BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #878474 przez miła
oleczka331 hAHAHAHAHAH teraz to ja sie dopiero zasmialam :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: !!!!!!wybacz ja jestem taka zakrecona :) a wiesz nad czym sie zastanawialam jak ty na tym rowerze jechalas :silly: :silly: haha :laugh:
Paradise no wlasnie a gdzie ty sie podzialas??? :unsure: :unsure:
sela wow to juz niedlugo :) :) tez chce !!! a skurcze regularne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878489 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

nie odzywalam sie, bo cale dnie na ogrodzie, u nas jest piekna pogoda, ale od jutra ma sie popsuc :lol: Owszem, nawet mnie dzisiaj brzuch zaczal bolec i to tak konkretnie, ale juz mi przeszlo po kapieli, a tak sie cieszylam, ze to juz, ale coz.

Pozdrawiam was :)

Niezle sie usmialam z postu Gosi i oleczki, dobre jestescie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878518 przez sela
MILANie jeszcze nie sa regularne to tylko chyba ostrzezenie hhah

Ja jestem dzis strasznie rozdraznionaz jednej strony sie ciesze z drugiej chce mi sie płakac oszaleje chyba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878555 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878573 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

mnie brzuch pobolewa juz od wczoraj, ale jakos narazie wciaz nie urodzilam, hehe.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878590 przez oleczka331
hej
u mnie nic sie nie dzieje troche sie martwie dzidzia malo sie rusza wlasciwie to moze jeden ruch czulam :(

a tutaj mamusiek jakby coraz mniej kazda zajeta swoim smykiem, i smutasno jest :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878597 przez mowmimama
Cześć dziewczyny :)

Za dwa dni idę na wizytę do gina! :D Ale się cieszę, chcę już wiedzieć co u mojego maluszka!:D i w ogóle czy poród jest już bliski czy jednak małemu dobrze jest w brzuszku i tak szybko nie będzie chciał wyjść :)

Wczoraj byliśmy na zajęciach w szkole rodzenia, uczyliśmy się kąpać maluchów :) a na 12 idę na spotkanie z położną środowiskową :)

Mój M wyjeżdża 18 w niedzielę i wraca po 5 dniach w piątek wieczorem. Mam nadzieję, że mały przez te 5 dni nie zechce wyjść :P

Mamma Mia! u mnie kompletnie nic się nie dzieję, ale ja jeszcze mam czas :) w ogóle się czuje jakbym w ciąży nie była :P

patka89 już ma tydzień;D ah :)

sela do 15 powinnaś urodzić, jejku to już zaraz ;D mam nadzieję, że mój gin w czwartek też mi powie kiedy powinno się coś wydarzyć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878620 przez agula1987

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878624 przez Gosia27
agula1987 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


serdeczne gratulacje kochana!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878628 przez oleczka331
agula-gratulacje napisz jak bylo jak znajdziesz chwilke, super ze jestescie juz w domku duuuuzzzooo zdrowka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878634 przez Gosia27
Babajaga widzę że nas podglądasz, ja wiem że bliższe są Tobie czerwcowki,ale z nami pisąłaś na początku wieć serdecznie zapraszamy. Ja też mam termin na czerwiec aa będę mamą majową :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878635 przez Paradise1982
Agula - moje serdeczne gratulacje!!!!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878639 przez nati.olsztyn
agula1987 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ogromniaste gratulacje! :-) Pokarmu napewno Ci przybędzie, ja w 4 dobie też jeszcze dokarmialam Malutką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878644 przez mallgoonia
agula1987- gratulacje kochana. Ja też z wyborem imienia czekam do porodu :laugh: :laugh:

Wszystkim pozostałym dziewczynom, które tulą już swoje maluszki również gratuluje.

Dziewczyny cudowne są Wasze dzieci, zazdroszczę, że możecie już na nie patrzeć :)

isia - Twój opis porodu napawa optymizmem. Mam nadzieje, że i u mnie będzie trochę łatwiej.

Ja jeszcze nierozpakowana, zbliżam się do terminu i zaczynają się telefony od rodziny i znajomych z pytaniem "Co słychać, jak się czujesz". To jest chyba najbardziej irytujące.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878646 przez biedroneczka39
agula gratulacje I zdrówka dla synka :kiss:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl