BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

9 lata 10 miesiąc temu #885892 przez jakasse
GRATULACJE :)


czekamy na fotkę córci :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #885929 przez Martyna82
Babajaga, świetna wiadomość, moje najpiękniejsze gratulacje!!! Witamy małą Wiktorię na świecie! :) Jak znajdziesz czas to wrzuć fotki, ale teraz to się nie martw, poczekamy poczekamy a TY ciesz się córeczką i o ile możesz nabieraj sił i wypoczywaj. Ktoś Ci pomaga? Jak się małżonek sprawia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #885931 przez Martyna82
mowmimama, ja będę miała córeczkę, Carmen. a Antoś bardzo ładne imię. Też Ci życzę szybkiego i naturalnego porodu.
Lizzy tak, odliczamy razem :) to ile średnio sobie życzymy? 2 tygodnie? 3 tygodnie, hihi ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #885932 przez Martyna82
ej a na tym nowym forum to już nie można ukryć tego co się pisze, przynajmniej dla osób niezarejestrowanych?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #885954 przez Mira_84
Babajaga GRATULACJE ogromne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wspaniała wiadomość :)


p.s. ale to forum dziwne.........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #885975 przez babajaga0087
Cześć Dziewczyny,
bardzo Wam dziękuję za słowa wsparcia i gratulacje. Mam nadzieję, że Wam czas oczekiwania szybko zleci, każdej z Was szczerze tego życzę jak sobie przypomnę jak ja nie mogłam się doczekać.

W środę jak zajechałam na izbę przyjęć to miałam już 4cm rozwarcia, położono mnie na salę porodową i poza skurczami co 7-10 min nic mi się nie działo, ale rozwarcie następowało. Na szczęście odbyło się bez podawania oksytocyny, po 12 usłyszałam, że "idzie poród" i schodzenie się lekarzy, położnych, pielęgniarek, byłam przerażona, bo ze zwykłych lekkich skurczy zrobiła się rzeźnia, ale potrwała raptem 40-50min bo o 13:10 zobaczyłam już malutką i zeszedł ze mnie cały ból i wysiłek.

Teraz dochodzę do siebie, Szwy trochę ciągną, ale ogólnie czuję się dobrze, nawet brzuch mi się wssysa w expresowym tempie. Wiki zrobiła mi masakrę z sutków! Mira - jak sobie z tym radziłaś???
Teraz śpi moja Kruszynka... ach jakie to szczęście, zresztą każda z Was zaraz go doświadczy :)

Martyna - mąż super, chociaż martwię się o niego, bo on z kolei chyba za bardzo się mną przejmuje... jak widzi, że ciężko mi się wstaje albo wyginam się jak Mała mi szarpie brodawki to on strasznie to współodczuwa. Ja tam jakoś nie narzekam, bo widok mojej córki wynagradza mi każdy ból, a mimo to mój mąż taki przejęty.

Spróbuję dodać fotę, piszcie Dziewczyny co u Was, czy akcja się rozkręca, jakieś objawy? Może któraś już leży właśnie na porodówce ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #885982 przez anoda89
Babajaga jeszcze raz gratuluję :* Mała jest śliczna, napatrzeć się nie mogę na maleństwo :) Ciesze się że masz to już za sobą i cieszysz się niunią :)

Ja zaraz lecę umówić się na cc :) Prawdopodobnie we wtorek będzie ten WIELKI DZIEŃ :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #885997 przez mowmimama
Cześć dziewczyny :)

ANODA89 dzięki dzięki, i oby tak było ;D

LIZZY u nas miała Być Hania, ale jest Antoś :)

babajaga0087 ja także gratuluje !!:) śliczna córeczka :)

MARTYNA82 Carmen, bardzo ładne imię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #886000 przez babajaga0087
Dla mnie moja córcia jest najpiękniejsza na świecie i według mnie na całym oddziale nie było słodszego dziecka :D Tak zapewne każda mama myśli o swoim maluszku :)

Anoda - wow, i jak? wtorek zaklepany?

Mowmimama - ja początkowo pisałam na majówkach, ale później termin z USG wyszedł mi na 5 czerwca i się przeniosłam. A już na kolejnej wizycie lekarka uznała, że chyba jednak wracamy do terminu z miesiączki czyli 31 maja. No i jednak Wiki jest majowa. Swoją drogą też myślałam o Hani, ale mąż wolał Wiktorię.
A jak ma się sytuacja u Ciebie? Masz jakieś przeczucia, że już lada dzień:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #886010 przez jakasse
BABAJAGA CUDNA MALEŃKA !!!

gratuluję szybkiego porodu :)

u nas na razie cisza, Franio będzie jednak czerwcowym chłopakiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #886031 przez Lizzy
Babajaga - gratulacje!!!!!!! Śliczna mała!!
Fajnie, że opisałaś co i jak to przynajmniej mam porównanie SN a CC ;)
Teraz życzę Ci dużo odpoczynku ;) oraz mało bólu - żeby wszystko szybko się zagoiło i żebyś znalazła patent na sutki!!!
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i wielkie gratulacje!!!

PS. Mąż się bardzo przejmuje - to dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #886035 przez Martyna82
Babajaga, Wiki Na pewno jest najpiękniejszą na całym oddziale! Śliczna! Fajnie, ze napisalas! Mąż niedlugo sie przyzwyczai i ty tez, to moze będzie spokojniej. Ale super ze masz wsparcie. Na sutki maść z czystej lanoliny (purelan) i własne mleko, podobno działają cuda. No i wietrzyć. Tak mówią.

mowmimama, Carmen to po babci, bo nasza dzidzia jest polsko-hiszpanska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #886082 przez anoda89
Babajaga na pewno najpiękniejsze dziecię w całej okolicy jak nie mieście nie tylko oddziale :) Ty jak się czujesz po porodzie?? Mała ciągnie cyca ładnie?

Wtorek zaklepany, mówił coś o poniedziałku ale wole wtorek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #886099 przez babajaga0087
Martyna - o tym, żeby smarować swoim pokarmem to słyszałam i tak robię, ciekawe czy szybciej się będzie goić. Ale nie pomyślałam o wietrzeniu i odkąd przeczytałam Twój post to wyciągam na chwilę te cyce na powietrze jak nikogo nie ma w pokoju haha żebym kiedyś nie zapomniała, że mam je gołe i nie poszła tak gdzieś :D

Anoda- mała ciągnie pięknie, od razu się dogadałyśmy w tej kwestii, tylko ona się wkurzała, bo uboga ta moja mleczarnia była, ale mówiła mi położna, że w trzeciej dobie zazwyczaj następuje duży napływ pokarmu i tak się stało i dzisiaj bez mleka mm od rana dajemy radę :)
Do wtorku raptem 2 całe dni:)
Sprawiasz wrażenie w ogóle nie zestresowanej, mam rację? Jeśli tak, to super. Mówiłaś bliskim, że we wtorek powitacie na świecie nowego członka rodziny czy chcecie zrobić niespodziankę?

Lizzy - a jak u Ciebie mijają te ostatnie tygodnie? Tak jak ja doszukujesz się objawów porodu czy raczej na spokojnie do tego podchodzisz;)?

A ja się czuję dobrze, dzisiaj mam tak jakoś dużo energii, chociaż staram się oszczędzać, bo jednak dają o sobie znać te pieprzone szwy, które lekko ciągną. Najgorsze jest to, że boję się tam w ogóle dotknąć :/ Jak poczuję jakiś drut, szycie czy coś to chyba zawału dostanę... podobno po ok. tygodniu rozpuszcza się to wszystko. Tak w ogóle to się ucieszyłam, że są to szwy, których się nie wyciąga, bo tego bym już chyba nie przeżyła :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #886102 przez jakasse
babajaga ja jeszcze mam kupioną maść MALTAN, nasza polozna bardzo polecała, nie trzeba jej zmywać do karmienia, tylko zetrzeć. Podobno dobry jest jeszcze purelan z medeli ale jest droższy, maltan kosztuje ok 22zł a purelan ok 40 zł.

Fajnie, ze tak szybko doszłaś do siebie po porodzie, jednak widać roznice miedzy SN a CC, bo dziewczyny ( Monika i Kasia) wydaje mi sie, ze dłużej się 'regenerowały' :) ale to też pewnie indywidualna sprawa :)

u nas wciąż cisza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl