BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #874415 przez Ajzawni
beaciaa to niezbyt dobre wieści ale dziekuje za odpowiedź:)
Kurcze a juz mialam nadzieje ze jednak sie załapiemy no nic poradzimy sobie i bez tego:P

Dzięki dziewczyny za pomoc!:)

Igamon ja właśnie też czytam i czytam i dlatego szukam pomocy wszędzie bo jakoś jedni piszą tak inny co innego i weź tu sie połap szary człowieku... :P


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #874420 przez Ajzawni
Swoją drogą nie rozumie tego czemu bez jednego papierka który niektórym po prostu nie jest potrzebny do szczęścia mama tata i dziecko nie są w tym kraju traktowani jako rodzina....

My co prawda ślub planowaliśmi i nadal planujemy ale jak tylko dowiedziałam sie o ciąży postanowilismy skupić się wyłącznie na dzieciątku a nie stresami zwiazanymi z przygotowaniami, po prostu sie nam nie spieszyło .. a teraz widze ze mozemy miec troche wiecej zamieszania przez brak świstka...


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #874426 przez Margolec
Ajzawni, a czy tu nie chodzi o możliwość wzięcia L4 przez mężczyznę na opiekę nad matką jego dziecka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #874429 przez mila
Ajzawni znalazłam artykuł na forum wypowiedzi na temat tego urlopu może tam jakąś wskazówke otrzymasz
a to to samo co Igamon podesłała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #874430 przez Ajzawni
Margolec tak dokladnie o to chodzi:P wiem że namieszałam w opisie ale taka jestem ostatnio zakrecona ze wszystko sobie musze skomplikowac ( i przy okazji innym:P ) wiec wybaczcie za zawracanie gitary:) i jeszcze raz dzieki za odpowiedzi:)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #874434 przez Asia K
Margolec a co u ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #874452 przez majeczka22
hej dziewczynki -
sorki że dopiero teraz się zjawiam na forum z aktualną tabelką ale cały dzień byłam poza domem -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ale koniec smutnych rzeczy, czas na aktualną tabelkę KWIETNIOWYCH MALUSZKÓW


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #874453 przez Margolec
A u mnie póki co nie najgorzej ;-) poza tym że boli mnie chyba wszystko, co tylko może boleć w ciąży - biodra, pachwiny, kręgosłup na każdej wysokości. Muszę trochę odespać szpital, bo np. dziś poszłam spać dopiero o 3 w nocy, bo koleżanka z sali miała wysokie ciśnienie, które próbowali zbić, skończyło się stanem przedrzucawkowym i cesarką w 34 tc, ale wszystko dobrze się skończyło.
Marzę jak pewnie każda z Was żeby już było po wszystkim - bo ciężko już z brzucholem. Skurczy mam bardzo dużo, ale niezbyt efektywne, bo 2cm rozwarcia to tak jak na lekarstwo. W czwartek znowu KTG - i daj Boże żeby wyszło dobrze, bo jak mnie trzeci raz położą w szpitalu to chyba zniosę wielkanocną pisankę! A wieczorem też w czw. mam wizytę u gina. Termin na 26 kwietnia, L4 do 30 więc 1 maja mam się stawić w szpitalu.
Wg pomiarów Mała ma 3170g - wynik z dzisiejszego usg i hipotrofia się cofnęła, więc odstawione wszystkie leki.

A tabelka imponująca :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #874455 przez Margolec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #874464 przez igamon
Margolec napisał:

A kiedyś, poruszony był wątek że w pełnie księżyca jest więcej porodów...dziś jest pełnia :-)


pecherze pękają:) zobaczymy:) ja bym hie chciała, bo potem trzeba jechac i porod bedzie wywolywany....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #874473 przez Zuza_204
Wiadomość od 100 krotkiHej Kochane! Przekazcie na forum... Od 13.04 godz 16 jest z nami Ksawery po tej stronie brzuszka! Mial 10pkt waga 3100:) przed 14 przyjecie do szpitala, skurcze micne na 30% regularne co 3 minuty! Po usg i przyjeciu szykowali mnie na poro naturalny. Na ktg nie moglam ulezec! Skyrcze co chwila, moc 50 60% w ciagu godziny rozwarcie 7 cm. Prawdopodobnie akcja poszlaby szybko. Ojazalo sie ze dyzur ma moj lekarz prowadzacy!!! Stwierdzil ze zanika tetno i trzeba cesarke... Mialam miec wklucie w kregoslup ale wszystko tak sxybko sie dzialo ze stwierdzili ze nie trzeba czekac tylkodzialac. Uspili mnie i po pol h tulilam maluszka. Pieknie sie przyzsal a chwilke do mojego obudzenia kangurowal go tatus:)powod cesarki _ zaniki tetna przez opetlenie na szyi i glowie. Cud ze moj lekarz byl i tak stwierdzil, ze podjal szybko decyzje bo ta pani co mnie przyjmowala stwierdzila ze jest ok patrzac w usg! Takze nasz maly cud jest teraz przy mnie... Po 1 kapieli, szczepieniach spi ze mna na szpitalnym lozku od piczatku. Tzn on spi a ja czuwam;) ale kochamy go z mezem najmocniej na swiecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #874474 przez megi23
gratuluje kochana , grunt ze wszystko sie dobrze skonczylo odpoczywaj buziaki dla was :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #874476 przez majeczka22
dziewczynki :)
każdą nową aktualizację tabelki będę robiła początkiem tygodnia bo nie każda z dziewczyn zaraz po porodzie ma siły aby zaglądać na forum i podawać dane do tabelki ale wszystko jest pod kontrolą i nad wszystkim czuwam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #874479 przez Zuza_204
Gratuluję wszystkim mamusiom :)
Ja dziś się załamałam byłam w Warszawie miałam skierowanie do szpitala mieli podjąć decyzję czy rodzimy sn czy cc, a oni nawet mnie nie przyjęli na oddział stwierdzili że nie mam miejsc :ohmy: Po prostu szok. Jechałam 130 km po to żeby usłyszeć że nie ma miejsca dla mnie. Trudno nie mam wyboru w środę jadę do swojego lekarza, zakwalifikował mnie na cc. Mam nadzieję, że do tego czasu nic nagłego się nie wydarzy. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam za Was kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #874480 przez Atenka85
Ajzawni
Co do L4 to trzeba dopytać w ZUS lub jakiejś znajomej kadrowej. Bo interpretacja przepisów, jest trudna. Na stronie zus-u można zadać pytanie, nawet nie trzeba do nich iść. Warto spróbować.

Gratulacje dla kolejnej Mamusi, super, że się wszystko dobrze skończyło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl