BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #889886 przez [email protected]
Anoda piękny Wojtuś :) bardzo sie ciesze i gratuluje :) Co do karmienia i zmęczenia to pociesze Cie ;) ze pierwsza calą noc przespałam po 14 m bo wtedy odstawiłam Gabrysia.Budź głodomorka przy piersi a w dzień prześpij się z małym.Gabryń to samo robił a najgorzej że nie chciał mm.Będzie dobrze tylko teraz gorąco to pewnie wisicyc :) pozdrawiam i dużo siły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889958 przez babajaga0087
Anoda - moja Kruszyna robi to samo - siedziałaby przy cycku długo a jak chcę jej zabrać to jest wojna nie z tej ziemi! Może przez ten upał tak chcą pić... Rano jak jechałam do lekarza to też ściągnęłam 90 ml pokarmu, bo zostawała z mężem i oczywiście wszystko to wypiła na raz!

Gdyby nie dreszcze w nocy i temperatura to pewnie nie pojechałabym do lekarza dzisiaj, nie chcę się nawet zastanawiać jakby się to dla mnie skończyło... na myśl o porannej wizycie jeszcze mnie trzepie z nerwów i obrzydzenia. Lekarka jak mnie badała to zrobiła wielkie oczy i mówi "rany! co pani ma w pochwie!!??" po czym "to" wyciągnęła i mi pokazała :( W piątek ma mi przepisać też jakieś leki przeciwgrzybiczne, póki co jestem na antybiotyku i łykam paracetamol na zbicie gorączki, bo prawie 39 znów mam i w taki upał pod kocem leżę, bo mnie trzepie z zimna :/ Dobrze, że córcia ładnie śpi, bo mogę odpocząć, aż mi jej szkoda budzić do kąpania a to już jej pora.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890040 przez jadziatopol
Anoda ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!! gratulacje !!! a WOjtus przecudny :kiss: wielki buziak dla mamy i dla maluszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rosnij zdrowo kochaniutki :) Anoda daj wiecej fotek Wojtusia na fb jak sie ogarniesz troszke :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890126 przez Lizzy
Babajaga - jak się czujesz? Dalej walczysz z gorączką??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890206 przez babajaga0087
Lizzy - dzięki :) dzisiaj już zdecydowanie lepiej, gorączka zeszła i w ogóle czuję się zupełnie inaczej. Lekarka u której wczoraj byłam zdjęła mi też szwy, które się jeszcze nie rozpuściły i teraz mogę już siadać, biegać i skakać;)
A Ty jak się masz? Jak znosisz te upały? Mnie się marzy wyjazd nad morze, ale ode mnie to jakieś 8-10 godzin samochodem... mąż mi obiecał, że za rok pojedziemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890246 przez Lizzy
Uff.. no to dobrze że już lepiej :) I dobrze, że już "na chodzie" jesteś.. Chciałam się właśnie zapytać, czy te masaże przed coś dały? Ja miałam robić, ale przypałętała się znów jakaś infekcja i wolę najpierw z tym zawalczyć..

U mnie ok. Zimne prysznice i wiatrak dają radę :) Już odliczam.. ale to jest straszne bo sama się nakręcam "żeby to było już" ;)
W niedzielę robimy urodziny męża więc może się czymś zajmę ;)

Nad morze mnie nie ciągnie.. za to pojechałabym w góry.. Łudzimy się, że w przyszłym roku uda się którymś dziadkom opchnąć wnuczkę i na kilka dni damy radę wyskoczyć.. Bo w góry to dla nas wycieczka jak dla Was nad morze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890287 przez jakasse
BABAJAGA MI TEŻ się marzy jakis wyjazd nad wode :) Teraz to moge pomarzyc, z reszta nawet nie mam stroju w ktory bym sie zmiescila.
Skwar jest straszny :(

Ja wciąż w 2 packu przeterminowana już 5 dzień. Za 2 dni idziemy do szpitala, mam nadzieje, ze szybko wywolają maluszka bo nie chce mi się tam zbyt długo przebywać w taki gorąc :( :( :(

Pokaz jakieś zdjęcia malutkiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890302 przez niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890348 przez babajaga0087
Lizzy - masaże miały zapobiec nacięciu a ja i tak byłam nacięta więc w zasadzie oczekiwanego efektu nie dały... Poród mi szybko poszedł ale nie wiem czy tak miało być, czy może to zasługa aktywności fizycznej i spijania tych całych ziół :D Doskonale Cię rozumiem, że się nakręcasz, bo ja miałam to samo, każdej nocy jak się budziłam to czekałam aż mi wody odejdą albo skurcze się nasilą;) Ja góry uwielbiam, im wyżej tym bardziej mi się podoba, ale niestety z nimi też muszę się pożegnać na jakiś rok...

Jakasse - jak rodziłam to też dość gorąco było, do tego przy maluszkach to wiadome okna pozamykane a po porodzie to w ogóle było mi tak duszno, dodatkowo strasznie się pociłam. Razem z dziewczyną która była ze mną na sali w ogóle nie spałyśmy, bo nie było czym oddychać.
W każdym razie masz pewne, że w tym tygodniu zobaczysz synka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890349 przez babajaga0087
udało się wstawić - to zdjęcie Wikii w którym się zakochałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890353 przez Lizzy
Ale aniołek! Przybrała pozę jak z pocztówki! Śliczna!

Dzięki za odp co do masaży - właśnie wiem że ma to zapobiegać nacinaniu a tu jak widać średnio to działa.. Zobaczę - może jak zdążę to coś podziałam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890424 przez jakasse
śliczniutka :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890737 przez Martyna82

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890750 przez anoda89
Hej. Rano napisałam post i mi się błąd jakiś pokazał :angry:

Lutówki wstawię zdjęcia tylko się ogarnę bo teraz jak mam chwilę to albo mamy gości albo ogarniam syf w domu ;)

Babajaga śliczna panienka, aniołek smacznie sobie śpi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890781 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl