BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #850926 przez marzena25
Magduska ja też przyłączam się do gratulacji, Wszystkiego dobrego :) i czekamy na fotki.

Angila ja też proszę o wysłanie tej książki, podawałam Ci już kiedyś adres, listę z wyprawką mi wysyłałaś to wysil mi na ten sam adres. I mam jeszcze pytanie te butelkę z tommee tippee zamawiałas na allegro czy kupiłaś w sklepie gdzieś?

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #850927 przez elmirka_20
I zaczynam 22 tydzień z moim synkiem :)

Magduska, GRATULACJE i wszystkiego NAJlepszego na tej Nowej Drodze Życia ! :) Wspaniale, że jesteś taka zadowolona! :) Moje przyjęcie, choć dużo mniejsze, to również tak miło i z łezką w oku, że się skończyło, wspominam :) Było cudownie :) Każdemu życzę takich wspomnień :) Wczoraj nam stuknęłu 3 lata cywilnego, kościelnego będzie rocznica końcem sierpnia :)

Witam nową koleżankę - Kinnggę87 :)
Noo... trochę się nas już uzbierało :) Ciekawa jestem jak będzie wyglądać zaktualizowana tabelka :) Nawet moja mama mnie co rusz podpytuje, czy dziewczynki już dorównują liczebnie chłopczykom i jakie imiona będą mieli :)

Ja też się czaję na butelki TT (zestaw startowy z niekapkiem - pełno w necie) i może laktatorem (czekam na dostawę laktatorów w aptece niedaleko mnie bo babeczka wymieniła mi całkiem fajne ceny, ale nie wiem za jakie modele i firmy, więc na razie się nie decyduję. Jeszcze chcę sprawdzić Medelę).

Idę suszyć kudełki i wybieram się - mimo pochmurnej szaro-burej pogody - na obowiązkowy spacerek. Oczywiście odkąd znam płeć, to trasy planuję tak by zwiedzić sklepy z dziecięcymi akcesoriami (po raz kolejny - mało ich tu u mnie). Od przyszłego tygodnia podbiję moje rodzinne miasto !!! :)

Fajnie macie z tymi ciuszkami (od kogoś). Dzieci nie niszczą bo nawet i nie zdążą a i szybko wyrastają, więc sama bym sie bardzo cieszyła gdybym miała też taką mozliwość dla swojego dziecka. Na razie okazuję się, że bede musiala wszystko kupić. Koleżanki maja już starsze dzieci więc takich małych rzeczy dawno się pozbyły, brat ma córcię a poza tym przyjadą dopiero na Wigilię, więc mój maluszek musi być okupiony przez mamusie :) I babcię :)

P.S. Coś mnie już drugi dzień "ciąży" jakoś lewa ręka... Jakoś tak jakby była slaba i chciała omdleć :/ Ale Wam opisałam, co? ;) Ni to pobolewa ni to czuję jakby mi ją ktoś po całej długości ściskał... Dziwne uczucie... Może coś od serca a może coś z ciśnieniem związane? lekarz dopiero na 28 marca, więc chyba muszę wybrać się do internisty jak mi nie przejdzie. Lepiej być ostrożnym...

Miłego dnia Mamusie! :) Lecę się dotlenić na spacerku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850974 przez gabi28
Dzień dobry po raz drugi :)

oglądając serial zasnęłam ,obudziłam się o 11 :)

witam również nową mame Kinge :)

mam pytanie do was,jeśli możecie to zobaczcie na swoje usg ,chodzi mi o parametr OFD to jest wymiar potyliczno-czołowy. jaki macie wynik i z jakiego tygodnia. będę wdzięczna za odpowiedzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850985 przez moni_a111
Witam

Czytam i zazdroszczę zakupów, ja jakoś wszystko odwlekam fakt faktem sporo mam :)

Co do butelek to widzę że muszę odświeżyć wiadomości.

Bardzo proszę o dopisanie do tabelki 13.07 chłopaczek :) z USG wynika że waży 477 gram trochę sporo :) , w sumie to jakoś tak czułam że będzie chłopak,a że mam parkę w domu więc było mi w sumie wszystko jedno.

Co do pogody to nie mogę się doczekać ocieplenia i trochę ruchu na działce.

Świeżo upieczonej Żonce wszystkiego co najlepsze :) .

Co do ruchów dzidzi to u mnie też są wyjątkowo mocne czasem wręcz bolesne a jestem w 21w4d ciąży, a z tego co pamiętam będą coraz silniejsze i bardziej bolesne, ale co tam ważne żeby było wszystko ok. :)

Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850991 przez moni_a111
Witam

Gabi28 u mnie OFD wynosi 7,06 cm wynik świeżutki z 21w3d ciąży.

A mogę wiedzieć czemu pytasz.

Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850995 przez agnieszka89
moni_a111 to gratuluje synka
zaloz sobie suwaczek latwiej sie sledzi ciaze innych i kozma porównywać wyniki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850996 przez marta0488
Magduska gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! :)
Co do pępków to mój jest nadal wklęsły, ale czasami taki zostaje do końca i nie wszystkim się robi wypukły więc zobaczymy ;)
Widzę, że tez jestem w górnej granicy jeśli chodzi o przytycie bo mam niecałe 6 kg do przodu... Jak na razie to jetem pełna zapału, kiedy wybiegam myślami do momentu po porodzie i do ćwiczeń w celu wrócenia do formy, ale wiem, że różnie to może być :silly:
U mnie pochmurnie więc na spacer się nie wybieram, ograniczam się do ruchu w domu czyli trochę porządków :)
Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851005 przez gabi28
Moni_a dziękuję,a to dla koleżanki, ja dopiero w poniedziałek mam usg wiec się czegoś dowiem.

Jeśli któras robiła usg z 19tyg i ma ten wymiar OFD to proszę podajcie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851044 przez Magdalen
Witam i ja ;D
Magduska gratuluje ! I SZCZESCIA na NOWEJ DRODZE ŻYCIA !! ;) Samych dobrych wpolnych chwil zycze i wytrwalosci w uczuciu ;D ;*
A tak w nawiasie to bradzo zazdroszcze ;D

Moj pepek to odstaje juz od dawna , ale nie przeszkadza mi to ;D
Gratuluje synka mamusce.;D kazdej Wam cholernie zazdroszcze ktore sie chlopcow spodziewaja ;) ;P aah
jak bd miala chwile to wpisze OFD z ostatniego usg ;)
Fajnie , ze juz tyle rzeczy macie.. ja sie musze zebrac zeby przejrzec ciuszki po corci i spisac co mi brakuje .;D butelki , smoczki,laktator,podgrzewacz mam juz na oku. wanienka jest fotelik nosidelka mam .. ;D tylko kosmetyki i termometr porzadny potrzebuje ;d ale to juz z czasem ;D milego dzionka
PS
byłam dzis u ortopedy kazal lekkie cwiczenia wykonywac a dzialac bd dopiero po porodzie .... i na nogi to mi wkladki ortopedyczne odciazajace stope wypisal .;d nie bd zle ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851084 przez marzena25
U mnie pogoda przytłaczająca zrobiłam obiad bitki w sosie paprykowym przepis z tej strony przystole.blox.pl/2011/05/Bitki-z-indyka...osie-paprykowym.html pychota polecam :).

A i jednak znalazłam inna szkołę rodzenia w innym mieście ale nie daleko ode mnie ta jest płatana 150 zł wykłady + ćwiczenia na sali czyli gimnastyka 10 spotkań, mam zacząć od 26 tygodnia czyli na początku kwietnia. Chociaż tak sobie teraz myślę że może ta gimnastyka jest nie wskazana mi zwłaszcza teraz ja mnie ta czasem kłuje w podbrzuszu ;) zapytam moje gin na następnej wizycie .

U mnie to OFD w 21 tygodniu wynosiło 6,76 cm

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851090 przez kinngga87
gabi28
Ja miałam robione usg 24 Lutego i nie widzę na zdjęciu takich danych, może są inaczej podane"
dzidzia miała 465 g
21w6d
fc 3.8
ac 17
bdp 5.1
Jak tak czytam to zaczynam myśleć,że już czas zacząć kompletować wyprawkę, jak na razie mam tylko kilka ciuszków uniwersalnych ale muszę dokupić body pajacyki czapeczki i skarpetki i mam zestaw do obcinania paznokci, kupiłam go w promocji i akurat różowy. Ja raczej wszystko będę musiała kupować bo to moje pierwsze dziecko, może od kogoś z rodziny trochę ciuszków dostanę.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68710 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851099 przez krecia88
cześć dziewczyny jestem mamą styczniową.

Robie porządki w szafie swojej córki i może coś Was zianteresuje. :cheer:

Zapraszam : allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=11607175

Przepraszam za zaśmiecanie wątku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851122 przez MarzenaBZ
marzena25 ale mi smaka narobiłaś!!!
PS. Od razu polecam swój blog-może ja narobię smaka komuś;)
cojapichce.blogspot.com/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851143 przez elmirka_20
Gabi28, ja nie mam na żadnym USG takiego pomiaru jak OFD. Mam szerokość główki mierzoną jako BPD i teraz w 2 dniu 21 tygodnia wyszło: 5,2 cm. Widnieje tez inna data porodu wg tego pomiaru: na 5.07 a nie 16.07 :) Czyli mój dzidziuś może się pospieszyć :) Ale czad :) Ale lekarz mi tego terminu porodu nie podawał, więc pewnie ewentualne zmiany będą podane dopiero po tym, jak będziemy liczyły ruchy dziecka od 29 tygodnia. Wtedy może nam sie ten termin porodu zmieni...

P.S. Byłam właśnie w Tesco. Obniżki 50- i 70% na odzież dziecięcą :) Ale musiałam się powstrzymywać, żeby nie wykupić połowy !!! :) Próbowałam ochłonąć i racjonalnie sobie tłumaczyć, że wiele rzeczy może nawet mi się nie przydać a i do jesieni nie wiem jaki synek będzie duży to jeszcze zdążę go okupić w te cieplejsze rzeczy :) Były fajne sweterki, spodenki, bluzy, bluzki, bodziaki ... Masa różnych ciuszków! :) Wyszłam z kompletem z bardzo przyjemnej w dotyku bawełny: śpioszki z dł.rekawkiem + body z dł.rękawkiem + czapeczka z małymi uszkami i dwupakiem dwustronnych bawełnianych czapeczek, które sie przydadzą na lato, w stylu jak te czapki na ryby (nie wiem jak to nazwać - można wywinąć do góry daszek): jedna szara a z drugiej strony granatowa, druga czapeczka niebieściutka a z drugiej strony zielona :) Były też dla dziewczynek, w ogóle dla dziewczynek i bodziaków, piżamek był spory wybór :) Inne matki jak się rzuciły to było czarno w tym dziale :) Ja miałam przewagę bo bez wózka jeszcze, heh :) Łatwiej mi było się dostać do regału :) Ale była też rodzina: dwie kobiety i dwóch facetów i jak się zgadali to jak złodziej na szafę -> taki napad na regał, że nie było jak dojść ;) Dobrze że ja już odchodziłam ;) Pójdę za kilka dni znowu - może coś dorzucą ładnego :) Dla chłopców idzie jak świeże bułeczki bo mało tego :/ A bawełna naprawdę fajna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #851154 przez marzena25
Dziewczyny znowu mnie kłuje po prawej stronie dzwoniłam do swoje gina kazała ise położyć i wziąc nospę jak nie przejdzie to do szpitala, masakra normalnie :( . Napiszcie mi jaka nospe taka zwykłą wy bierzecie? W ulotce pisze że składnik leku drotawertyna przechodzi przez łożysko a na necie czytam ze nosoalpa może powodować jakieś zaniku mięśni u dzieci, a wy sie nie boicie brać?

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl