BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

9 lata 10 miesiąc temu #883886 przez Martyna82

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #883889 przez jakasse
babajaga ja za to dziś bylam na usg i dowiedziałam się że mam bardzo mało wód plodowych a łożysko wygląda, tak jak powinno wyglądać przy zbliżającym sie porodzie - cokolwiek to znaczy, ale objawow dalej zadnych :I

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884075 przez babajaga0087
Cześć Dziewczyny,

Lizzy - chyba jednak nie ma szans na obchodzenie przeze mnie dnia matki:) Ja niby czekam z dnia na dzień na poród a też nie do końca wierzę w to, że w każdej chwili może nastąpić moje spotkanie z córą w cztery oczy;)

Martyna - z tą pogodą to jest chyba trochę tak, że jakby nie było to każdy narzeka. Nie wiem czy hiszpańska mentalność też taka jest? U nas to przecież jak gorąco to źle, bo duszno, pada - źle, bo nudno, nie pada - źle, bo sucho;) W każdym razie byłoby mi lżej, gdybym w pobliżu tak jak Ty miała morze... ahh nie mogłabym wtedy narzekać. Nie widziałam morza od prawie 4 lat i zaczyna mi się za nim baaardzo tęsknić, pomimo, że ogólnie to górołaz jestem i zawsze moje serce pozostawało w Tatrach:) Niestety ze względu na zmiany ciśnienia nie mogłam odwiedzać gór od początku ciąży.

Jakasse - może już rodzisz??? Daj znać :D Kurna, to u Ciebie już baaardzo blisko. Dużo dziewczyn mówi, że nie miało żadnych objawów a nagle je wzięło i po kilku godzinach miały malucha przy sobie. Mnie łapią skurcze, ale nie robią one już na mnie wrażenia, bo są pojedyncze i nic nie wnoszą :/ Ja mam dzisiaj wizytę o 15 już się nie mogę doczekać i szczerze mówiąc liczę, że dowiem się jakichś konkretów, tylko czy przy porodzie można w ogóle liczyć na pewną informację? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #884085 przez jakasse
no właśnie !


TAAAAAAK jasne już to widze, jak zaczynam rodzić......
dziś rano obudził mnie skurcz, jeden , maleńki, jak na okres i cisza.

z drugiej strony może to i dobrze, w sumie to chyba ostatni tydzień z brzuszkiem ( do terminu)
trochę smutno, że ta przygoda tak szybko się kończy:(

daj znaka jak po wizycie, ja mam wiz w środe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884250 przez babajaga0087
Ja już po wizycie, chciałam konkrety to mam tylko teraz nie wiem czy śmiać się czy płakać;)
Lekarka była zdziwiona, że ja jeszcze skurczy nie mam, bo dzieciątko bardzo nisko, rozwarcie jest, w zasadzie wg niej powinnam max do 2 dni urodzić. Jeśli nie - wypisała mi już skierowanie do szpitala na środę. Powiedziała, że jeśli do tego dnia samo się nie zacznie to mam rano zgłosić się do szpitala, bo nie powinnam dłużej w ciązy chodzić ze względu na "te przepływy" (???) z wrażenia nawet jej nie spytałam o co chodzi... w każdym razie przed chwilą zauważyłam lekkie krwawienie dosłownie kilka kropel, więc może już tej nocy się coś rozkręci. Jejku ależ jestem podekscytowana a jednocześnie przestraszona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884345 przez anoda89
Babajaga trzymam kciuki żebyś już jutro trzymała maleństwo w ramionach. Daj znać jak tam po nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884363 przez Lizzy
Babajaga - ale newsy! Trzymam kciuki za Was!!!!!!!! :) Będziemy wypatrywać wieści!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884371 przez jakasse
CZEKAMY KOCHANA NA WIEŚCI CO I JAK :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884388 przez babajaga0087
Ja po prawie nieprzespanej nocy, od 1 mam skurcze, raz silniejsze, raz lżejsze, tylko nie bardzo regularne, a teraz to w ogóle coś puściły :/ Mam nadzieję, że do jutra to się jednak rozkręci samo...

A Wy jak się czujecie? U mnie w nocy burza była i z tego co widzę za oknem to chyba koniec tych upałów, to pewnie specjalnie dla nas zmiana pogody co by nam łatwiej było w tych ostatnich dniach lub tygodniach ciąży ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884486 przez Lizzy
Ja całe szczęście od kilku dni przesypiam noce (pomijając budzenie się do łazienki i za każdym przesunięciem się z boku na bok ;) ). U mnie też nocne skurcze dziś, ale do tego się już przyzwyczaiłam.
Tak - pogoda w końcu bardziej znośna :) Popadało i da się oddychać :)

Babajaga - trzymam kciuki, żeby samo się rozkręciło!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884513 przez anoda89
Hej.

Babajaga kurcze a już myślałam że nam z porodówki napiszesz :) W każdym bądź razie w tym tygodniu będziesz już miała szkraba przy sobie :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884524 przez babajaga0087
Lizzy mnie tez budzily od jakichs 2 tygodni takie pojedyncze skurcze ale tej nocy mialam juz takie bardzo silne i powtarzajace sie.

Anoda - moja mama chciala mnie juz zawozic na porodowke ale nie ma jeszcze po co. Rano odszedl mi ten caly czop - fuj jakie to ochydne hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884525 przez anoda89
Babajaga to już coś zaczyna się dziać :woohoo: Coś czuję że chwila i będzie po wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884641 przez jakasse
babajaga a jak on wygladał ?

bo ja wczoraj zauwzylam na wkladce bialy w konsystencji jak budyn sluz i nie wiem czy to to ??

u mnie ani skurczy ani nic :( jutro wizyta ciekawe co powie gin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884680 przez babajaga0087
Jakasse u mnie na ktg rez nie bylo skurczy a dzis juz mnie to wkurza, bo nieregularne od nocy cos sie nie chca rozkrecic. Ja tez mialam taki bialy sluz jakos tydzien temu i myslalam ze to czop ale sie mylilam. Dzis na sto procent wyszedl. Taki gesty, ciagnacy jak kisiel, rozowy i w ogole duzo tego. Sorry za opis mam nadzieje, ze nikt akurat nic nie je hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl