BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 2 tygodni temu #873995 przez megi23
Joasia w koncu superrrr gratuluje wypoczywaj..

Salonka ja tez mam skurcze, dzis od 4 rano do 5 , dzis jade na oddzial , bo po wyniki tego moczu . lepiej zeby cos wyszlo , bo ocipieje , mama sie urwie to taxi pojade , zaraz dzwonie do gina co robimy... bo wyniki dopiero o 12 czy z nimi podejsc do niego czy co ...

jejku hoasia cala noc myslalam czy juz masz malutka przy sobie , jeszcze raz gratuluje , ciekawe co Igamon i anulki , bo o nich tez myslalam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874000 przez Salonka
Megi zazdroszczę że jedziesz:( ja tak sobie myślałam że jakbym do jutra urodziła to może na św byłabym z dzieckiem w domu. A tak to w śr wizyta. . Wczoraj mnie 2 koleżanki zjebaly żebym się nie wyglupiala żeby prosić lekarza o przyjęcie po świętach, bo lepiej wcześniej a święta nie 1 i nie ostatnie. . Ehhh sama nie wiem..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874005 przez megi23
Salonka ja mam termin na 21 kwietnia i tez nie chce w swieta tam kwitnac .... :dry: , a akcja porodowa stoi , mlody wysoko tzn obnizyl sie ale jeszcze nizizutko nie jest , no zobacze co gin mi powie dzis , jutro mam wizyte w gabinecie dopiero , boje sie o te nerke mlodego , bo od srody walcze z tym zapaleniem na srodkach naturalnych i doopa z tego :( , oczywiscie sie nie dodzwonilam do gina .. nic pojade po wyniki i podejde na oddzial ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874014 przez [email protected]
Joasia gratulacje wielkie. Jednak ruszyło :) Super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874020 przez igamon
Joasia, mega gratulacje:)

Nam mlody w nocy tak kaszlal ze az sie dusil, w mozgu sobie wlaczylam guziczek "nie rodzimy" i ani pol skurczu nie mialam. I db bo maly taka noc mi zaserwowal... ale przyn6 temp nie wzrasatala... zaraz idziemy do lekarza go osluchac.


Salonka mi wszysscy swieta w szpitalu wróżą, ale mi to tito. Jak ma wyjsc to nawet w swieta. Moja mama ze mna Wielkanoc tez w szpitalu spedzilw, moze bedzie rodzinna tradycja :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874023 przez megi23
Igamon zdrowka dla synka , jejku te dzieciaki to sie za nas wszystkie wychoruja ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874025 przez Domiśśś
Cześć kobitki.
Dzwonilam do laboratorium i nic nie wyszlo czyli nie mam tego gbsa. Szkoda tylko że nie napisali na co ten posiew był robiony mam nadzieję że nie będą się później czepiac w szpitalu.

Wczoraj w końcu spakowalam torbę :)

Joasia gratulacje :) a imie przepiękne ;) Domisie są ponoc fajne babki ;) hehe

Macie teraz tak ze czujecie mniej ruchów dziecka. Rzadziej? Bo mi się tak wydaje od kilku dni. Wczoraj to już prawie byłam zdecydowana jechac do szpitala. Mam nadzieję że teraz poprostu nabiera sił albo ma mniej miejsca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874026 przez megi23
Domiśśś apropo ruchow nooo bardziej cos tam wygina , mama moja mu spiewa " wyginam cialo smialo " juz sie tak nie rusza ... ale 10 wygibasow mam wiec luz , ostatnio w czwartek na usg salto doktorkowi zrobil , nie wiem jakim cudem , jak tam malo miejsca ma haha :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874028 przez nuśka09
Witajcie Mamusie! sprzedaję ubranka po swoim synku może któraś z Was będzie zainteresowana ;)
allegro.pl/z-szafy-maksia-modne-firmowe-...msc-i4149257223.html
Wszystkiego dobrego :) pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874030 przez Salonka
No i zmieniłam zdanie, rozmawiałam z mężem i jeżeli doktorek zdecyduje się na czwartek- pójdę w czwartek.

Igamon zdrówka dla małego!

Domiś u mnie to nieraz nic nie czuć a nieraz przewraca mi wnętrznościami, już się przyzwyczaiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874034 przez nati.olsztyn
Joasia B napisał:

Urodziłam!! O 22:10, ważyła 2750 g i mierzyla 54 cm - nasza Dominisia.



Wielkie gratulacje!!!!:-) Cieszę się baaaardzo!!!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #874035 przez Aga77
Joasia gratuluję córeczki i życzę dla Was dużo zdrówka. Cieszę się że masz to już za sobą :) dzielna babka z Ciebie :)

Mi dziś mija termin i cisza jak mały nie będzie chciał wyjść w tym tygodniu to dopiero sądny dzień będzie po świętach ;)
Salonka jeśli będzie chciał przyjść na świat mój mały w święta to go nie będę powstrzymywać ktoś napisał nie pierwsze i nie ostatnie święta :silly:

Dziesiejszej nocy obudziłam się o 3 i nie mogłam spać zastanawiałam się jak to będzie jak dzidzia się urodzi i w ogóle o porodzie i mimo że mam już jedno dziecko to też mnie czarne myśli nachodzą :huh:

Domiśśś mi też mały rusza się dużo mniej alebteraz bardziej się wygina i rozpycha :)

Igamon zdrówka dla syneczka :)

Trzymam kciuki za Was dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874037 przez Asia K
Joasia - jeszcze tutaj gratuluje i czekam na fotki :D

Ja jutro wizyta i zobaczymy co powie - juz sie nastawiłam na "dobre wiesci" ale cos czuje ze załamka nie chwyci :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874042 przez Ewelkaa
Dzien dobry :laugh:

Monia wiem jak to jest :( moja mala tez by caly dzien przy cycku wisiala, a ja padam ze zmeczenia i niewyspania. 3 maj sie :laugh:

Salonka ja jechalam na ktg z nastawieniem, ze tego dnia rodze :) wiec rano sie przygotowalam, pelna depilacja i lewatywa, bo u mnie w szpitalu tego nie robia.

Joasia nareszcie! :laugh: gratuluje :kiss: Dominisia jeszcze mnkejsza kruszynka od mojej Zosi. Zrdowka dla Was!

Igamon zdrowka dla synka. Biedka sie wychoruje :(

A u nas noc straszna. Polozylam sie po wieczornym karieniu o 23, a mala obudzila sie na dolewke o 0:30 i nie spala do 4. Nie plakala, ale lezala z wielkimi oczami i co chwila kwekala, zeby jej cycka dac. Potem pobudka o 7. A malz w pracy :( Dziewczyny chodzcie w tej ciazy do konca i nie modlcie sie o wczesniejszy porod :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874043 przez Salonka
Mam nadzieję że mnie źle nie zrozumiałyście , ja go nie chcę powstrzymywać - absolutnie ! :) Wręcz pragnę jego przyjścia na świat już teraz :) Chodziło mi o to że lekarz jeszcze 2 tyg temu postanowił że w czwartek da mi skierowanie do szpitala a ja się zastanawiałam czy nie przełożyć tego wywoływania na po świętach ale jednak posłucham lekarza - co zadecyduje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl