BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 2 tygodni temu #873824 przez Ajzawni
Pomelo ja tez z jednej strony nie moge sie doczekać aż zobacze swoje szczescie,a z drugiej boje sie ze sobie nie dam rady albo ze cos pojdzie nie tak.Najbardziej boje sie o zdrowie mojego skarba bo wiem ze bol jakos zniose ( bo w koncu kazda z nas to wytrzymuje :) Grunt to zeby odganiac te czarne mysli i nastawic sie pozytywnie:). Trzeba sobie codziennie powtarzac BEDZIE DOBRZE :laugh: DAM RADE :laugh: BO KTO INNY JAK NIE JA? :laugh:

Igamon wygląda smakowicie zwłaszcza ten różowy tłusty zadek wystający z czekoladowego błotka :laugh: :D ... zrobiłaś mi smaka ide po loda :P




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873832 przez Joasia B
5 h oksy nic nie dało. Jutro rano mają mnie rozwiązać cc. Az niewiarygodne...przy okazji zaliczyłam kilka zjazdów cukrowych i czuje się jakby mnie zjadł pies i wysral :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873835 przez Ewelkaa
Joasia :kiss: wspolczuje CI BARDZO! Mam nadzieje, ze zrobia Ci to cc jutro i w koncu odetchniesz. Wybacz, ale to porownanie z psem mnie rozbawilo :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873836 przez Ajzawni
Joasia ile Ty sie dziewczyno namęczysz :( miejmy nadzieje że juz sie nie rozmysla i w koncu zrobią Ci tą cesarke!!! Trzymaj sie tam! ;)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #873852 przez [email protected]
Joasia 5 h oxy i nic? wow
Gabi wszystko ok? Kiedy wychodzisz?
Salonka jak tam u Ciebie? Anulka, czemu się nie odzywasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873853 przez igamon
Joasia, piekne porownanie :laugh: licze ze tym razem sie nie rozmysla :angry:

maly 38.6... dostal ibum i spi, zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873865 przez Atenka85
Joasia B
Trzymam kciuki, żeby się wszystko dobrze skończyło dla Ciebie i Maleństwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873884 przez Asia K
Joasia - czekam na wiesci jutro bo to juz chyba koniec tych wywodów lekarzy :dry:
Życzę powodzenia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873889 przez Asia K
wiadomosc od Moni z fb

hej to juz 3 raz dzis jak zabieram sie za napisanie tego. odkad wrocilam w piatek do domu przeszlam juz nawal pokarmu i kryzys zwiazany z bolem piersi. powoli nauczylismy sie ladnie jesc a ja prawidlowo przystawoac dzidziusia. walcze z chronicznym niewyspaniem i zmeczeniem polaczonymz oslabieniem operacja. i na dodatek mam brzuch od pepka w dol odretwialy. co jest ponoc normalne po cc. (ktoras z was tez tak ma?) maly ostatnio co 1.5 h chce jesc... masakra nie mialam czasu nawet wejsc na kompa keszxze nie mowiac o nadrobieniu was w czytaniu. takze prosze wklejcie ta wiadomosc i jak juz sie u mnie ustabolizuje to na pewno wroce buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873891 przez megi23
hej laski u mnie tez nic , mialam taki bol nerki ze wzielam nospe, kurde boje sie tego urofuraginum litrami pije te zurawine , wzielam ciepla kapiel moze ulzy .... co prawda bralam chyba w 26 tyg bo mialam straszne zapalenie .....

Joasia mi tez wybacz ale posmialam sie z tego porownania i 3 mam kciukasy za cc - sadysci i tyle..
jutro to ja sie chyba zapalae, rano dzwonei do gina powiadomic , ze wuniki dopiero o 12 i co robimy .. potem mlodego do cioci wioze, bo mamcia do pracy musi isc , potem do szpitala po wyniki i na oddzial i niech cos zrobi z tym zapaleniem , tzn antybiotyk mi zmieni i tyle... , potem znowu po mlodego do cioci i do domu...
jeszcze mnie jajnik prawy boli , jak przy okresie mam, normalnie ta koncowka ciazy meni dobija juz :angry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873946 przez Salonka
Malec ja dalej w dwupaku.

Już mam dość;)Co wieczór dostaje skurczy, trwają do 2 w nocy i spokój. Ehhh

A przed chwilą się uryczalam bo uderzyłam głową o kant półki jak podnosiłam coś z podłogi. Oczywiście czarne myśli i chore wizję. .

Dziewczyny a mam pytanie do juz mam ;) jak było u Was z lewatywa? W szpitalu Wam robili czy jeszcze wy same w domu? Bo ja nie mam, nie kupiłam. Dziś zrobiłam sobie pełną depilację, manicure, i jestem gotowa jakby co. W środę idę na ostatnia wizytę i lekarz da mi skierowanie do szpitala na czwartek, ale będę prosiła o wt po świętach. Wytrzymałam tyle to jeżeli sama nie zacznę rodzić to już wytrzymam do wt, a wole z rodziną spędzić ten czas niż w szpitalu a im przewrócić wszystko do góry nogami.

Dziś byliśmy w kościele, wymodlilam się o poród..no zobaczymy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873952 przez nati.olsztyn
Joasia Może w nocy się coś rozbuja... Trzymaj się tam cieplutko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873959 przez Salonka
Joasia a jeśli chodzi o Twoja sytuacje to podziw dla Twoich bliskich bo u mnie już dawno była by awantura w szpitalu jakby takie cyrki odpieprzali! Trzymam kciuki za ciebie i dzidzie. Niech się sprawa juz rozwiąże i uciekaj z tego powalonego szpitala! Buziaczki !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873977 przez Joasia B
Urodziłam!! O 22:10, ważyła 2750 g i mierzyla 54 cm - nasza Dominisia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #873978 przez Salonka
Joasia kochana gratuluję! W końcu! Ale okruszek jak na 41 tydz;-) wypoczywajcie! Buziaczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl