BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #850163 przez carmen12345
Agnilla nas ten post nie obowiązuje :D
Dzieci i chorzy mogą jeść normalnie a z tego co się orientuję to my właśnie się do tego kryterium zaliczamy :laugh:

Dziewczyny, czy któraś z was miała "nawrot" mdłości?
Mnie od niedzieli pobolewa brzuch i ciągle mi niedobrze, z początku myślałam że to takie przejściowe na jeden dzień.

Okazuje się, że nie, jest środa a mnie ciągle mdli i to tak, jak dawniej przy zatruciach
:(

Ciążowe mdłości były łagodniejsze i ustały już 7 tygodni temu, więc nie mam pojęcia czemu to wróciło.

Zastanawiam się czy nie iść do pani doktor (internistki) ale tak na prawdę co ona mi pomoże?
Mogłabym to przeczekać,ale nie mogę nic jeść.. od wszystkiego mnie boli brzuch i mam niemiłe odruchy. Zaczęło mi się kręcić w głowie,bo trzy dni jem tyle co kot napłakał.

może znacie jakieś sposoby?? :(


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850191 przez Magdalen
Carmen no jedyne co Ci moge poradzic to przede wszystkim pij duuuzo wody badz innych plynow.!! I tak jak przy zatruciu suche rzeczy buleczke czy herbatniki, biszkopty.. ;D Bo cos musisz jesc !! ;D
Zdrowiej szybko ;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850195 przez marzena25
carmen12345 ja słyszałam że panują teraz grypy żołądkowe wymioty i biegunka przynajmniej na moim terenie nie wiem jak u Ciebie. Słyszałam dzisiaj w radiu że najwięcej zachorowań na grypę jest w marcu i kwietniu a ja myślałam ze jak już minie luty i zacznie się robić ciepło to grypa mi już nie grozi a teraz podobno epidemie panują więc siedzę w domu i się nie ruszam nigdzie ;)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850204 przez Agnieszka_H
Witam!
Ja jestem na końcowym etapie zakupów dla maluszka.Pewnie by mi to zajęło trochę wiecej czasu ale moj mąż nie cierpi chodzenia ze mną po sklepach zreszta zbytnio nie mamy czasu a więc ciagle truje żebym już kupiła wszystko na raz i bedzie święty spokój:) ach Ci mężczyźni:)
A więc wczoraj wieczorem usiadlam i kupiłam troszke na internecie.Jedynie czego mi brakuje to komody kapielowej bo nie mogę sie zdecydować na konkretna, chusty, lampy nocnej , wieszaka do pokoiku maluszka i takich tam drobiazgow.A więc od teraz to będziemy kupowac z przyjemności KONIEC z lista;D

Wózek jednak ten co chciałam:) allegro.pl/3w1-quinny-fotelik-maxi-cosi-...isy-i4005443900.html
Tam któreś pytały o laktatory itp
Laktator allegro.pl/laktator-elektryczny-medela-m...tis-i3999372266.html
Podgrzewacz allegro.pl/lcd-auto-dom-tylko-u-nas-podg...lek-i3955342055.html zależało mi żebym mogła podgrzewać rownież w samochodzie
Termometr allegro.pl/termometr-do-ucha-i-czola-bab...osc-i4009093023.html

W niedziele wieczorem jak sie polozylismy do lozka to nasz Antos dał taki popis ze nawet mamy nagrane na telefonie, brzuch cały chodzil a po stopie to mozna go było laskotac aż sie poryczalam.i teraz tak codziennie fantastyczny widok:)



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850240 przez MarzenaBZ
Cześć Dziewczyny!
carmen12345 ja też słyszałam o grypie żołądkowej, dodatkowo w naszym mieście jest jakaś epidemia, bo dzieciaki łapią rotawirusy nawet. Ale na grypę żołądkową, czyli wymioty i biegunki, skarżyło się już wiele znajomych osób. Mnie też ostatnio trzymało cały dzień, aż ledwo chodziłam. Również polecam Ci dużo pić, ale jak się nic nie zmieni, to idź do lekarza. W naszym stanie to lepiej chuchać na zimne!

Agnieszka_H patrzę i widzę, że między nami jest jakiś miesiąc różnicy a Tobie już tak widać ruchy dziecka??? WOW, ja na razie czuję je coraz mocniej, raz nawet mój mąż poczuł pod ręką. Ale nie możemy już się doczekać kiedy Dzidziuś będzie już tak "widoczny",żebyśmy razem mogli czuć jego ruchy;)
Pozdrowionka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850283 przez Agnieszka_H
MarzenaBZ my tez nie sadzilismy ze tak szybko będziemy mogli zobaczyc jak Kruszynka chce sie wydostać;)teraz codziennie jak mam troszke czasu to kłade sie na łóżku podciagam bluzkę i podpatruje lobuza, chyba sie od tego uzaleznilam:D
Ty rownież sie doczekasz troszke cierpliwosci.

Jedyne co to brzuch faktycznie rosnie z dnia na dzien ale chciałabym miec przynajmniej raz wiekszy, taka piłeczkę spora ale jeszcze pewnie z miesiac muszę poczekać:)



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850295 przez martyska
Cześć dziewczyny :laugh:

Mi też jakoś niedobrze od dwóch dni i również miałam wrażenie że to nawrót mdłości a tu okazuje się że to mogła być wirusówka ale na szczęście mi już apetyt wrócił.

A tak z innej beczki to poczułam się dzisiaj doceniona bo tak: jestem sobie w spożywczym robię zakupy podchodze do kasy (trochę ludzi było w kolejce) a tu jak spod ziemi wyrasta inna kasjerka i zaprasza mnie do kasy obok żeby tylko mnie skasować a ja myślałam ze w płaszczu zimowym to brzuszek nie za bardzo widać a tu prosze :)

Nasze maleństwo to codziennie lekko po 5 zaczyna imprezę w brzuchu śmieje się że tylko jak tatuś wyjdzie do pracy bo akurat tak wychodzi:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850316 przez gabi28
carmen,mam podobnie..jakby wróciły mdłości... tyle,że ja apetyt mam duży,ale co z tego skoro potem i tak wszystko zwracam. Zaczęło się od tłustego czwartku i tak do dzisiaj,wymiotuje po 2-3 razy dziennie. Ale fakt faktem pije też dużo płynów,aby się nie odwodnic.

Dzisiaj czuje się może troszeczke lepiej niż wczoraj,ale boli niestety dalej,i ból jakby jajnika lewego mam.... staram się jednak leżec jak najwiecej-nie chcę jutro do szpitala :(

Wczoraj mój T kupił łóżeczko-żyrafę. kolor wenge i biały. przez to,że jest wenge to do sypialni i salonu pasuje jak nic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850391 przez Agnieszka_H
Ja tez brałam kolor łóżeczko wenge i teraz poluje zeby kupić takie duże naklejki na ścianę np zyrafe itp Antos bedzie ze mną narazie w pokoju a więc chce zeby chociaż miał kącik wyjątkowy:) a więc moj od poniedziałku robi remont.....już sobie wyobrażam ile będę miała sprzątania jak skończy:D

Mnie w tej ciazy wymiotowalo całe 4 miesiące i to mega intensywnie całymi nocami i dniami a więc mam nadzieje ze to już nie wróci bo chyba bym sie załamała psychicznie:)


Kobitki ile przytylyscie? Bo ja teraz przez cały miesiac aż 2 kilo choć do wagi sprzed ciazy brakuje jeszcze kilograma więc chyba nie powinnam sie martwić ze za dużo?



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850470 przez elmirka_20
jakasse, bardzo Ci dziękuję za radę! :) Nie wiedziałam, że mleko może lecieć bez problemu z butelki przez co dziecko "się rozleniwia" i może później nie chcieć ssać piersi :) Nigdy bym o tym nie pomyślała. Czekam na moje pierwsze maleństwo a i w pobliżu nigdy nikt tak małego dziecka nie wychowywał, to jest to dla mnie całkowita nowość :)

Agnieszka H, ja przez ostatnie 3 tygodnie (czyli od jednej wizyty u gin. do drugiej) przytyłam 2,2 kg !!! :) Co prawda też na początku ciąży traciłam na wadze, ale teraz jak tak będę tyć po tyle lub więcej to skończę ciążę z wagą zapaśnika sumo :) A na poważnie - ogólnie od początku ciąży mam na razie 3 kg więcej. Nie jest źle, heh :) Ale teraz to dałam te 2,2 w 3 tygodnie :)

P.S. Za tydzień i dzień zaczynam 6 miesiąc !!! :) Ale ten czas zasuwa !!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #850491 przez marzena25
Ja przytyłam prawie 6 kg także jest w normie myślę że przez te 3 miesiące więcej jak do 12 nie dobiję a tyle jest zalecane przytyć, ;) wszystko poszło mi w brzuszek o tyle dobrze :).

Teraz siedzę z farba na włosach mężuś mi nałożył ale ile się przy tym o wzdychał bo długie włosy mam, ;) ale musiałam się ochamić bo odrosty miałam masakryczne, ostatnio na święta farbowałam ale teraz robi się cieplej to bez czapki będę chodzić.

Dzisiaj znowu mnie coś kluło w podbrzuszu i w prawym boku ale poleżałam i przeszło, zaczyna mnie to martwić trochę :huh:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850499 przez agnieszka89
Ja do tej pory przytyłam 6 kg w z czego 2 kg przez osttani miesiac Czasem sie doluje ze sie robie gruba, ba w sam brzuch mi nie idzie tylko wszedzie :/
no ale coz uroki ciązy :) nikt nie mowil ze bedziemy piekne i szcuple :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850552 przez malgorzatawalak
Hej dziewczyny :) a jednak slonce wyszlo i az milo bylo sobie pospacerowac :) przy okazji odwiedzilam ze dwa sklepy po drodze z rzeczami dla dzieci i troche sie podlamalam :dry: strasznie duzo to wszystko kosztuje, dobrze ze wiele rzeczy dostalam po dzieciach moich siostr ale przeciez moj synek nie moze miec wszystkiego po kims :(
Ale nie powiem... Ogladanie tych wszystkich rzeczy az sprawialo przyjemnosc :laugh:
Ten czas tak szybko pedzi do przodu ze nawet nie wiem kiedy minela polowa ciazy :) jeszcze tylko polowa :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850558 przez gabi28
Ja przytyłam od początku ciązy 2 kg,ale dużo wymiotowałam w I trymestrze,więc nawet wtedy spadłam z wagi.Teraz w ciagu ostatniego miesiąca przytyłam półtora kilograma.
Brzuszek nadal mnie boli... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850561 przez wiolcia1004
Ja przytyłam 6 kg i sie nie martwie mi zamiast w brzusio to w boki w piersi i w tyłek weszło ale co tam zrzuci sie a jak nie to bedzie mnie miało co w zime grzać:-);-) malgorzatawalak moja córcia też bedzie miała dużo ciuszków po kimś i co z tego zaraz z tego wyrosmdie i pojda w kąt a ja zainwestuje wiecej w inne potrzebne dla niej rzeczy;-) prawda ciuszki sa baardzo drogie:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl