BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

9 lata 10 miesiąc temu #887206 przez jakasse
gratulacje juz nie dlugo maluch bedzie z tobą :) Mi powiedziala ze skurcze na ktg powyzej 60 to juz sa porodowe :) U mnie nadal cisza :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887231 przez Lizzy
mowmimama - pewnie już tulisz maluszka. Tak wiec - gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887284 przez kasia123m
Dziewczyny jstem lutowka 2013.n pocztek grtuluje nowym mamusia i trzymam kciuki za nstepne.ma ktoras wiesci od troche naszej troche Waszej Anody?bo lutowki nie moga sie juz doczekac:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887296 przez mowmimama
Hej;) Antek urodzil się o 19 30;) wazy 3580 (gin się nie pomylił:D) i ma 59 cm:)

17 30 jakos mialam 5 cm rozwarcia, a chwile przed 19 juz pelne rozwarcie;) w miedzy czasie skurcze wystepowaly co 3 min i nieraz trwaly 1,5 min, ogolnie były znosne, najgorsze były te gdzie bolały mnie plecy:/ ale takich mialam moze z 5. O 19 podali mi jeszcze kroplowke bym miala silniejsze bóle parte i 30 min i mały był już przy mnie; ) jeszcze mnie niestety nacinali, no ale co tam!;) strasznie się ciesze ze wszystko tak ladnie, szybko poszł, Wam tez zycze takich porodów!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887302 przez babajaga0087
Mowmimama- gratulacje! Wspaniala wiadomosc:) nie przejmuj sie ja tez bylam nacieta. Lekarz ktory mnie szyl powiedzial, ze zrobil to tak elegancko, ze maz na pewno nie bedzie narzekal hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887395 przez Lizzy
mowmimama - gratulacje!!! Naprawdę szybko Ci poszło!! To teraz szybkiej regeneracji życzę!

kasia123m - nie ma jeszcze wieści od Anody. Pewnie nie ma neta w szpitalu.

babajaga - jak tam się czujesz? Jak Wiki?
U mnie bez zmian.. Za to dziś planuję zrobić porządek w ciuchach. Pochować już te ciążówki, których i tak nie założę i powyciągać jakieś swoje stare, ale luźniejsze ciuchy na lato. Mam ciężki dostęp do tych ciuchów (w workach próżniowych pod łóżkiem, które się nie otwiera) więc stwierdziłam, że wolę to zrobić teraz bo po porodzie będzie ciężko i nie będzie kiedy.. Mąż się tylko wczoraj nagimnastykował żeby to wszystko powyjmować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887466 przez babajaga0087
Lizzy - porządkowanie ciążowych ciuchów to dobry pomysł, ja tego nie zrobiłam i teraz ciężko mi się za to zabrać, bo tak naprawdę dopiero od wczoraj sprawnie się ruszam. Uznałam, że najpierw muszę ogarnąć siebie, dlatego właśnie mam nałożoną farbę na włosy a na wieczór zaplanowałam sobie domowy pedicure ;) O ile oczywiście Wiki będzie spała, bo z tym to różnie u niej. W sumie nie mogę narzekać, chociaż w nocy wyjątkowo lubi zrobić się aktywna na 3-4h :/
A i ważyłam się dzisiaj i z 13 kg, które przytyłam w ciązy zostało tylko 5 :)

Znalazłam dla niej takie cudo do chrztu :)

allegro.pl/nowa-koronkowa-sukienka-biala...-62-i4297615786.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887495 przez Lizzy
Ale bajerancka sukienka!! Ja niby dostałam jakąś od przyjaciółki, ale nie do końca mi odpowiada.
Oprócz tej twojej podoba mi się też taki fason: allegro.pl/sukienka-lena-chrzest-wesele-...nne-i4288119359.html
Zabijają mnie tylko te ceny..

Mam nadzieję, że więcej sukienek na chrzest nie dostanę, bo chciałabym coś sama wybrać. 99% ciuszków (oprócz 4 par body) dostałam. Marzy mi się samej coś powybierać, ale tyle tego mam, że szkoda kasy, bo i tak mała pewnie połowy nie założy.

Pocieszyłaś mnie z tymi kg!!! Ja od jakiegoś miesiąca prawie nie tyję.. Zaczynam się już tym martwić, no ale w poniedz lekarz to się uspokoję.. Tak mam jakieś 12 kg do przodu..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887504 przez jakasse
Gratulacje czekamy na zdjęcie Antka :)
Ale ci szybko poszło! :) Też tak chce :) :) :)
u nas wciąż cisza :)
babajaga- sukieneczka cudna, bardzo mis ię podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888354 przez Martyna82

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888447 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888600 przez babajaga0087
Cześć Dziewczyny,

Jakasse - jak tam u Ciebie sytuacja porodowa?

Lizzy - ja pod koniec ciąży też już nie tyłam i to nawet tak przez cały 8 i 9 miesiąc przybyło mi może kilo... Ta sukienka do której link wysłałaś też jest bardzo ładna, ale ja od dawna uwielbiam koronki, stąd mój wybór;) Z jednej strony fajnie dostać ciuszki od kogoś, wiadome, że ktoś w dobrej wierze przekazuje nam swoją wyprawkę ale prawda jest taka, że chcemy wybrać trochę rzeczy samodzielnie, bo to po prostu bardzo cieszy, tym bardziej, że to nasze pierwsze dzieci :)

Martyna - a bo wiesz, ja sobie wyobrażałam jak to będzie mieć dziecko, ale nie spodziewałam się, że to wszystko jest takie piękne, nawet przy brudnych pieluchach, niewyspaniu i czasem bezradności. Wczoraj dopadł mnie chyba spóźniony baby blues, bo popłakałam się przy Małej, nie wiedziałam co jej jest, od rana do 13 nie chciała się uspać, popłakiwała a czasem wręcz krzyczała, bałam się, że coś ją boli. Dopiero mama przegoniła mnie na pierwszy spacer i w wózku na świeżym powietrzu Wiki się uspokoiła i zasnęła na kilka dobrych godzin. W kwestii chrzcin to według mnie powinnaś zrobić tak jak sama uważasz, to Twoje dziecko więc Ty podejmujesz decyzję czy ona się komuś podoba czy nie. Chociaż rozumiem Twoje rozterki, bo zapewne nie chcesz mieć konfliktu z mamą...

Ja właśnie leżę w łóżku przed TV, bo jakoś kiepsko się czuję, raz mi zimno raz ciepło, gardło boli, a Wiktoria jest tu obok mnie i się coś wyjątkowo aktywna zrobiła, cały dzień spała na świeżym powietrzu i pewnie uznała, że czas trochę pobroić :) Od niedzieli karmię ją tylko piersią i dzisiaj jak była położna u mnie to ją zważyła i przybrała w ciągu tygodnia 200 gram więc bardzo ładnie :) muszę kończyć, bo jej marudzenie zamienia się we wkurzenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888618 przez anoda89
Babajaga info dal Ciebie :) Wojtek urodził się03.06.2014 ważył 3100g i mierzył 52 cm :)
Podziękowania: xpatiiix3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888668 przez kasia123m
no moja kochana :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
WIelkie GRatulacje!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Wojtus pozdrowienia mysle od wszystkich lutowych cioc!!!!! :lol: :lol: :lol: i czekamy na Was na facebooku!!!!!!!! teraz już musicie do nas dolaczyc.
jeszcze raz Mamusia wielkieeee gratulacje :lol: :lol:

przeprtaszam wszystkie czerwcowe Mamy i przyszle Mamy ze się tu troszkę wepchalam w Wasz watek:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #888701 przez anoda89
Kasia chciałam na Lutówkach napisać ale nikt nie zagląda więc myślałam że bez sensu :) Dziękuje :kiss:

a to Wojtek w 2 dobie życia
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl