BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #853135 przez staślubania
hej:-) Cania, kręgosłup to moja zmora, dlatego nie lubię o nim pisać:-( masaż męża i smarowanie voltarenem to wszystko co robię, żeby sobie pomoc. Martwię się o Agni:-( nie było jej dziś na forum. Dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853152 przez Agnilla
Jestem jestem :) post wcześniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853165 przez meniado
Agnilla no to teraz bedziesz musiała poleżeć - trzymam kciuki aby było już w porządku i wszystko się uspokoiło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853198 przez marzena25
Agnilla trzymaj się jakoś i przede wszystkim pozytywne nastawienie może nie będzie tak źle jak przewidują.

Ja już na nogach od 6 nie śpię standard ;) , miło chociaż bo ładna pogoda i słoneczko zagląda mi do sypialni. :laugh:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853236 przez staślubania
Hej Kochane:)

Agni, minutkę wcześniej wrzuciłaś dowód swej obecności na forum :laugh: śmiesznie wyszło, a ja od razu bach, nos w poduszkę:)
Ważne, że jesteś w domku, możesz marudzić ile wlezie, jesteśmy tu po to, żeby sobie poradzić ponarzekać i pośmiać też :silly:
A ja wczoraj po kryjomu wymsknęłam się z domu pod pretekstem spaceru i śmigałam troszkę na rowerze :huh: oj chyba muszę troszkę zwolnić.
Agni, to zero wysiłku jakoś bym przebolała :blink: zero chodzenia :unsure: no też, z dźwiganiem rozstałam się już dawno i to z radością :woohoo: , ale z tym czwartym to z żalem wielkim ;) ale czego się dla kruszynki nie robi. Kochane nasze słoneczka są najważniejsze. Wczoraj tłumaczyłam Piotrowi, że chce czy nie będzie idolem dla małego braciszka. Więc musi stanąć na wysokości zadania i solidnie przygotowywać się do konkursu matematycznego Kangur :blink: ale chyba zbytnio moim wywodem się nie przejął. Dziś wzięłam do sprawdzenia test, który miał zrobić, a tam... z 30 zadań zrobionych 6 (najłatwiejszych) i dopisek ołówkiem: Jutro skończę ;)

Dowcip to synek ma, ale dziś mama będzie twarda, 2 testy z nagrodę rozwiąże :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853257 przez Agnilla
Noo to ja wolę zamienić seks na ruch :) bo bez pierwszego żyć można ale do głowy dostane, jeśli nie będę mogła wyjść na spacer, nie mówiąc o codziennych czynnościach. Słońce za oknem, musze zasłonić rolety :P
Te 10 dni do wizyty szybko mi zleci, jak będę musiała dalej leżeć to wtedy zaopatrze się w książki i filmy ;)
miłego dnia laski :kiss: idźcie za mnie na spacer :)
później wlacze kompa to przypomnijcie się z tabelka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853293 przez wiolcia1004
Agnilla biedaczko :( oby na wizycie okazało sie ze wszystko jest ok 3mam kciuki:) Ja jutro mam połówkowe no ciekawe. Mnie boli kregoslup jak za dlugo postoje a takto nie narzekam, bardziej narzekałam na poczatku ciązy:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853350 przez marta0488
wczoraj poszalałam trochę na zakupach:) ale kupowałam tylko ciuszki i ręczniki dla maleństwa, a butelki i tego typu rzeczy to zamówię przez neta. Słodko jak tak można już popatrzeć na te maleńkie ubranka... :) Zaraz idę do banku a później jadę do teściów.
Na szczęście nie mam jeszcze problemów z bólami kręgosłupa i z puchnięciem. Trzymam za was kciuki! :kiss: Agnilla leż dzielnie może szybko się poprawi i lekarz na wizycie pozwoli Ci juz chodzić :)
pozdrowionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853371 przez Agnilla
marta, albo chociaz siedziec i obiad ugotowac :)
laski zobaczcie, chyba sobie kupie www.citeam.pl/oferta/regenerujacy-bio-oil-5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853375 przez gabi28
Agni słyszlam o tym olejku same dobre rzeczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853390 przez malgorzatawalak
Agni no coz jak trzeba to trzeba...mojej siostrze juz od 20 tc skracala sie szyjka i miala dwa wybory albo leki i lezenie albo szewek na szyjce :(
Ja dzis wybieram sie na wizyte do gina a potem do tesciowej bo mam dwie sukienki ale lekko za dlugie wiec tesciowa mi je skroci :laugh:
Ja juz tez bym chciala poszalec ale niestety troche na razie brak kasy ;)

U mnie slonce i lekki wietrzyk :laugh: cudowna pogoda na spacer :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #853403 przez Agnilla
Gabi ja uzywam mustele, ale tez wlasnie slyszalam, ze ten olejek jest jakis cudowny i mysle nad nim. dziewczyna co z mna lezala na sali miala okropne rozstepy, wiem, ze czasem nie da sie ich uniknac, ale moze chociaz ograniczyc do minimum
zaraz wpisze malego Olka do tabeli, kogo jeszcze? :)
no wlasnie nie wiem, czy nie lepiej zeby mi pessar zalozyli, bylabym spokojniejsza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853423 przez martyska
Cześć dziewczyny :)

Agnilla dasz rade trzymam kciuki :laugh:

A ja już po wizycie jak nic nie tyłam to teraz w miesiąc trzy kilo :ohmy:

No i u mnie mała niespodzianka bo będzie SYNEK!! Nie wiem gdzie wtedy ptaszka schował ale teraz było go wyraźnie widac:-) także Agnilla przepraszam za zamieszanie jednak Igorek:-)
No i waży już 550 g:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853424 przez moni_a111
Witam

Ja poproszę do tabelki 13.07 chlopaczek. Imienia jeszcze brak :( może nie tyle co brak, co trudno wszystkim dogodzić.

Agnilla jak trzeba leżeć to odpoczywaj, lepiej dmuchać na zimne.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853462 przez gabi28
Martyska,Monia gratuluję synków- chłopaki rządzą na lipcówkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl