BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #853472 przez moni_a111
Wita.

Dzięki :) , chłopaki faktycznie górą, chociaż u mnie 3 tyg temu była dziewczynka :), także mam nadzieję, że już żadnych zmian nie będzie.

Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853506 przez wiolcia1004
Ja tez mam nadzieje ze u mnie sie jutro nic nie zmieni juz sie bardzo nastawilam na dziewczynke:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853514 przez martyska
Dzieki :)

Ja też już byłam nastawiona na dziewczynkę mój mąż także ale cóż będzie chłopiec i jestem równie szczęśliwa dla nas najważniejsze że wszystko z nim dobrze że się prawidłowo rozwija :woohoo: będzie synuś mamusi :laugh:

A jeszcze co do bólów pleców to mnie w ogóle nie bolą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853524 przez kinngga87
Hej dziewczyny, ale w Was dużo się dzieje :) Jestem w trakcie przeprowadzki i jestem wykończona nie dźwigam ciężarów ale i tak wczoraj wieczorem już byłam wykończona ale mam nadzieję,że za kilka dni już wszystko ogarnę i będę mogła zwolnić :) Pozdrawiam i gratuluje chłopczyków i dziewczynek;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68710 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853562 przez marta0488
Agnilla ja też używałam Bio Oil, podobno jest skuteczny, ale ze względu ze ma on konsystencje olejku przerzucłam się właśnie na mustelle. Chociaż jeszcze do niego wrócę bo kupiłam na zapas i mam jeszcze 1 opakowanie :) Bio Oil jest obecnie w promocji w Rossmanie widziałam ;) Mam nadzieje ze mój bobas nie wywinie takiego numeru, że w poniedziałek się z dziewczynki zamieni w chłopca heh bo chyba padne po wczorajszym rózowym szaleństwie ubrankowym :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853604 przez staślubania
Ale niespodzianki te maluszki potrafią nam sprawiać:-) ciekawe czy mój Staś to nie Ania:-) Agni leż sobie leż. Będzie dobrze. Mojego kuzyna półroczna córcia miała w Łodzi w piątek zabieg na serduszku. Pierwszy. I wszystko jest dobrze. Bo wszystko musi być dobrze:-) trzymajcie się:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853647 przez Cania
Hej Dziewczeta,

Nawet nie mowcie ze moze sie jeszxze okazac ze bedzie synus, mam juz sukieneczke hello kitty :D i sporo innych sukieneczek i rozowych spioszkow :p coz... Najwyzej chlopak bedzie chodzil w rozowym w domu :p

Dzis poradni ciag dalszy, tym razem never ending story pt poradnia patologi ciazy. Tam jakis nieogarniety lekarz robil mi usg (oczywiscie monitor ustawiony tak ze nic nie widzialam, moglam tylko.posluchac, no i nie dal mi zadnego wydruku bo to wlasnosc kliniki), do tego skierowal mnie do przyklinicznej poradni hematologicznej, choc mu mowie ze chodze do hematologa prywatnie plus bylam w uniwersyteckiej poradni nadkrzepliwosci. Ale on dalej swoje, wiec wzielam skierowanie i poszlam do poradni hematologicznej. A tam mi powiedzieli, ze moim problemem zajmuje sie poradnia nadkrzepliwosci, do ktorej juz chodze :D dno i 10 metrow mulu... Generalnie stracony dzien i kolejny miesiac na ta sama wizyte w poradni patologi ciazy. Niech ktos mnie uszczypnie bo chyba jakis zart, nie moze sie dziac naprawde...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853673 przez martyska
Ja też już byłam pewna dziewczynki a tu psikus ;)
Lekarz powiedział że 100% chłopak nawet sama widziałam :laugh:

Cania powiem tylko jedno włos się jeży na głowie współczuje :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853813 przez malgorzatawalak
hej dziewczyny :)
wczoraj byłam u lekarza na kontrolnej wizycie, z małym wszystko w porzadku i nie ma co sie martwic...
troche gorzej sie czulam jak wyszlam od poloznej bo opowiedziala mi historie sprzed paru dni. dziewczyna w ciazy ktora chodzila do tego samego lekarza co ja zglosila sie do szpitala bo nie czula dwa dni ruchow dziecka no i bylo juz po wszystkim :( rodzice zrozpaczeni i obarczaja wina wszystkich tylko nie siebie, nie dali zrobic sekcji zwlok i tak naprawde nie wiadomo dlaczego tak sie stalo :( zal mi tej dziewczyny ale nie czula ruchow i dopiero po dwoch dniach poszla do szpitala...ja panikuje jak moj maly sie nie odzywa chocby 2-3 godziny a tu dwa dni !!
tak naprawde bym chciala zeby ruszal sie caly czas bez ustanku bo wtedy wiem ze wszystko ok :)
a do tego tak sie wysiedzialam na tych nie wygodnych lawkach ze juz nie moglam wytrzymac...plecy mnie tak bolaly ze to masakra...
obudzilam sie w nocy z wielkim bolem plecow i chyba brzucha bo byl strasznie napiety :( ale sie przestraszylam nie na zarty :( ale wzielam nospe i polozylam sie znowu i jakos przeszlo a moj synek juz wariuje :)

boże dziewczyny moj synek ma 20 pare cm a ja juz panicznie sie boje o jego zdrowie i zycie i chyba tak juz zostanie do konca mojego zycia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853855 przez wiolcia1004
hej dziewczyny!
malgorzatawalak a w ktorym tyg była ta dziewczyna?? z tego co wiem jak kobieta jest od 20- 25 tyg to lekarze jeszcze opierdzielaja ze ciezarne panikuja bo w tym okresie nie zawsze czuc co chwile ruchy. Ja np. ruchy czuje tylko wieczorem i to tez nie zawsze to zalezy od położenia łozyska u mnie akurat jest na przedniej scianie wiec ciezko wyczuc ruchy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853883 przez wiolcia1004
No i u mnie jest roznica miedzy OM a USG 2 tygodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853891 przez gabi28
Dzień dobry

miałam okropną noc :( o 23.30 zaczął mnie bolec brzuch,ale tak wysoko,ból był okropny promieniujący aż do kręgosłupa,myślałam że zwariuje,do 4 rano nie spałam,w końcu wzięłam no-spe i apap i nie wiem jakim cudem przeszło.Następnego takiego bólu nie zniosę. Teraz chodzę śpiąca,i ogólnie zła. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853897 przez wiolcia1004
Gabi28 moze zoładek jak tez tak mialam, może nie tak strasznie jak ty ale mialam, przeszlo po paru dniach....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853998 przez carmen12345
No właśnie co do ruchów to u mnie prawie 22 tydzień, ale też nie mam tak, żeby ruchy codziennie musiały nastąpić. Czasami bywa że są dni, że nie czuję. Wydaje mi się, że to nadal za wcześnie, żeby ruchy były regularne...a może się mylę? jak z tym jest? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854015 przez wiolcia1004
a jakie masz ułożenie łożyska? bo jak na przedniej scianie to ono amortuzuje ruchy i słabo czuć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl