BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #872186 przez Italia
Joasia, trzymam kciuki. Kurczę, czemu oni Cię tak trzymają.
Zuza, nie stresuj się na zapas, na pewno wszystko będzie ok. Ja bym chyba jednak zdecydowała się rodzić tam, gdzie lepsze zaplecze medyczne dla dziecka.
Filmik super :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872187 przez 100krootka
Mila ja też mam zdolności do wkręcania sobie na podstawie tego, co w necie zobaczę… ale ale!! To do niczego dobrego nie prowadzi, uwierz mi. Trzeba odrzucić ten strach gdzieś na bok, bo podobno potęga nastawienia działa cuda! No a chyba w każdej książeczce ciąży jest miejsce, żeby wpisać wynik GBS, więc dziwne, że tego nie zlecają lekarze…
Anulka dopiero zobaczyłam, ze Tobie 41 tydzień już leci, ja będę w takiej sytuacji po niedzieli…
A co do telefonu to poproś o zastępczy! Ja kiedyś dostałam
tweety a jak było z Twoją laktacją? Z nią był problem, czy po prostu bardzo bolało?
Italia to podejrzewam, że skoro tak się sprawy mają to ta osoba co Cię konsultowała jest jednak nie fizjoterapeutą (po studiach magisterskich- Fizjoterapia) tylko lekarzem specjalistą rehabilitacji (a być może i ortopedą). Także powinni uwzględniać jego opinię, bo to osoba, która jest tak samo ważnym lekarzem jak każdy inny specalista ot, co. Dopytaj się na spokojnie! Ja np. w swojej pracy spotkaalm się z pacjentką, która nie mogła zajść w ciążę przez asymetrię miednicy, miała poważną wadę postawy i nawet ginekolog stwierdziła, ze może mieć problem z odżywieniem macicy, przez asymetrię w budowie i był problem, także zakladamy, ze pani doktor zna się na rzeczy i powinni się z nią liczyć ;)
Mimo wszystko wierzę, ze nawet gdyby przyszło Ci rodzić naturalnie to dasz sobie radę! 3 lata to dość dużo, by po wypadku mięśnie i cała reszta dały radę wypchnąć dzidzię! A w razie czego zawsze mogą nawet w trakcie zrobić cesarke, także na pewno Maleństwo będzie bezpieczne
A co do liczenia ruchów to lekarz kazal mi 10 ruchów naliczyć, a Tyle to synek robi „jednym ciągiem” jak się rozbudzi, wiec w sumie luz. Nie mówil absolutnie o 10 w ciągu godziny czy coś, bo też może spać przeciez. Za to ważne jest, żeby obserwować, czy coś się w ruchach nagle nie zmienia…
igamon ja się o Maltanie tez wielu pozytywnych opinii nasłuchałam i chartowałam sobie sutki przy użyciu też maści, mam wrażenie teraz, że zrobily mi się bardzo delikatne… Nie wiem czy to dobrze, bo chyba mogą bardziej boleć w trakcie karmienia?
Joasia B węc może to już jutro! I dobrze! Czekam razem z Tobą!!!
Ewelka podobno półpasiec nie zaraza jak już się pokażą objawy na ciele, ale powiem szczerze, ze nie wiem co w takiej sytuacji, jak będziesz ieć wizytę pediatry to zapytaj!
igamon a którego masz urodziny??? A film rewelacyjny, Ksiądz z talentem :D:D
agus11 witaj :laugh: to z nami przetrwasz ostatnia prostą ;)

Witam się, też nie wyspana, jakiś czujny sen miałam i cokolwiek zaszumiało to się budziłam, do tego do wc, a o 6 byłam tak głodna, że musialam zjeść! Potem spanie do 8 i sniadanie z mężem, teraz podziałałam troszkę, mieszkaie trzeba bylo ogarnąć i tak zeszło... Poszlabym spac dalej, ale ma przyjść gość kabine poprawiać, bo krzywo zamontowali, więc muszę "czuwać"... Dziś 1 skurcz, spory byl, więc stoper włączylam, żeby zcas mierzyć, ale to było o 10 i teraz cisza i spokój... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872191 przez Ponky

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ewelka... kurczę ja bym chyba już spanikowała z tym półpaścem, lepiej chyba zapytać lekarza co z tym fantem zrobić, może Cię przynajmniej uspokoi a i Ty nie będziesz mogła sobie niczego zarzucić...

No i witam nowe przyszłe mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872193 przez agus11
dziewczyny czy któraś z was bedzie rodziła w Lublinie?

69652

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872198 przez Salonka
Margolec Trzymaj się będzie dobrze!!!! Buźki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872205 przez Asia K
Margolec napisał:

Hej, ja tak na szybko. Jestem po KTG, wyszły nieprawidłowości... za mała zmienność krótkoterminowa. Tak czy srak dostałam skierowanie do szpitala...kolejne...niech to szlag. Dam znać jak będę już na miejscu i co oni tam wymyślą


Matko jedyna , a co to takiego :unsure: :unsure: :unsure:

Igamon ale czadowy ksiadz :D

Witam nową mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #872209 przez Aga77
Mila ja mam to samo mimo zapewnień że będzie ok to mam stresa :(

Dziewczyny ja też chcę dla dziecka jak najlepiej jestem z tych co potrafią się poświęcić dla dziecka ale uważam że nie powinni lekarze czekać aż pojawią się zielone wody czy smułka bo przeciez to nie wplywa dobrze na dziecko. Mój syn urodził się po oxy i na szczescie nie miałam zielonych wód a miomo to mały miał zapalenie płuc i antybiotyk przez 12 dni. Teraz czekam z niecierpliwością na ten dzień i nie miałabym nic przeciwko temu jak by nastąpił szybciej :blink:

Ajzawni mnie od dłuższego czasu pobolewa brzuch jak na okres myślę że organizm się szykuje ;) a u mnie w pierwszej ciąży zaczęło się od sączenia wód potem doszły lekkie skurcze. Myślę że jak się u Ciebie zacznie akcja porodowa to będziesz wiedziała że to TO

megi ciebien to wszystko się czepia trzymaj się kochana i zdrowiej :)

Joasia współczuję :( po co to męczyć kobietę jak i tak w ostateczności zrobią cc :huh: bo co to jest lepsze dla kogo dziecka czy szpitala MASAKRA

Ewekla mała ma teraz dużo przeciwciał przez karmienie piersią i może wcle nie złapać takze nie denerwuj się wszystko bedzie dobrze żebyś Ty nie złapała :ohmy: trzymam kciuki za Was

agus witam Cię serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872211 przez mila
moja siostrzenica miała ospe w zeszłym roku a jej roczny braciszek się nie zaraził siostra była u lekarza to powiedziała że raczej nie ma się co martwic mały się nie powinien zarazić włąsnie przez przeciwciała także może nie ma się czym martwic! :laugh:

100krotka masz racje nie ma się czym martwic pewnie będzie ok nie ja pierwsza z paciorkowcem będę rodzic a jak się dowiadywałam to małemu podają antybiotyk jakby co także nic sobie już nie wkręcam bo nic to nie da ważne że mam wynik a w szpitalu już chyba wiedzą co z tym zrobic :blink:

Joanna trzymam kciuki niech cie bierze jak najszybciej :laugh:

Witam nowe kwietniówki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872244 przez [email protected]
Agus11 :)
100krotka rodzi w Lublinie na Kraśnickich, ja na Jaczewskiego. A jak sytuacja u Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872245 przez agus11
ja na staszica

69652

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872250 przez tolad662
Kurde ile do czytania mam :d
Mlody lezy pod lampami od dzis bo za zolty jest i tak mu sie to chyba podoba bo nawet na spiocha butle ciagnal, mleka ani grama, sutki w strupach a cyce obolale. Myslalam ze jak bola to mleko jest... Nie kumam.
Jak naswietlanie zda egzamin jutro do domku, DOSYC mam tego szpitala, noworodkowe sa srednie, ze dwie fajne babki reszta do bani.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872254 przez [email protected]
Joasia ja Tobie też współczuję. Męczą Ciebie nie potrzebnie.
Ajzawni mnie łapią bóle okresowe w nocy. Już tak od tygodnia. Nic nie wskazuje na to, żebym miała niedługo rodzić.
Gabi i Tolad mają problemy z laktacją- tak pisały na forum fb. Ja już dziś zaczynam pić herbatkę na laktację.
Mila ja badanie na GBS mam dopiero w poniedziałek. Lekarz mi późno zlecił to badanie. Jak nie zdążę z odebraniem wyników to podadzą mi antybiotyk. Jakoś to będzie. Trzeba być dobrej myśli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872265 przez [email protected]
Agus11 a co to za choroba?
Jak znosisz ciążę? Chłopczyk czy dziewczynka? Ma wybrane imię?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #872270 przez agus11
to choroba autoimmunologiczna tarczycy bedzie dziewczynka Zosia. ciaze znosze w sumie dobrze przytylam 4 kg tylko ale pojawilo sie kolatanie serca i organizm zatrzymuje mi wode wiec nogi jak balony :( no i ciezko uregulować hormony ale to juz koncówka wiec jakos bedzie

69652

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872274 przez Atenka85
Ajzawni
Moja siostra rodziła w Żeromskim, a z drugim zdecydowała się na Ujazdek w Krakowie.
W szpitalu Żeromskim nie była zadowolona ze sposobu działania po terminie porodu. Tydzień na patologi ciąży a potem 2 razy wywoływali jej poród, 2 dni na oxy.
Na Ujazdku też była po terminie, ale poprowadzili to dużo sprawniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl