BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #852542 przez Gosiasamosia
Dziewczyny czy macie problem z puchnieciem rak? Ja jak tylko trochę pochodzę to strasznie puchną mi ręce. Jeszcze do tamtego tygodnia jeździłam na rowerze do pracy (3km) ale teraz maz mi zabronił i chodzę pieszo. Nie wiem co gorsze. Zanim przyjdę do pracy to nawet nie moge zacisnąć dłoni :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852574 przez ggabii
Gosiu a przypadkiem czy nie pijesz za malo wody? Bo slyszalam ze jak sie pije dużo wody około 2 litry dziennie to ten problem znika. Ja tez tak mialam ale od kiedy jestem w ciąży to samoistnie mam potrzebe picia samej wody w dużych ilościach a to jednocześnie wychodzi mi na dobre ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852591 przez Gosiasamosia
Gabi właśnie tej wody dosyć dużo pije. We środę idę do lekarza to moze mi cos poradzi a jeśli to normalne to jakiś przeżyje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852598 przez agnieszka89
Marta0488 tez mialam takie sny ze malemu trzebabyoo pieluszke zmienic a nie mialam ani kremu ani pampersow niczego
Ja dzisiajnpojechala, kupic sobie jakas ladna ciazowa sukieneczke i oczywiscie kupilam 10x pieluszki tetrowe bo w dobrej cenie akurat znalazlam i piekna turkusowa posciel dla Kacperka
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852622 przez Gosiasamosia
Ja jak narazie kupiłam tylko buciki. Nie mogłam sie powstrzymać :) A Wy kiedy dziewczyny zaczynacie poważne zakupy? Wózek wybrany? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852625 przez Agnilla
czytam Was z telefonu ale nie spamietuje co i jak
ja malo pije, ale odkad wyszla ta kolka to sie zmuszam chociaz do butli dziennie, na dobre mi to wychodzi, musze dac rade :)
Gosiasamosia witaj, przypomnij sie pozniej co Cie do tabelki wpisze. ja tam duza czesc wyprawki juz mam, lacznie z wozkiem :P
Marzena jak tam ?? lepiej??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852670 przez staślubania
Hej:-) ja też nie bardzo lubię pisać z telefonu, bo myśli gdzieś uciekają i się zapomina co do kogo napisać:-) trochę mało pije wody, muszę to zmienić. Gosiasamosia lubisz jeździć rowerem jak ja. Ale mi też ostatnio mąż zabronił:-( dobrej nocy:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852672 przez Gosiasamosia
Dobrej nocki mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852699 przez Ewa1001
Cześć,
Dziewczyny nie było mnie dwa dni i naprawdę miałam co dziś poczytam.
Ja niestety staram się wypijać 2 litry wody dziennie. Mam problem z bakteriami w układzie moczowym i picie dużej ilości wody wypłukuje je. Dzięki temu jak na razie obchodzi się bez antybiotyków.

Wczoraj byliśmy na zakupach w IKEA i kupiliśmy meble do pokoiku naszego Aleksia :)
Na razie leżą w paczkach ale w tym tygodniu będziemy je pomału z mężem skręcać. Jak będą gotowe wrzucę fotkę :) Wczoraj tak się nachodziłam, że wieczorem pobolewał mnie trochę brzuch...
A co do brzuszków... :) Jeszcze niedawno narzekałam, że mojego brzucha prawie wogóle nie widać. Przez ostatni tydzień tak urósł, że nie do wiary :)

U mnie piękna słoneczna pogoda. Zbieram się na małe zakupy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852757 przez gabi28
Dzień dobry :)

pogoda jest po prostu świetna,słońce świeci cudownie i pokazuje mi jakie mam brudne okna,pewnie za kilka dni będę musiała się za nie wziąśc.

Ewa1001 mam podobnie,w ostatnich dniach brzuch mi bardzo urósł.Dzisiaj idę sobie jakieś spodnie kupic.
o 17.15 mam usg,i bardzo sie denerwuje,już mi obojętne czy będzie Olek czy Ola tylko,żeby było zdrowe. Muszę się czymś zając do tego czasu.

Kupujecie śpiworki do spania? mnie nachodzi,tylko nie wiem czy to nie jest zbędny zakup.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #852759 przez Adel
Witajcie :)
No z piciem tych 2 docelowych litrów wody dziennie, to też mam problem- bo z toalety bym nie wyszła ,tyle potem si..nia :) Na bakterie w moczu profilaktycznie ginekolog zapisał mi jeden żurawit rano i jeden na wieczór i poprawiły mi się badania moczu. Najlepiej wchodzi mineralka żywiec zdrój z plastrem cytrynki :)( no tak z jedna butelka niecała dziennie)
W czwartek kolejna wizyta u gina, czy ten maluch w końcu pokaże płeć czy nie ? Cały miesiąc czekałam :cheer:
pozdrowionka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852768 przez wiolcia1004
Hejka dziewczyny! Tez staram sie pic duzo wody, albo soki ktore rozcienczam ta woda:)ogolnie bardzo duzo pije wiec z tym nie ma problemu. Ja mam wizyte w srode i sie obawiam bo to polowkowe bedzie i sie boje czy wsio wporzadku moj brzusio nadal maly zobaczymy ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #852780 przez Ewa1001
Gabi, u nas też jak nie znaliśmy płci miał być Olek lub Olka :)
Wyszedł chłopak więc będzie Olek :)

Co do śpiworka to też się nad tym zastanawiam. Jednak w mojej rodzinie żadna z kuzynek nie miała śpiworka dla dziecka więc nawet nie mam kogo spytać o opinię czy to rzeczywiście aż taka niezbędna rzecz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #852786 przez gabi28
Ewa mnie właśnie nachodzi,znalazłam dośc tanie bo za 35 zł,więc chyba kupię.

A napiszcie mi miałyście usg połówkowe przez brzuch ?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852816 przez marzena25
Angila po tym samym szpitalu to przeszły mi już wszystkie bóle a tak na serio to czułam jeszcze lekkie ukłucia ale są do wytrzymania wiec nie panikuje. A ty dalej w szpitalu?
U mnie też dzisiaj piękna pogoda spacer obowiązkowy. Wczoraj byłam na małych zakupach i kupiłam sobie buty na takiej niskiej koturence

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl