BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #852157 przez margollka
dziewczynki zycze zdrowka duzo i zeby wszystkie te dolegliwosci ustapily!!!

ja jak zwykle w sobote rano sie zwazylam...po ukonczeniu 24tyg mam do przodu 9kg(w ogole nie wymiotowalam) chyba najwiecej ze wszystkich :( nie objadam sie, ale tez nie czuje sie gruba, wszystko mi idzie w brzuszek, ktory bardzo mi sie podoba, troszke mi tez poszlo w uda ale nieznacznie... troche te +9kg przeraza ale z drugiej strony ja sie czuje dobrze i moj S tez ciagle mi powtarza ze ladnie wygladam i brzuszek jest ladny wiec sie nie przejmuje. Mam nadzieje ze jak zaczne karmic i zajmowac sie maluszkiem to mi wszystko zejdzie...

ja sie zdecydowalam na butelki Avent natural, wczoraj kupilam 2x125ml :)

Marcel juz tak mocno sie rusza ze w tym tyg juz i tatus poczul ruchy przykladajac reke do brzucha :laugh: wieczorem w lozko nawet jak sie przytulilam tak brzuszkiem do jego plecow czul kopniaki synusia :)

co do tesciowych to moja jest z dala od nas bo my w UK a ona w PL i widze ja srednio 1-2 razy w roku wiec narzekac nie mam na co :)

Wszystkiego dobrego z okazji dnia kobiet!!! PS. moj pojechal do mechanika wyminic opone, mam nadzieje ze wroci z kwiatkami, o ile nie zapomnial heh

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852201 przez malgorzatawalak
Hej kobitki :)
Wszystkiego najlepszego z okazji naszego swieta :) ja juz swoj kwistek od meza dostalam bo od rana na zakupach szalal :)
Ja dzis kupilam sobie glukoze na test w poniedzialek tylko byl problem bo moj lekarz nie napisal jaka dawka czy 50 czy 75 g i musialam kupic na wszelki wypadek obie :)
Wszyscy mi radza wziac ze soba cytryne. Ta glukoza jest naprawde taka niedobra?

Wczoraj moj maz znalazl fajne aplikacje na telefon dla matek o dziecku. Mozna sobie ustawiac czas karmienia piersia, ile sie karmilo ktora piersia, jakie szczepienia dziecko mialo, jakie leki i o ktorej przyjelo :) fajna rzecz... Co teraz nie wymysla :)

Buziaki i pozdrowienia dla was mamuski :) milego i slonecznego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852215 przez margollka
to musisz sobie sama glukoze kupic?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #852217 przez malgorzatawalak
Tak sama... W sumie nie byla droga bo i 50 i 75 g kosztowalo 4,50 :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68316 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852218 przez Agnilla
dzien dobry :)
najlepszosci :)
margo, 9 kg to ja mam na zakonczenie 23 tc ;) a teraz nie wiem, bo przez to wszystko od srody w wc nie bylam i wszyscy mnie tu w szpitalu dokarmiaja, wiec jestem ciekawa ile mam na plusie, ale w tym momencie mi to wisi juz. wiem, ze bede musiala duzo wiecej pic, ze wzgledu na ta nerke.
ooo wlasnie mila polozna ktg sprawdzila i puscila mi tetno małej uff :)
Marzena, bo wiesz, ze ja skleroze mam. pytalas o leki, daja mi nospe 2 razy dziennie i obserwuja. nic wiecej.
chcialam zapwne cos napisac, ale jakas rozkojarzona jestem
miłego dnia! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852251 przez wiolcia1004
Witam kobietki Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta:) a najbardziej tym Paniom które maja w sobie jeszcze bardzo malutkie Kobietki:):)
Agnilla wracaj szybko do domu bo cie w tym szpitalu wykoncza... przynajmniej masz przedbiegi przed porodem w szpitalu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852260 przez Patunia
gabi28 mam pytanie czujesz ruchy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852266 przez Cania
Ewa1001 co to znaczy ze Ci tesciowa dziecka nie da na chrziny :D :P jak sobie urodzi jeszcze jedno swoje to może Ci nie dawac :P a od Twjego wara :D heh. co najwyzej to Ty jej możesz pod opieka dziecka nie zostawić. pytanie kto tu kogo powinien szantazowac :D :) Nieporozumienie jakies :) ja na szczęście mam cudowna tesciowa, już kiedyś to pisałam, bo watek o teściowych już nam się swego czasu tez pojawil :P :)

malgorzatawalak sama sobie musisz kupować glukoze? swietnie heh... :) powinna być zapewniana na badaniu, ale to tylko moje prywatne zdanie :D i z tego co ja się orientowałam, to u mnie będzie zapewniana. Pytalam i kazali po prostu przyjść i mieć zarezerwowane 2 godziny.

staślubania konkretnie to jestem z Tarnowa, ale pracuję w Krakowie :) i dziś dalej taka badziewna pogoda... na jutro zapowiadają lepsza! :)

z okazji dnia kobiet mój najukochańszy maz zrobil mi dziś sniadanie do lozka :) Na dużej drewnianej desce talerz z omletem (a mój maz robi naprawdę dobre omlety!), soczek i tulipanki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852271 przez staślubania
Hej:-) glukoza nie jest taka niedobra, można wytrzymać:-) a słonko po 10 się pokazało, więc zapraszam na północ Polski:-) zrobiło się pięknie wiosennie:-) Agni pij dużo, aż się rozpuści kamyczek i popłynie w cholerę;

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #852272 przez marzena25
Dziewczyny właśnie wróciłam ze szpitala i mam po prostu traumę Angila nie wiem jak ty tam wytrzymujesz tyle dni . Najpierw skierowali mnie na ginekologię gdzie z pretensjami pielęgniarki żmije w wieku dość zaawansowanym naskoczyły na mnie że to nie przychodnia i że się nie przychodzi do spitala tylko dlatego, że coś tam mnie zakuło potem z wielką łaską zbadał mnie ginekolog również w wieku dość zaawansowanym, wyszedł z gabinetu jak jeleń na rykowisko, powolnym krokiem z klata wypięta pewnie przeszkodziłam mu w czymś ważnym i do mnie również z pretensjami, że to nie przychodnia nawet nie zrobił mi usg małej tylko zlecił badanie usg jamy brzusznej i odesłał do chirurga a na pytanie czy z dzieciakiem wszystko ok mi odpowiedział, że po jednym badaniu mi nic nie powie ale wydaje się, że tak, chirurg wykluczył wyrostek, zlecił badanie krew i mocz ale wszystkie wyniki mam ok Usg jamy brzusznej też, więc kazał brać nospę jakby co i uważać na wzdymające rzeczy bo jak mu powiedziałam że jadłam zupę kalafiorową to się już tego uczepił w zasadzie tylko tyle że się wysiedziałam szpitalu i badania mi zrobili a resztę to sama wiedziałam eh ta nasz polska służba zdrowia. Mówię do męża że jak będę rodzić to ma mnie zawieść do szpitala prywatnego który mamy wybrany tylko trochę oddalony bo inaczej to ucieknę z innego

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852274 przez Cania
marzena25 tez mam zawsze ciężkie przezycia związane z polska publiczna sluzba zdrowia, niekompetencja pracowników i chaosem informacyjnym. Dlatego tez mam wybrany szpital i tylko tam. Najbardziej boje się wlasnie takich paranoi, jak zaczelabym mieć skurcze, bole a musiałabym np. stać w kolejce do rejestracji, po czym okazaloby się ze nie ta rejestracja albo wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego :P czy cos w ten desen :D Celowo probuje przekoloryzować, ale w naszej sluzbie zdrowia paranoja goni paranoje, wiec wcale bym się nie zdziwila... A czasami wystaczyloby być po prostu człowiekiem. Tym bardziej ze sluzba zdrowia powinna gromadzic pracowników z powołaniem do zawodu, a nie zmeczonych zżyciem frustratów którzy czekaja tylko na okazje, żeby się w jakiś sposób wyzyc. Uf... to tyle z moich osobistych przemyslen w tym temacie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852286 przez Patunia
dziewuszki:P co sadzicie o porodzie w wodzie? ja bym chciala slyszalam ze nfz szpitalach mozna ale nie w kazdym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852293 przez gabi28
dzień dobry...

uff.. wreszcie mogę usiąśc..mieszkanie posprzątane,zakupy zrobione,juz po obiadku.. nie robiłam tego sama,bo T mi pomagałam,ale mimo wszystko się zmęczyłam :) na deser miałam koktajl bananowy.pycha :)

Czuje sie lepiej,odstawiłam no-spe i biore tylko magnez.

Patunia,pierwszy raz poczułam 2 tyg temu,potem było cicho i długo nic,a teraz już od kilku dni czuje,nie za często ale czuje.:) a czemu pytasz? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852298 przez Patunia
pytam bo ja nie czuje jeszcze .a mniej więcej jestesmy w tym samym tyg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852300 przez gabi28
Patunia to kwestia myśle 2 tyg. :) nie denerwuj się :) miałaś badanie połówkowe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl