BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #878756 przez Kasiunia88
beaciaa jak bym nie wiedziała, że to dziecko to bym pomyślała, że to laleczka taki śliczny :D do zacałowania :kiss:

Ja byłam dzisiaj na wizycie, ale nie u mojego gina, bo jest na urlopie. i miałam usg :) do porodu nic nie przygotowane, ale wszystko w porządku, wody w normie. na USG wyszło, że dzidziuś 3500 mniej więcej waży ale powiedziała mi, że teraz to trudno dokładnie określić..zresztą dla mnie ta waga jest mało istotna..w piątek mam się jeszcze pokazać i w poniedziałek do szpitala dostanę skierowanie...to już tak blisko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878779 przez miła
OlgosAmigos Moj Panie!!! jeastem w szoku :ohmy: :ohmy: Co za ludzie!!Dobrze ze jest wszystko ok . Trzymaj se kochana :kiss: :kiss:
kasiunia88 bedziesz miala cc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878784 przez karolina3087
Witam wszystkie Ciężarne, przyszłe Mamy! :)
Proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej Waszych praw w pracy, która posłuży mi do celów naukowych. Ankieta jest anonimowa, ma w sumie 30 pytań i wypełnienie jej zajmie dosłownie chwilkę. Myślę że te badania są również w Waszym - przyszłe Mamy, interesie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc, Pozdrawiam i przesyłam link do ankiety;)
moje-ankiety.pl/respond-61211.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878812 przez Paradise1982

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878815 przez iwonan12
Dziewczyny spac nie moge skurcze mnie lapia co 5 min i to takie mocne czekam jeszcze godz o meza budze



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878823 przez Kasiunia88
iwonan trzymam kciuki, oby to nie był fałszywy alarm :) powodzenia :)

miła ja się najprawdopodobniej dowiem w szpitalu czy będą ze mną czekać aż samo coś ruszy czy od razu będą o cc gadać.. w piątek dostanę skierowanie i nie wiem czy tam coś będzie napisane o wskazaniu do cc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878846 przez mowmimama
Cześć :)

AGULA1987GRATULACJE!! :)

Kolejne pytanko...a co bierzecie do szpitala do mycia dla siebie? I w ogóle na początku w domu w czymś innym będziecie się myć, czy w tym samym żelu pod prysznic ?

I czy do szpitala kupowałyście jakieś mydełko nieperfumowane dla niemowląt ?

Beaciaa śliczny maluszek!:)

miła ja póki co o tym nie myślę:)

oleczka331 jeszcze troszkę musisz wytrzymać!:)

OlgosAmigosojejku jaka sytuacja;/ dobrze, że jednak wszystko jest w porządku :)

Wczoraj wyprasowałam ubranka do szpitala, dzisiaj ostatnie rzeczy kupię których mi brakuje i jestem gotowa:) zastanawiam się po ile sztuk wziąć podpasek poporodowych, wkładek laktacyjnych ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #878862 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

u mnie nic sie ciekawego nie dzieje. Jak na koniec ciazy, to kompletny brak objawow, poza lekko obolalymi piesiami. Czasem mnie cos tam zaboli na dole jak na okres, ale bez szalu, a o bolu bioder juz nie pisze, bo mam go tyle miesiecy, ze nie pamietam, jak sie zyje bez bolu. :angry: Za godzine ide sobie znowu przedluzyc rzesy, wiec bede miala z glowy malowanie, jak sie coreczka urodzi :lol:

Iwonan12 - powodzenia kochana, czas na Ciebie :) Cos mi sie wydaje, ze to juz!

mowmimama - ja spakowalam cala paczke tych podpasek poporodowych i jakies 5 par wkladek laktacyjnych, ale nie wiem jak w Polsce chca. Ja dostalam liste od poloznej co spakowac do mojego szpitala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878868 przez sela
paradiseTy kochana to chyba na tej poroduwce bedziesz najbardziej zadbana mamusia:) Bardzo dobrze trzeba dbac o siebie ja sobie załoze juz po wszytkim fajan sprawa z tymi rzesami bo nie trzeba sie tak malowac.Teraz nie stety musiałam zdjac paznokcie bo u nas w szpitalu jak by cos sie działo przy porodzie to nie mozna miec :( u was jest tak samo??Co do bolesci powiem ci ze i ja nie odczuwam jakis takich mocniejszych skurczy co prawda troche mnie pomecza ale puzniej sie wszystko wycisza.Przed wczoraj to myslałam ze urodze przez cały dzien mnie strasznie meczyło no ale nie stety sie wszystko wyciszyło.Dzisiaj tez troszke pobolewa ale bie jakos mega cos czuje ze chyba urodze po 19 a nie przed 15 tak jak lekarka mi poiedziała


mowmimamaJa mam do mycia tamtum rosa podobno bardzo dobre to jest i szybko sie po tym wszystkotam goi,ałyszałam ze tez dobry jest zel do mycia biały jelen wiec moze tez warto wypróbowac

iwonaPowodzenia na porodówce mysle ze juz jestec po :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #878870 przez biedroneczka39
iwonan12 myślę że jest w trakcie albo po bo coś nam się nie odzywa.
paradise kochana Ty je przedłużasz czy zagęszczasz? Wygląda to naturalnie? Na ile starcza? Też bym sobie zrobiła :lol:
A ja dziś jak nigdy nocka przespana. Czuję się wyśmienicie I nawet mi pęcherz nie uciska je je je :silly: Moja małpka mało ruchliwa. Leniwa ciekawe po kim :blink:
Na 14.30 mam położną.
Dziś mam pover. Na obiad kluski śląskie I gulasz :woohoo:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878876 przez iwonan12
Dziewczyny falszywy alarm skurcze ucichly po cieplym prysznicu noc nie przespana teraz lapia mnie ale takie nie regularne skurcze zaraz ide z mezem na spacer moze sie rozkreci :(



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878882 przez isia
AGULA1987- GRATULACJE :laugh:

OlgosAmigos- ale cię nastraszyli!!!!

mowmimama- ja do szpitala wzięłam taki mini żel pod prysznic, normalny Palmolive i w domu myję się też tym co przed porodem.
wkładki laktacyjne nie były mi potrzebne w szpitalu, bo pokarm dostałam dopiero na koniec drugiej doby, a w szpitalu po porodzie byłam tylko 9 godzin
Podpasek poporodowych wzięłam dużo, ale zabrałam wszystkie z powrotem do domu, bo używałam szpitalnych. Tu w UK mają takie fajne i wygodne wkłady poporodowe na porodówkach w szawkach, można sobie brac, a jak byłam sama na sali, bo położna wyszła na chwilę to zapakowałam sobie do torby na pózniej :woohoo:

sela - ja też mam ten tantum rosa i biały jeleń. szybko się goję po nacięciu i nic mnie tam nie piecze tak jak po pierwszym porodzie

Synek najedzony i śpi teraz. nie chcę zapeszac, ale póki co wszystko idzie gładko i sprawnie. zero płaczu i żadnych problemów z kolkami, skórą czy alergią. z moim pierwszym to miałam przeboje rok od samego początku- nietolerancja laktozy, refluks, AZS, nietolerancja na mleko krowie i sojowe, wzmożone napięcie mięśniowe. modlę się żeby teraz było wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878884 przez isia
Bracia- Patryk i Adrian
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878933 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

spacer mi bardzo dobrze zrobil, teraz doslownie umieram z bolu miednicy! No, ale coz. Przynajmniej zrobilam troche zakupow i rzesy :-) Moge rodzic!

Sela - ja sobie pazkocie zelowe zrobie mysle dopiero, jak moja corunia bedzie miala pare miesiecy, bo ja taka niezdarna jestem, ze na bank ja podrapie, wiec teraz obcielam na krotko. Ogolnie, to u mnie tez nie mozna miec lakieru na paznokciach, wiec zmylam i u rak i u nog, przezyje ;-) Poza tym i tak ciezko mi te u nog juz malowac, haha!

mowmimama - ja tez mam tantum rosa :)

Biedroneczka
- przedluzam rzesy. Wlasnie jestem po. Wysle Ci fotke na what's app, jak chcesz. Wyglada jakbys miala pomalowane, wystarcza na okolo miesiac, to zalezy jak twoje naturalne szybko wypadaja. Pierwszy raz zrobilam okolo miesiac temu i zaplacilam £45, a teraz mialam dopelnienie i tylko £17.50.
Oj to sie ciesze, ze sie wyspalas! Chyba sie zamienilysmy! Tak jak ja zawsze dobrze spie, tak dzis niestety nie. Ale coz... Napisz co tam po poloznej.

Iwonan - kurcze, szkoda, ze falszywy alarm. Ech...

Isia
- ale super rodzenstwo! Mam nadzieje, ze Twoj synek pozostanie spokojny i zdrowy, wyglada na to, ze tak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #878934 przez miła
isia ale slodziaki :)
mowmimama ja zabralam mydlo bialy jelen, podpasek poporodowych wzielam 2 paczuszki na wszelki wypadek i wkladek laktacyjnych okolo 10 :) a dla niemowlat nic takiego niemam u nas myje sie dzieciaczki dopiero po powrocie do domku poniewaz maz ma sie jak najdluzej wchlaniac.
iwona12 trzymam kciuki zeby tym razem ruszylo :blink:
paradise jaka zadbana mamuska bedziesz :blink:


37 tydzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl