BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #851485 przez agnieszka89
Agnilla trzymam kciuki zeby to nie bylo nic powaznego
Z tymi kolacjami jest tragedia u nas troche pozniej bo o 17 podawali :P, najgorsze bylo ze na sali tez robili jednej babce ktg i niestety pierwsze miala juz o 6 rano Wiec cala sala miala pobudke zafundowana biciem serducha ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851510 przez marzena25
Angila bardzo prawdopodobne że mam to co Ty, ok 14 zaczęło mnie tak kłuć w prawym boku wzięłam magnez i nospe i się położyłam było ok na chwilę przeszło a od 19 znowu się zaczęło jak leże to ok jak wstanę to kłuje, nie chce panikować ale jak jutro będzie to samo to pewnie też pojadę do szpitala. Teraz wstałam do wc to jest lepiej. A ty dostałaś jakieś leki, kroplówkę?

A i dobrze wiedzieć że kolacja jest tak wcześnie jakby co to biorę swój prowiant bo ja do rana bym nie wytrzymała ;)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851531 przez staślubania
Cześć Mamunie:)

Agni, trzymaj się i nie daj się :blink: , mam w Tobie bratnią duszę:) chociaż Ty przytyłaś, jak na kobietę w ciąży przystało:)
z tego co pisałaś o butelkach, to w aptece też można kupić niedrogo:) to pocieszające
jeszcze raz wyślę Ci mejla, bo chcę książkę:)

A z tą kolacją do już przegięcie :angry:

Pozdrawiam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851536 przez gabi28
Dzień dobry.

Agni dopiero teraz przeczytałam że jesteś w szpitalu,dobrze,że z Polą ok. Moje bóle brzucha właśnie sa podobne do Twoich,Lekarka mówiła ,że jak nie przejdzie do czwartku to do szpitala,ale niestety ja już znam sytuacje tam i wiem,że dostane no-spe i na tym się skończy.
Dzisiaj jest troszke lepiej,ale regularnie biore dużo magnezu i no-spe.W poniedziałek mam usg więc wytrzymam do tego czasu,teraz odpoczywam w domku,dużo leże,bo siedzenie nawet powoduje ból. Czytałam o kolce jelitowej i niby mogło by to byc,ale nie wszystko mi się zgadza.Znalazłam taki artykuł :

"Kolka jelitowa wynika z zaburzeń układu pokarmowego i czasami również z niewłaściwej diety w ciąży. Kłucia w brzuchu mają charakter silnych, nasilających się falowo i ustępujących po jakimś czasie bólów. Często bóle kolkowe brzucha znikają samoistnie albo wtedy, gdy kobieta porusza się – chodzi, spaceruje, lekko kręci biodrami. Za kolkę jelitową w ciąży odpowiadają często zaparcia i zatrzymane w jelitach gazy. Kolka jelitowa zwykle objawia się jako kłucie w dole brzucha lub w jednym boku – najczęściej z lewej strony. Ostry ból w jamie brzusznej miewa jednak zmienne umiejscowienie, w zależności od tego, który odcinek jelita ulega patologicznym skurczom. W silnych bólach kolkowych pomagają łagodne leki rozkurczowe, ale należy je brać zawsze po konsultacji z lekarzem i tylko w ustalonej dawce. Nie wolno samodzielnie zażywać leków w ciąży, ponieważ mogą być niebezpieczne dla rozwoju płodu lub źle wpływać na przebieg ciąży."

Nie mam żadnych zaparci boli mnie bardziej gdy chodze,gdy leże to przechodzi.

Mam nadzieje,że dowiesz się co Ci tam dolega,najważniejsze ,że z Polą ok,teraz tylko dowiedz się co Tobie dolega. pisz tutaj do nas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851558 przez Magdalen
Agnilla trzymaj sie ;D
wiecie co jak teraz tak przeczytalam to co napisała gabi to tak mysle ze chyba i mnie moze ta kolka łapac ;D eeh ... ale wytrzymuje bole wiec jest ok ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #851563 przez marzena25
gabi28 ja mam dokładnie to co ty opisujesz, teraz leżę jest ok ale wstałam do ubikacji i kluje tylko że po prawej stronie. Nie chce isc do szpitala bo tan nafaszerują mnie tymi chemiami nie wiem co robić :(. Nie jest to mocny ból do wytrzymania ale moje się o moją kryszynkę, rusza się więc wszytsko chyba dobrze

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851568 przez malgorzatawalak
Hej dziewczyny :)
Mnie wczoraj tez zlapal bol brzucha ale wzielam nospe i poszlam wczesniej spac i przeszlo na szczescie :laugh:
Ale i tak postanowilam dzis polezec w lozku i moze dac troche odpoczac sobie i dziecku... W sumie za pare miesiecy nie bede mogla sobie zrobic pizamowego dnia :laugh:

Wlasnie tego tez sie boje ze jak pojde do szpitala to podadza nie wiem jakieleki zreszta to jedzenie :P
Wszystkim mamusiom i ich maluszkom zycze milego dnia :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851578 przez gabi28
Marzena,wydaje mi się,ze musimy troche zwolnic,no jakby nie było to w środku wszystko rośnie nie tylko dziecko.
Dzisiaj jest mi odrobine lepiej,w piątki zawsze wieczorami wychodze z domu,ale dzisiaj sobie daruje. Do niedzieli nie ruszam się z domku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851583 przez Agnilla
Dzień dobry! :) Marzena ja bez prowiantu bym umarła tutaj :P mąż mi przywiózł jedzenie i zabronił mi słodkiego ;)
kurde Gabi powiem Ci, że wszystko się zgadza. Zjadłam szybko w środę mc, miałam problem z wyróżnieniem o wczoraj się zaczęło. Ja tez byłam w stanie wytrzymać ból, ale myślałam o młodej. Jak juz z nią wiedziałam, że jest ok to mogłam iść do domu :P dziś po obchodzie powiedzieli, ze będą mi jeszcze robić usg jamy brzusznej ale kurde niech mnie wypuszcza, w domu wole odpoczywać ;)
no ale dietę trzeba trzymać, póki gotuje w domu sama widzę, że jest ok. Także trzeba się pilnować
dbajcie o siebie! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851600 przez wiolcia1004
Agnilla powrotu do zdrowia:)Co z tymi kolkami jak nie nerkowe to jelitowe oszalec mozna mnie narazie nic nie tyka oby tak dalej. Dziewczyny trzymajcie sie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851602 przez malgorzatawalak
Agni masz racje...nasze organizmy sa teraz tak wrazliwe ze niestety zaden fast food tylko domowe jedzonko :) ja w pierwszym trymestrze mialam ochote na jakis fast food - pizza, hamburgery, jedzonko z Mc ale po jednym takim cheeseburgerze z Mc z frytkami i mialam takie bole ze gdyby nie to ze wzielam nospe i sie polozylam to pewnie bym leciala do szpitala :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851633 przez Cania
Czesc Mamuski!

Jak tak piszecie o tych objawach to i ja sie zaczynam zastanawiac, ale to raczej juz objaw wmawiania sobie. Ny Wracajcie.do zdrowia, bo spokojna i niezestresowana mama to spokojny maluszek!

Moja malenka mnie troche wczoraj nastraszyla... Od dwoch tygodni kopie jak najeta kiedy chodze spac, wczoraj wieczorem kiedy cos robilam to tez ja czulam, a jak sie polozylam do lozka to nic! Bardzo sie zmartwilam, ale oboecalam sobie nie panikowac i poczekac do rana. No na szczescie ok 8 znajome kopniaczki wrocily. Byc moze malenka poprzestawiala sobie godziny snu, albo jakos tak sie odwrocila ze kopala w przestrzen i nic nie czulam. Ale niech wiecej mi takich numerow nie robi, bo od zmyslow odchodzilam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851650 przez marzena25
Ja wczoraj zjadłam zupę kalafiorową ;) i podejrzewam że to z tego mnie tak wzięło, wyczytałam teraz że kalafior jest wzdymający i może właśnie powodować kolkę jelitową. Piszą żeby pić herbatkę z kopru włoskie próbowałaś Któraś ? Teraz jest mi lepiej ale boję się co będzie później.

Cania dzięki książka doszła

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851659 przez staślubania
Ej brzuszki kochane, faktycznie trzeba stosować dietę zbilansowaną, a nie ekspresową;) choć sama lubię coś szybkiego wszamać :huh:

dziś słonko i cieplusio, więc w plener idę, może bazie znajdę :woohoo:

buźki w brzuszki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851684 przez Cania
Staslubania jejku, gdzie Ty masz to slonko? W krakowie za oknem buro i ponuro... Az sie wszystkiego.odniechciewa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl