BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 1 tydzień temu #874256 przez Ewelkaa
Mamutek ja juz jem takie byle co, ze szok. Mala niby nie krzyczy z bolu, ale jak robi kupke to sie napina i poplakuje. Nie jem owocow, warzyw surowych, odstawilam mleko i przetwory :( podjadam herbatniki i biszkopty. Przez kilka dni dawalam malej herbatke z kopru wloskiego, ale miala po niej zielonekupy, wiec odstawilam. sama pije herbatke dla mam karmicych, jest wniej koper, anyz, werbena.
W srode mamy wazenie, wiec podpytam pediatry corobic.

tolad cos im sie chyba pomerdalo, bo kolki sa od 3 tyg. I zwykle ustepuja po 3 miesiacu.

Anulka trzymam kciuki :)

Margolec czekaj cierpliwie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #874274 przez megi23
hej ja po wizycie , musialam taxi jechac , i wyszlo zapalenie jakies bakterie coli i cos jeszcze a skad to nie wiem ??, poszlam na oddzial zapisal mi duomox aa do badania musialam doplacic , mysle 10 zl max a ona mi mowi 50 zl <szok> czyli za badanie dalam 70 zl .... no jakas masakra... wracalam autobusem juz , ale musialam dojsc do domu kawalek, bo wiecej kasy nie wzielam ... ledwo doszlam .... zrobil mi od razu badanie , bo pyta kiedy sie widzimy mowie , jutro to zrobil usg wod duzo , malego nerka dzis na 6 mm w normie , ale clay czas traktujemy jakby nie bylo , bo u niego zmiennie to jest , 22 kolejna wizyta juz w gabinecie i umawiamy sie na odddzial , no chyab ze wczesniej urodze , mowilam mu ze juz skurcze mam , to sie ucieszyl ze cos sie pewnie szykuje

laskii czy czop to takie cos galaretowane brazowawe?? bo teraz jak bylam w wc i sie podtarlam ciut mi zostalo na papierze??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #874283 przez Asia K
UWAGA UWAGA UWAGA !!!
Wiadomosc od Anulki :
"Dzien Dobry . Jestem Kajetan Rafał. Urodziłem się 14.04.2014 o godzinie 14.05. Waga 4260 gr długi 59 cm :)"

Megi - tak to moze byc czop :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #874285 przez megi23
witam cie Kajtuniu superr kolejny dzidziol :)gratuluje Anulka, maluchy sypia sie jak p odeszczu juz :lol:

to moze i u mnei sie zacznie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874290 przez Salonka
Anulkagratulacje!!! SUPER!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874299 przez nati.olsztyn
Anulka Gratulacje! Kolejny duży kwietniowy Bąbel!!!:-) Super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874303 przez Atenka85
Anulka Gratulacje kolejne "Maleństwo" z nami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874305 przez Ewelkaa
Anulka gratuluję! I witam Kajetana na świecie :)
Megi to raczej czop :) mi jak zaczął odchodzić, to za 2 dni urodziłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874323 przez mila
Anulka GRATULUJE BARDZO :lol:

dziewczyny poczekajcie na mnie czuje się osamotniona z tych aktywnych kobitek to prawie większość urodziła a ja!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874324 przez Salonka
Mi w czwartek minie 3 tyg jak czop zaczął odchodzić ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874348 przez Italia
Anulka, gratki :) ale sobie Kajtek fajna date wybral :) i w dodatku godzina 14 z hakiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874354 przez pomelo
AAAAAAaaaaa nowe dzidziusie! :D

Gratuluję mamusiom :D

Mila spokojnie, nie jesteś sama! Ja jestem po Tobie :D W ogóle jestem gdzieś na szarym końcu bo mam termin na 29. i jakoś mam wrażenie, że mały zrobi mi psikusa i pojawi się w maju :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874355 przez tolad662
Anulka świetna wiadomość!!! Gratulacje.
Byłam dzis w przychodni zgłosic małego i Pani zdziwiona "jaki duży" :D Śmiać mi się chciało bo gdyby wiedziała ile w kwietniu rodzi się dużych dzieci to by jej mina zrzedła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874359 przez tolad662
W ogólę wyszłam dziś właśnie do tej przychodni i apteki, a wróciłam ztyrana! Lżej na przeponie a ja nie przyzwyczajona i źle mi się oddycha na dłuższą metę, brzuch boli i galaretowaty jest więc kolysze się razem ze szwami... masakra. W środę na zdjęcie szwów wędrówka i już żałuje że tak daleko szpital wybrałam ;/
A kręgosłup... jeśli kiedys w ciąży narzekałam na jego ból to strzelcie mi w twarz, teraz to dopiero jest ból.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874360 przez Ajzawni
Anulka gratulacje!:)

Pomelo ja mam termin dzień przed Tobą ale też czuje że przeciągnie się to na maj :P , choć może sie pozytywnie zaskocze :laugh:

Mi dziś jakoś tak słabo cały dzień jakieś rewolucje żołądkowe... a było nie jeść tego mc donalda :laugh: ale chciałam się pożegnać z niezdrowym żarełkiem i to tak uroczyście heh to mam za swoje :P

Pytanie z innej beczki, wie któraś z was może jak to jest z opieką nad matką z dzieckiem ojca który nie jest mężem?:D bo nie moge nigdzie znaleźć tej informacji, a mój narzyczony był nastawiony że dostanie te dwa tygodnie , ale obiło mi sie coś o uszy że to tylko małżonków dotyczy.. zgłupiałam i już sama nie wiem :S


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl