BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #767780 przez Dave
Bry, bry :lol: :lol:

Dziewczyny nie mogę sie powstrzymać, żeby tu do Was nie zaglądac i ni podczytywać :) :)

Joasia - jeju pierwsze ruchy, boooosko :side: :side: :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767783 przez Italia
Witam się dziś spokojna po wczorajszej wizycie :) Wszystko jest w porządku, parametry się zgadzają, serce bije jak dzwon :) Dzidziuś nie spał więc mogliśmy go sobie trochę pooglądać, widzieliśmy buźkę (nawet nos i usta było widać!), trochę machało rączkami :) Pod koniec lekarz dał mężowi głowicę od usg i mąż sam sobie sprawdzał :) W ogóle to jaki lekarz ! Już nie mówię, że bardzo fajny i młody, ale jaki przystojny ;) Podsumowując, jestem już spokojna :) Dziś mamy zamiar poinformować najbliższych :) A, no i lekarz mówił, że coś mu się wydaje, że syn będzie, chociaż przekonany nie był. Czyli kalendarz chiński, w który nie wierzę, by się sprawdził :D Ale ja i tak się nie nastawiam, trochę za wcześnie jak dla mnie, tym bardziej, że znam sporo pomyłek z tego pierwszego usg, i to właśnie mówili, że będzie chłopak, a wyszła dziewczynka. Więc z nastawieniem na płeć czekam do połówkowego ;)
Domiś, pisz szybko jak u Ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767809 przez Asia K
Dave zagladaj , pisz i chwal sie dzieciątkami cobyśmy tez mogły napatrzec sie na inne kwietniowe dzieci :D

Itali a- ale sie ciesze :) Super ze wszystko wporzo , ale bedzie radosc i zaskoczenie u wszystkich jak powiecie ze to juz 3 miesiąc :ohmy:

A powiedzcie mi które z was pracują jeszcze? Meggi i Tweety wiem że nie pracują , Anulka chyba tez nie co nie?
Aaaaaa Tweety gdzie jestes ? Wywołuje cie do tablicy - zamelduj sie :p

Mysle tez o reszcie naszych babek cos sie nieodzywaja cnie? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767816 przez Dave
Italia - super, że wszystko dobrze. No i jaki luzak doktorek :woohoo: o tym, że przystojny nie wspomnę :lol: :lol:
Mi się kalendarz chiński w obu wypadkach sprawdził :side:

Asia - dzięki :kiss: :kiss: Kwietniowe dzieciaki są suuuuuper :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767841 przez Domiśśś
Hey :)

Italia to mamy podobne wrażenia :) Zdjęcia i filmik cudny :) Zresztą jak to się ogląda i pokazuje co gdzie jest to aż radość w sercu :) U nas też wszystko w porządku iiiiiiiiiiiiiiiiiiii na
80 % że będzie chłopak :) Cieszę się bardzo chociaż małe ukłucie mam, że nie dziewczynka :))

Jak się okaże, że faktycznie chłopak to u mnie nie działa chiński przepowiednik ;))

Miłego dnia kobitki jadę do mamci :)

Buźki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767860 przez Italia
Domiś, to super, bardzo się cieszę, że i u Ciebie wszystko w porządku ;) Hehe, jak nam powiedział, że chyba chłopak to też byliśmy lekko zaskoczeni bo nie wiem czemu od początku się nastawialiśmy, że dziewczyna będzie(pewnie dlatego, że w najbliższej rodzinie rodzą się same baby). My i tak nie mamy preferencji co do płci bo to pierwsze dziecko, najważniejsze, że zdrowe :) Więc nie nastawiamy się na razie na chłopaka czy dziewczynę, tylko czekamy do połówkowego bo ono pewniejsze. Ale pewnie i tak dopiero uwierzę jak zobaczę na żywo ;)
Asia, ja pracuję i pewnie jeszcze dłuuugo będę ;) Planuję przez całą ciążę(pewnie później w domu jeśli będzie taka możliwość), później pewnie też, zobaczymy jak się wszystko poukłada. Ale ja mam trochę inne "układy" niż standardowo ;)
Hehe, też jestem ciekawa min jak powiemy, że to już końcówka 12 tygodnia :D Ale moja mama i siostra już od jakiegoś czasu się domyślają i tylko mi w żartach przygadują, co niektórzy znajomi też mają pewne podejrzenia więc pewnie aż takiego szoku nie będzie. Cieszę się też, że wreszcie powiemy przyjaciołom, którym rodzina się powiększy 2-3 tyg po nas :) Oni tak wyczekują kiedy i my, a do tej pory musieliśmy trochę odwracać kota ogonem :P
Dave, zaglądaj tu do nas koniecznie :) No i odzywaj się :)
Właśnie, jakoś nas tu mało ostatnio, zamiast przybywać to chyba ubywa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767862 przez tweety
jeju dziewczyny. nie mam kiedy pisac. nieogarnieta jestem a dziecko marudne. wczoraj jeszcze bolal mnie brzu h. bardzo. calepopoludnie i wieczor, rano nie bylolepiej. nospa pomogla i jest ok. a oczywiscie mezus wcziraj wrocil po 20:30 wiec bylam zdana na siebie.

no i moja siostra urodzila. cesarka.maly ma 4140gram i mierzy 53cm. grubasek. nie mige sie diczekac jutra kiedy go odwiedze. w tygodniu bede czesciej zagladac bo wracam na 2 tygodnie do rodzicow. fajnie ze czujecie ruchy, mnie jeszcze troche czekania zostala, no i super ze po usg ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767903 przez Dave
tweety - gratuluję ciotkowania :woohoo:

italia - podziwiam, że tak długo wytrzymaliści. Chociaż ja jak zaszła po poronieniu w ciążę też chciałam czekać z informacją, jakoś tak psychika dziwnie działa. Ale w pracy powiedziałam szybciutko, ale w tajemnicy kieroniczce, bo musiała wiedziec. ale i tak podziwiam, i czekam na relację jak to bliscy odebrali:))



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767998 przez Aga77
Cześć dziewczyny :)

Asia K ja też jestem pracująca i raczej do końca będę pracować może uda mi się później popracować w domu.

Italia i Domiśśś super że wszystko ok z resztą nie mogło być inaczej. :)

Ja dziś mam ważne wydarzenie w życiu mojego pierwszoklasisty pasowanie na ucznia także na 17 lecę na uroczystość. :laugh:
tweety pogratuluj siostrze bobaska :)
Dave zaglądaj do nas :)
:) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #768013 przez megi23
laski no weźcie tyle nie piszcie bo nie nadążam z czytaniem a tak w ogóle to hej :) :)
gratki za zdrowe dzidziusie i udane wizyty , ja tam bym po cichu dziewuszkę chciała , jejku ale w co ja ja ubiorę , S kazał wszystko chomikować a mam na chłopca hahah

ja sobie wypraszam pracuje prawie 24 na dobę etat mama sie nie liczy ?? dodam jeszcze zona i kochanka ???? :lol:

Tweety pogratuluj siostrze ale kloc , ja tam bym wolała mniejsze urodzić :P :silly:

jak na razie wczoraj poczułam mocny kop nie wiem o co mu kaman i cisza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #768075 przez Italia
Dave, ja sama się sobie dziwię, że tyle wytrzymałam :D Chociaż akurat ja z tych, co tajemnice po grób będę trzymać, więc jak i sobie obiecaliśmy, tak też zrobiliśmy ;) Mąż jeszcze twardszy bo ja już raz miałam podejście "a może powiedzmy". Zobaczymy dziś, potem jutro, a na koniec w niedzielę jak reakcja bo dziś chcemy rodzicom i mojej rodzinie powiedzieć, jutro znajomym bo się widzimy, a w niedzielę rodzinie męża ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #768099 przez tweety
italia, no to powodzenia. fajne chwile mowic rodzinie

ja chyba musze sie ogarnąć i zaczac pakowac poki maly spi, a mam ochotę tylko isc spac. buuuuuu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768304 przez Anulka
megi23 podpisuje się pod tym co napisalaś obiema rękoma :D. To prawda w 100%. Przy dziecku przez pierwsze lata praca jest o wiele cięższa i więcej jej niż gdy się pracuje na etacie. Ja też tak ambitnie jak Italia, będąc w ciąży z Juliankiem, że po urodzeniu swoją firmę założę i będę pracowała w domu, ale to jest możliwe tylko gdy się ma pomoc , mamę, babcię, ciotkę lub stać na nianię. A tak, to nie ma szans, tym bardziej gdy dziecko ma ponad pół roku i coraz bardziej wymaga uwagi. Teraz gdy Julianke ma roczek, nie ma szans będąc z nim w domu prowadzić jeszcze firmę. No można oczywiście, tylko wtedy dzieckiem się zając nie ma czasu i dziecko wychowuje się samo, np. gapiąc się w TV całymi dniami. My TV nie mamy, z wyboru.
Ja od kiedy wyszłam za mąż i przeniosłam się tu do męża, nie pracuje, ponieważ po 1,5 mies. od ślubu już byłam w ciąży, no i teraz znowu jestem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768348 przez Ewelkaa
hej dziewczyny. super, ze u wszystkich dzidziusiow ok i USG wyszło dobrze.

ja jeszcze pracuje. lekarz proponował mi zwolnienie na statkiem wizycie, ale powiedzialam, ze chce jeszcze trochę po pracować i uzgodnilismy, ze wezmą na następnej wizycie w 20 tyg. Powiedział, ze nie lubi jak jego pacjentki pracują po 20 tyg, nie wiem dlaczego. a dziś w pracy miałam taki dom wariatów, ze najchętniej bym juz od poniedziałku tam nie szła :(


Aga ja miałam pasowanie mojego ucznia w zeszłym tyg. niesamowite przeżycie, mój malutki synus jest juz uczniem :laugh:

Megi ja mam właśnie ten problem, cały strych ubrań dla chłopca, a będzie dziewczynka. Ale cieszę się strasznie. Ubrania rzecz nabyta, a corcia na cale życie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768445 przez majeczka22
Hej dziewczyny

Kilka tygodni temu zaproponowałam Wam prowadzenie tabelki u Was na wątku ale jak do tej pory na prośbę o przesłaniu danych odpowiedziały mi dwie osoby, resztę danych znalazłam po przeczytaniu wszystkich postów. Jeżeli nie zgadzacie się na to abym tworzyła Wam tabelkę to spoko zrozumie i już nie będę prosić o nic.

A tabelka na dzień dzisiejszy tak wygląda


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl