinowania się dziecka itp. To mnie przeraża po prostu.
Joasia życzę Ci jak najszybszego rozwiązania męczą Cię już tyle czasu, że aż serce boli.
Witam nowe mamusie.
Trzymam za Was wszystkie kciuki dziewczynki. Ach czemu ta końcówka taka ciężka :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872304 przez Ajzawni
Salonka ja mam Rydygiera pod nosem bo dosłownie mieszkam blok obok:) heh wiec to jest moje wyjście awaryjne gdybym miala nie zdazyc:)

Atenka 85 moja siostra tez rodzila w Żeromskim 3 lata temu i bardzo rekomendowała mi ten szpital bo gdyby nie tamtejsza opieka i szybka reakcja lekarza to Frania dziś by z nami nie było a i nie wiadomo czy siostra by to przeżyła. Ale wiadomo każdy słyszał inne relacje:) Ja w moim otoczeniu słyszałam same pozytywy o Żeromskim, natomiast jeśli chodzi o Ujastek to właśnie tu bywa różnie z tymi pozytywnymi opiniami, a na początku byłam niemal przekonana że chce tam rodzić:). Na Ujastku mają bardzo dobrą opieke dla wcześniaków wiec jak bym miała rodzić przedwcześnie to właśnie tam. Zresztą mi sie wydaje ze kazdy sie musi przekonac na wlasnej skorze czy dany szpital jest dobry czy wrecz odwrotnie bo ile osob tyle opini:), wazne zeby trafic na dobra opieke bo jak to jest zapewnione to i w najgorszej dziurze bedzie czlowiek sie bezpiecznie czul:).

Tolad662 zycze powodzenia w karmieniu oby sie udalo, ja szczerze mowiac tego boje sie (zaraz po porodzie) najbardziej

Margolec ważne ze jestes w szpitalu tam beda konrolowac wszystko na bierzaco, bedzie dobrze;)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872308 przez igamon
Zuza jak barki przejda, to brzuszek tym bardziej, nie denerwuj sie na zapas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872322 przez megi23
helow witam nowa mame boszzz jak meni tam piecze :( , ten zurawit mozna sobie w buty wsadzic :angry: , jejku zeby Kajtkowi nic z nerkami nie bylo .. o 16:30 mam autobus , mamcia mlodego wziela do sklepu .... ale cos pociemnialo , to nie wiem czy dojda...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #872338 przez agus11
próbuje dodać ten suwaczek i nie moge :(

69652

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872361 przez Asia K

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872372 przez Jagoda
Witam, mam termin na 27 kwietnia. Będę rodzić po raz pierwszy. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872381 przez Ewelkaa
agus 11 witaj :) ja juz mam swoja Zosie :)

mamutek ja jestem non stop glodna, chyba przez to karmienie, a moze po cukrzycowej diecie moj organizm sie domaga zarcia :laugh:

Margolec 3maj sie, trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dobrze :kiss:

tolad nia poddawaj sie, podobno po cc laktacja sie wolniej rozkreca.

Zuza sluchaj Igamon i staraj sie nie denerwowac :)

Jagoda witaj!

W szoku jestem, ze jeszcze nowe kwietniowki dolaczaja :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #872388 przez Asia K
Witam Jagoda :)

Opowiadaj szybko o sobie i o dzieciu i o ty dlaczego tak późno do nas dołączyłas :silly:

Igamon powiedz mi prosze , czy jesli w poprzednim porodzie miałam podane oxy to czy powinno to byc na wypisie ze szpitala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872390 przez Domiśśś
Igamon mam pytanie do Ciebie do dziewczyn też przy okazji te które już mają wynik z GBSa

Ja robiłam badanie w poniedziałek i dziś na wizycie dostałam wynik badania na którym pisze:

Wymaz z przedsionka pochwy- badanie bakteriologiczne

POSIEW JAŁOWY po 48 h inkubacji w warunkach tlenowych.


I teraz moje pytanie czy tego GBSa nie ma czy wogole nie zrobili na niego posiewu?? Tylko zwykłe badanie bakteriologiczne??
Bo przeciez wymaz brali z pochwy i odbytu. I chyba czeka się na ten wynik dłużej??

ogólnie jestem mega wkurzona właśnie się rozpłakałam nawet chyba mi teraz nerwy pósciły bo powiedziałam że nie rodze w szpitalu przy którym jest ta przychodnia tylko w innym i od razu wiadać było zmianę podejścia. Ze na następne ktg mam iść sobie tam do szpitalu nie zrobił mi usg tylko powiedział że tam mi powinni zrobić... Zbadał mnie tylko ręką i powiedział że szyjka znacznie obniżona rozwarcie na opuszek palca...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872393 przez Asia K
Domis - łapaj buziole :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: i juz nie plakaj :)
Tacy sa ludzie niestety , a powinni pwszystkich traktowac tak samo :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #872395 przez Jagoda
Dopiero teraz trafiłam na to forum, wcześniej mimo tego, że szukałam różnych porad dla przyszłych mam nie wyświetliło mi się w wyszukiwarce aż do dziś :)
Spodziewam się córeczki, będzie miała na imię Lena. Według ostatniego usg, które miałam w tym tygodniu mała waży około 3124 gramy już :D Ja mam na imię Jagoda i mam 21 lat :)


Domiśśś nie przejmuj się :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872398 przez agus11
Ewelkaa hej tak wiem i widziałam zdjęcie śliczna jest :)

69652

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl