BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #850571 przez gabi28
Oj,ja również będę miała ciuszki z "drugiej ręki" ale wcale a wcale się tym nie martwie,dzieci tak szybko rosną,że na nowe po prostu szkoda kasy.
Wózek i łóżeczko równiez nie są nowe. Te kilka ciuszków które mam to fakt,kupiłam nowe,ale to na jakiś promocjach...

Zauważyłyście może że wasze pępki "wychodzą" powoli na wierzch? kurcze,nie wiem jak to nazwac :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #850610 przez margollka
my pol na pol uzywane i nowe...

dzis bylismy na pierwszych zajeciach(z trzech) w szkole rodzenia i jestesmy bardzo zadowoleni. Omowione byly wszystkie 3 etapy porodu,czego sie spodziewac, co sie bedzie dzialo, skad wiedziec kiedy juz trzeba jechac do szpitala a kiedy jest za wczesnie i nie ma potrzeby...bardzo ciekawe zajecia :)

moj pepek rzeczywiscie inaczej wyglada ale nie moge powiedziec zeby wychodzil na wierzch, zrobil sie bardzo plytki ale wypukly nie jest. za to zaczely mi sie skurcze braxtona-hicksa... juz chyba sie nie da dalej odwlekac mysli o porodzie, organizm sam o nim napomina powoli...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850631 przez Agnilla
ja bede miala w 90% uzywanych, ale kilke komplecikow kupie, tak wiecie na wyjscia ;) dzis kupilam malej ten komplet, bo trafily mi sie niezapowiedziane zkupy ;) www.hm.com/pl/product/15000?article=15000-A i znowu jestem wniebowzieta :P
ale za to po zakupach leze z nospa, bo mnie brzuch meczy, a moze margo to te skurcze o ktorych Ty piszesz? wiec dzis sobie cwiczenia daruje. bylismy w Mc, nie wiem czy to byl dobry pomysl :/
moj pepek caly czas jest wklesly, ale wg mnie skora pepka jest ciemniejsza lekko od reszty
w piatek zamawiamy szaf, ruszamy powoli z pokojem, mam nadzieje, ze do konca kwietnia bedzie zrobiony, bo nie wyobrazam sobi zawracac tym glowy pod koniec ciazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850633 przez Agnieszka_H
Mi tez pępek wyciąga do gory ale to normalne po porodzie wróci na swoje miejsce:) no to sie nie martwię tymi 2 kg do przodu ale dzisiaj nic słodkiego nie jadlam wyśmienite nawet jakoś nie miałam ochoty:))



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850640 przez gabi28
Agni ..oj nie mogę patrzec na te słodkie ubranka.. no w poniedzialek mam usg i sie tak napaliłam na dziewczynke... cóż musze poczekac te kilka dni. Moja koleżanka jest w tym samym tyg ciązy co ja i się dowiedziała,że będzie miała córeczke-tak troche jej zadraszczam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #850645 przez margollka
Agnila u mnie te skurcze sa krotkotrwale i raczej nie nazwalabym tego takim bolem zeby brac tabletki przeciwbolowe, to mnie tak lapie kilka razy w ciagu dnia i bardziej to jest dyskomfort niz bol(takie jkaby napiecie brzucha podczas miesiaczki,te skurcze trwaja ok pol minuty moze mniej i mija...

szukam wlasnie kompleciku ktory kupilam naszemu Marcelkowi, jak znajde to sie Wam pochwale :) i jeszcze kupilismy dwa smoczki ortodontyczne z tommee tippee :) takie nic a cieszy :laugh:

znalazlam :laugh: www.mothercare.com/Mothercare-Mummy-and-...0284,default,pd.html

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850647 przez gabi28
też mam już smoczki,termometr do kąpieli,wkład do wanienki i szczoteczki do włosów.. i własnie niby takie nic a cieszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850650 przez Cania
hej Dziewczyny,

2 dni nieobecności, już nadrabiam :D Ale miałam straszny zakręt w pracy... ostatnie dni wiec musze pozamykać kilka tematow, poprowadzić kilka szkolen i tym sposobem wracam do domy wycieta niesamowicie. Także ten ostatni czas w pracy upewnia mnie w przekonaniu, ze pora najwyzsza zwolnic i dac sobie odpocząć :) Maz już się szykuje, bo nie jestem typem, który będzie w dresie ogladal telewizje :D tylko obiecałam mu wypieki heh :D w szczególności kruche babeczki z budyniem i owocami :D

dostałam ksiazke 'bobas -instrukcja obslugi'. Powiem wam, ze dla mnie genialna :D pisana jezykiem trochę jak instrukcja obsługi telewizora, co sprawia ze jest zabawna, a przy tym znajduje tam mase przydatnych informacji, jak 'konfiguracja pokoiku dzieciecego', 'programowanie trybu snu' czy 'instalacja pieluszki'. I ten jezyk... mam raczej umysl scisly wiec nie znosze jak w książkach rozwodzą sie niepotrzebnie nad tematem, a tu informacje sa zwarte i konkretne :D także polecam, jeśli mialybyscie okazje :D :) Ja czytam w autobusie jadac do i z pracy :)

staślubania tez kupiłam lovele i szykuje się na pranie :D i jak większość również będę miała ciuszki z drugiej reki :) ale ze nawet nowe trzeba i tak przeprać, to będzie wieeelkie pranie :)

gabi28 mam nadzieje ze czujesz się już lepiej... a co do pepka to podnoszaca sie macica może wypychac pepek, dlatego staje sie on sterczący. Mój co prawda jest wciąż w srodku :D ale zdecydowanie bardziej plytki. i tak jak Agnilla pisze, ciemniejszy trochę... Niektórym kobietom w drugim trymestrze robi sie tez taka ciemna kreska na podbrzuszu od pepka w dol, związane jest to ze zmianami hormonalnymi iedzy I a II trymestrem. Ja akurat takiej nie mam.

malgorzatawalak mi tez dretwieja palce, np. jak jade samochodem i trzymam kierownice, masakra... i tak od kilku tygodni. Gdzies przeczytałam ze może się tak wlasnie dziac, ale niezbyt mi sie to podoba szczerze mowiac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850654 przez gabi28
Odnośnie pępka to własnie mam bardziej płaski.. ale jeszcze nie "wyszedł" na wierzch :)

Czuje się troche lepiej,ale wiem,że to zasługa no-spy i magnezu..postaram się do końca tygodnia chodzic i siedziec jak najmniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850657 przez agnieszka89
Ja ubranek uzywanych tez mam duzo Ponieważ kupiłam paczke ubranek na all w ktorych bylo pol nowych pol uzywanych, ale w tak dobrym stanie ze gdyby nie metki nie dalo by sie rozpoznac co jest uzywane. :)
Pępek też mi "wychodzi", normalnie miałam ggleboki a teraz jest prawie rozny z brzuchem i nawet nie zauważyłam kiedy tak wyskoczyl :) ale fakt ze po ciazy wróci do normy wiec nie ma sie czym przejmowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850660 przez margollka
u mnie skora pepka tez jest ciemniejsza jak u Agnili i mam ta linie ale nie jest ona jakos bardzo wyrazna i ciemna, trzba sie przyjrzec...co do dretwienia to tak od kilku nocy budze sie ze zdretwiala dlonia, albo jedna albo druga...nie jest to takie zdretwienie ze nie mam czucia, czy boli, bardziej mrowienie...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850664 przez gabi28
Uciekam do łóżka ,bo zaraz mój T mnie zabije za to siedzenie. do jutra dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850670 przez Agnilla
Gabi, powiem Ci, ze ja wlasnie jak sie ubranek od siostry naogladalam to mnie tak na core wzielo :) tzn my z mezem zawsze mowilismy, z chcielibysmy dziewczynke, potem to wiadomo, ze najwazniejsze zdrowie, ale jak sie dowiedzialam, ze bedzie córcia to sie na usg poplakalam ;) zreszta ja po cichu obstawialam dziewczynke, bo wiem, kiedyw ciaze zaszlam, choc z tym typowaniem roznie bywa ;)
Cania widzisz, nie mozesz nas zostaiac na dlugo ;)
ja chce sobie na dniach zamowic ksiazke "Język niemowląt" mam ją na kompie, jakby ktoras chciala moge podeslac, ja nie lubie czytac na kompie wiec jej nie ruszylam :P
łoooo kreche pod pepkiem to mam juz tak dawno, ze nie pamietam od kiedy :P serio :P ale pepek na szczescie mam cały czas wklesly, jak mi wyjdzie na wierzch, to go zakleje plastrem ;)
pobawie sie, poszukam i pokaze Wam co ja juz kupilam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850675 przez margollka
Agnila ja poprosze o przeslanie ksiazki, napisalam Ci wiadomosc na priv ale nie wiem czy doszla bo mi sie stronka zawiesila w trakcie wysylania, daj znac czy masz

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850679 przez Ewa1001
Mój pępek nadal jest wklęsły, nawet trochę nie wychodzi na zewnątrz.
Co do skurczy to też chyba zaczynam je odczuwać. Kilka razy dziennie takie lekkie napięcie w podbrzuszu, jak podczas miesiączki. Martwiły mnie te bóle.
Wróciłam od lekarza rodzinnego. Nie podobały mu się moje wyniki krwi. Do ginekologa mam dopiero na 17 marca, jednak lekarz kazał mi udać się szybciej aby zerknął na moje wyniki. Umówiłam się na piątek, ponieważ mojego ginekologa nie ma teraz w mieście :( zmartwiłam się trochę. Do tego zaczął pobolewać mnie brzuch... Ale to chyba z nerwów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl