BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

9 lata 10 miesiąc temu #891568 przez babajaga0087
Jakasse - daj znać czy urodziłaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #893186 przez anoda89
Babajaga co tam u Was słuchać? Jak malutka się sprawuję? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #893596 przez babajaga0087
Cześć Anoda:) A dziękuję, leci bardzo szybko, Wika ma już przeszło 3 tygodnie, je nadal bardzo dużo i rośnie jak na drożdżach, nóżki grubiutkie, pucki i dwie brody ;) Z karmieniem sobie już nawet radzę, chociaż zaczęłam powątpiewać, że w ogóle przestaną mnie kiedyś te piersi tak boleć. Teraz podaję jej butelkę ale bardzo rzadko, raz na dzień lub nawet raz na dwa dni i to szczerze mówiąc trochę dla swojej wygody, bo ona w dzień bardzo często je i chcę po prostu trochę odetchnąć. W ogóle to Wiktoria nie należy do bardzo grzecznych dzieci;) W dzień sporo marudzi, wczoraj np. spała w ciągu całego dnia może 4h i dopiero o 21 zasnęła. Poleciały mi już też pierwsze łzy bezradności (a raczej rzeka łez...) Za to nocki są odpukać całkiem ok, wstaję tylko dwa razy, koło 24 i 3, później koło 6 to już sama się budzę a i ona też. Szkoda, że pogoda się tak schrzaniła, bo od wczoraj nie byłam z małą na zewnątrz, a tak to sobie spacerowałyśmy po 2-3 godzinki albo siedziałam z nią w ogrodzie i się opalałam;) Już za 2 tygodnie organizuję jej chrzciny. A jak tam u Was? Jak synuś? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #893852 przez anoda89
Kochana widzę że nie tylko ja podaję butlę od czasu do czasu bo czasami nie mam jak do łazienki wyjść bo młody na cycu co chwila wisi i się zastanawiam jak dziewczyny się ogarniają że w domu ogarnięte i obiad zrobiony. Ja jak Wojtek śpi ogarniam trochę w domu a to pranie wstawię i jak czasu mi starczy to jedzenie sobie ogarnę a jak nie to łapię co mam pod ręką. Noce są w miarę ok, wstaję 2-3 razy a czasami sama muszę go wybudzać bo śpi jak suseł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #894231 przez Martyna82

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #894566 przez babajaga0087
Anoda - wydaje mi się, że problem z karmieniem ma sporo mam, nie bez powodu wiele moich znajomych zrezygnowało z karmienia piersią po raptem 2-3 miesiącach. Jakby nie patrzeć wyjść z domu na dłużej za bardzo się nie da;) U mnie mama gotuje więc ten plus, samej ciężko by mi było ogarnąć wszystko ale myślę, że dałabym jakoś radę. Ja nie wybudzam małej, bo ona dłużej jak 3h to raczej nie śpi, czasem tylko jak jest bardzo nieznośna przez pół dnia to później odsypia śpiąc ok 4 godzin. A kiedy chrzciny robisz:)? Ja już 5 lipca.

Martyna - kurcze a taki mały brzuszek miałaś a Carmen taki "kawał baby" ;)? Chociaż z tymi szacunkowymi wagami to różnie bywa, u mnie lekarka mówiła, że moja córcia drobniutka, jakieś 2800 - 3000, a okazała się całkiem sporą dziewczynką i miała 3250, nawet sąsiadki i znajomi zdziwieni byli, że przy takim małym brzuchu urodziłam takie "duże" dziecko. A jak to jest w Hiszpanii, jeśli mija Ci termin to kiedy kierują do szpitala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #894685 przez anoda89
U nas mały taki nerw ma przy cycu a ja nie wiem o co mu chodzi i poddaje się :( albo co 20 min się domaga i podaje butlę a wypija 60-100 ml zależy ile z cyca sciągnie. Chrzciny planujemy zrobić we wrzesniu, nie jakieś duże sama najbliższa rodzina :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #894817 przez Kropka123
O jejjj jak ja wam zazdroszcze , że macie juz maluszki ze sobą... ja jestem 4 dni po terminie i nic sie nie dzieje...wody czyste rozwarcia brak, dzidziuś ma się bardzo dobrze i nie zamierza wychodzić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #894862 przez tolad662
Cześć dziewczyny :)
Przede wszystkim powodzenia i życzę szybkich porodów! :)

Jeśli szukacie większych ciuszków to mam do sprzedania ciuszki chłopięce. Mój szkrab urodził się spory i nie ma jeszcze pelnych 3 miesięcy ale ja już sprzedaje ciuszki z rozmiaru 62/68. Może były byście chętne? Zwłaszcza jeśli któraś jest z Warszawy.
oto link do przykładowego ogłoszenia:
olx.pl/oferta/pajac-dresowy-CID88-ID6g281.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #894924 przez Lizzy
Kropka - nie martw się.. Niektóre (np ja ;) ) też wyczekują.. Już nie mogę się doczekać i cierpliwość mi się kończy.. W pesymistycznej wersji najpóźniej zobaczę małą koło 10-12 lipca :angry: Pierwszy termin mam w piątek a drugi w przyszły czwartek.. Na razie oznak brak..

Babajaga - Twoja "mała" już pewnie nie taka mała jest? Prawie miesiąc już ma! Jaki rozmiar ciuszków już ubierasz? Poza tym jak się czujesz? Mam nadzieję, że przez tego konowała nie masz problemów i już wszystko ok..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #895039 przez babajaga0087
Anoda to tak jak u mnie, tylko najblizsza rodzina bedzie na chrzcinach.

Lizzy doskonale Cie rozumiem bo ja od 38 tygodnia wyczekiwalam porodu. Ciezko o cierpliwosc jak chodzi przeciez o spotkanie ze swoim dzieckiem:) ubieram nadal 56 lub powoli 62 ale fakt corcia rosnie i ma coraz wieksze pucki. Jest prze kochana! Chociaz czasem niegrzeczna hehe
a ja juz calkiem wrocilam do formy ale na mysl o tym incydencie az mnie drgawki przechodza. Mam wizyte kontrolna u mojej lekarki 9 po niej zamierzam zaczac cwiczyc zeby troche nad cialem popracowac. Ale chyba karmienie piersia tak pomaga w zrzuceniu kg bo mnie zostalo raptem 3 kg a ma zadnej diecie nie jestem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #895070 przez Martyna82

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #895624 przez xpatiiix3
Anodka kochana gratulacje :** Wojtuś śliczny, buziaki :* My będziemy mieli córunie Nelcie pod koniec października :) Także Marcelunio będzie starszym braciszkiem małej księżniczki <3

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #895687 przez Lizzy
Babajaga - najprawdopodobniej dzisiaj zostanę sama z wyczekiwaniami :woohoo: :S
Wczoraj dzwoniłam do szpitala i jakby nic się nie zadziało, położna kazała przyjść 05.07 na wywołanie.. Moja lekarka za to kazała przyjść do siebie 07.07 :blink: Także tak.. nie ma to jak jedna wspólna wersja :laugh:
A Wiki jutro miesiąc skończy! Ale to zleciało!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #896888 przez babajaga0087
Lizzy jak tam sytuacja? Kurna ja mam zapalenie piersi wczoraj mialam 40.6 goraczki, myslalam, ze zemdleje. I znow na antybiotyku jestem:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl