BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #854512 przez Cania
Gabi28 co to za galeria z tymi schodami :) bo jesli dobrze pamietam to z Tarnowa jestes :) (chyba ze to druga gabi i mi sie pomieszalo :) )

Js tez nie mam weny na obiad, ale maz konczy o 16 wiec jeszcze mam troche czasu na wymyslenie :)

Agnilla sluczny ciezarny brzuszek :) nie da sie nie zauwazyc :)

Jej, moja Julcia wczoraj wieczorem jezdzila po mnie jak na rowerze. Nie tak dawno to nylo tylko taki puk, cisza i zaraz puk. A sczoraj czulam jakby sie obiema nogami rozpychala troche tu, trochd tam, wyprostowala i trzymala, caly brzuch wieczorem tancowal. Az sie smialismy z tego jej rozrabiania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854520 przez Agnilla
dzien dobry :) ja dzis od 6 "na nogach" :) mloda dawala czadu, wiec obudziłam męża wcześniej i sie smial, bo mloda chyba zumbe z ranca cwiczyla ;)
co do mieszkania, to ja mieszkam na 3 pietrze w bloku bez windy, sapalam nie bedac w ciazy i co chwile "Boze jak ja dam rade w ciazy", potem jak zaszlam to sapalam "Boze jak ja dam rade w 9 mcu" a teraz leze i sapie, ze wszystko bym dala zeby moc chociaz wyjsc na balkon na swieze powietrze ;) ciężarnej nie zadowolisz ;)
malgosia, ja staram sie omijac wszelkie przykre informacje dotyczące dzieci, nie jestem w stanie im pomoc a w ciazy to od razu mnie sciska i placze, bo mnie to porusza jeszcze bardziej. maz ostatnio opowiadal, bo koledze z pracy umarlo dzieciatko po 2 tyg, wyobrazilam sobie moja Pole i myslalam, ze mi serce peknie
Wy piszecie o sprzataniu, a ja dostaje bialej goraczki, bo nic nie moge zrobic, totalnie nic. nie wiem kto mi w domu posprzata, bo mamy nie chce prosic, a maz to wiadomo, ze tak dokladnie nie zrobi a ja na maj zaplanowalam takie wiecie sprzatania gruntowne kazdego zakamarka. jutro ide do lekarza, trzymajcie kciuki zeby z szyjka to byl falszywy alarm :) nie mowie, ze zaczne od razu biegac, ale musze zrobic pokoj dla malej i milion innych rzeczy :)
elmirka, a pokazywalas lozeczko? przegapiłam je? :)
Gabi, widzę, że mały Olek zaczyna powoli lans :) superowe ciuszki :) jak znajdziesz pomysl na obiad, to zrob jedna porcje wiecej ;)
miłego dnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854532 przez ggabii
Dzień dobry Wszystkim Mamusiom :)
Jak mi się nie chce iść do pracy... Z każdym dniem mam coraz większego lenia.
Ostatnio dostałam pierwszą partię ciuszków dla maluszka. Co prawda są na takie już pół roczne dzidzi ale i tak są śliczne. Widząc te maleńkie ubranka (a dodam że to moje pierwsze) to łezka się w oku zakręciła ;) a jakie śliczne buciki.. nawet oryginalne się znalazły. Będzie mały lanser hihihi ;)
Któraś pytała o Gabi z Tarnowa ale to nie ja :) Ja jestem z Cieszyna.
Co powiedzie na temat łóżeczka z firmy Klupś z żyrafką? Taki dość znany model który można kupić m.in. w Smyku? Bo my jesteśmy nim oczarowani i chyba się na niego zdecydujemy - zwłaszcza, że teraz mocno zeszli z ceny.

Buziaczki!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #854536 przez gabi28
Cania, Gemini park ale ja mieszkam na osiedlu pod galerią i aby do niej dojśc to musze po tych schodach :)

Agni,wierzę,że jutro bedą dobre wieści,a pamietasz ile miałaś Twoja szyjka jak wychodziłaś ze szpitala?

a na obiad zrobię w końcu ryż z warzywami na patelnię.
Już nie mogę się doczekać Świąt-uwielbiam je,chyba bardziej niż Święta Bożego Narodzenia.
Jajka,sos chrzanowy,mazurki.. mniam,mniam... i będe mogła wreszcie poszaleć w kuchni,bo w grudniu tak mnie męczyły mdłości,że chodziłam z daleka od kuchni. Wrzucę wam coś..tylko muszę zgrać na komputer.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
tak sobie wczoraj odpoczywałyśmy :)

Gabi,ja mam właśnie łóżeczko z żyrafą,nie wiem czy to z tej samej firmy-bo łóżeczko jest z drugiej ręki,ale bardzo mi się podoba :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854543 przez ggabii
Gabi jaki śliczny futrzaczek :D moja włochata yorczyca też tak lubi się wylegiwać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854547 przez elmirka_20
Nie, nie :) Agnilla, nie pokazywałam łóżeczka ;) Wśród nas jest większość zwolenniczek drewnianego łóżeczka, więc pewnie dla Was to żadna atrakcja :) Ja natomiast kupiłam turystyczne, bo będę często pomykać w siną dal :) Rodzina rozsiana a poza tym lubimy z mężem znikać na weekendy i jak tylko dzieciątka zdrówko będzie pozwalało - mamy zamiar kontynuować weekendowe wycieczkowania :) Szczególnie że tereny wokoło mamy naprawdę bardzo ładne i jest co zwiedzać :)
Zaraz wkleję linka do sprzedawcy, a jak tylko dojdzie łóżeczko to zrobię fotkę jak wygląda na żywo. Mam nadzieję, że kolorem będzie identyczne, bo podoba mi się odcień niebieski :) Boje się trochę że może okazać się np. bardziej szaro-buro-niebieski, ale jestem dobrej myśli :)

To łóżeczko kupiłam - jest praktyczne też ze względu na przewijak i półkę na przybory np. do przewijania a my mamy bardzo mały metraż wynajętego mieszkania więc zanim przejdziemy na swoje to dla nas ma ogromne znaczenie:
allegro.pl/lozeczko-turystyczne-angielsk...isy-i4030905440.html
Zielony jest też ładniutki, ale... Już kupione niebieskie - nie ma marudzenia :) [Mam cynk, że kurier już odebrał łóżeczko z magazynu o 7:29 z rana, więc czekam ..... :) ]

Nad tym się zastanawialiśmy, ale w sklepie widziałam na żywo niebieskie łóżeczko i aż raził ten niebieski w oczy więc zrezygnowałam. Zielony natomiast jest taki smutny:
allegro.pl/nowosc-coto-baby-new-samba-lu...aze-i3933731606.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854548 przez Cania
Gabi28 widzisz, do gemini to ja akurat zawsze autem podjezdzam ale tak, z osiedla nizej zdecydowanie trzeba sie wyspinac. Fajny futrzak :) ja ze swoja taknie posiexze, troszeczke za duza :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #854551 przez Agnilla
ooo taki futrzak to lekarstwo na każdy ból :)
Gabi, w czw jak mnie przyjmowali do szpitala to miałam szyjkę 4,5 cm więc wzorowo i nagle w pon po badaniu stwierdzaja , ze za krótka :unsure: cos mi tu nie pasuje i mam ogromna nadzieje, ze sie pomylili. choc ordynator byl pewien. takze jutro i w nast pt mam wizyte, jak dwoch lekarzy powie, ze jest ok tzn, ze jest i nie musze lezec plackiem ;)
ooo ryz z warzywami to zrob dwie dodatkowe porcje, bede miala na jutro od razu ;) Pola juz fik, wiec jej tez pasuje ;)
elmirka Ty sie naszymi gustami nie przejmuj to Tobie ma sie podobac, to samo ggabii. ja osobiście nie wzięłabym ani z żyrafa ani turystycznego :) na szczęście każda z nas ma inny gust, bo nudno by było gdybyśmy wszystkie miały to samo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854554 przez gabi28
Agni,jestem ciekawa ile szyjka musi mieć aby była za krótka.Też mi tutaj coś nie pasuje.w poniedzialek jak miałam usg lekarz powiedział,że moja szyjka ma 3cm i nic nie mówił,że jest krótka. no dziwne to wszystko.Dobrze,że jutro masz tego lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854559 przez ggabii
Czytałam, że ogólnie szyjka macicy musi mieć długość od 3 do 5cm. Bez względu na wiek ciąży nie może być krótsza niż 3 cm a punktem krytycznym jest 2,5cm. Czyli dopiero wtedy można mówić o zagrożeniu a tak to wszystko powinno być w normie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854564 przez Agnilla
a ja czytalam, ze to nie ma reguły, ze to zależy od organizmu kobiety. bo dla jednej kobiety 4,5 to dobrze, a dla innej 2,5. wazne, by byla zwarta i zamknieta.gorzej jak sie otwiera, ale on uzyl slowa skrocona. ale niech im bedzie do 21.03 moge lezec, wiecej nie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854570 przez ggabii
Widzisz Agni pewnie ile lekarzy tyle teorii....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854571 przez Agnilla
także także, najlepsza jest moja teoria, że mi nic nie dolega ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854583 przez Cania
Agnilla i tego sie trzymaj :) najwazniejsze jest nastawienie :) a jak teraz Ci powiedza ze jest w porzadku to tylko potwierdzi Twoja teorie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #854612 przez Magdalen
Witam po dlugiej nieobecnosci ;)
Agni co tam z Toba sie dzieje ?
Gratuluje kolejnej swiezo upieczonej mezatce ;) Szczescia !

Kurcze a ja chora i na dumoxie od dzisiaj :( katar to mnie wykonczy...:(
A wiecie co wam powiem ze jak za duzo sie wode pije to jeszcze bardziej nogi puchna rece ... bo sie nadmiar wody niby zbiera... ja wode pije tyle co o ile...

Czesto slysze ze mam zgrabniutki brzuszek... jak pileczka... ;) coo mnie bardzo cieszy bo tak faktycznie jest ;D buzia mi sie tylk okragła zrobila... a od poczatku ciazy po spadku wagi do 57 i juz jak zaczelam przybierac to przytylam tylko na szczescie 5 kg ktorych malo co widac... waze 62. ;D aah ;D przy pierwszej ciazy w tym okresie ciazy wazylam juz 67 jakos .;D czyli wtedy przybralam spooro ;/ prawie 10 kg jakos to bylo .. .;( ale teraz jest swietnie ;
d tylko kregoslup coagle dokucza ;P
Zdrowka wszytskim i pogodnego dnia ;D

allegro.pl/lozeczko-dzieciece-drewniane-...pkg-i4041644303.html łozeczko bd jednak drewniane ale za nim przywykne do niego to kilka nocy nie przespanych bd.. . chlop sie uparl na drweniane i koniec ale turystyczne tez bd ... ;D link jest do lzeczka ktore mogla bym zaakceptowac wygladem .;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl