BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #858401 przez elmirka_20
I znowu ja :)

Jest pościel :) Jest tak identyczna z opisem na stronie, że lepiej podeślę linki do niej bo mój aparat robi zdjęcia albo zbyt ciemne albo zażółcone i nie widać tak ładnie kolorów:
1) rożek:
allegro.pl/sliczne-rozki-rozek-nadia-wyprzedaz-i4051168555.html
2) pościele do wózka:
allegro.pl/komplet-posciel-do-wozka-2-el...daz-i4051175286.html
a z tych wybrałam reksio niebieski:
allegro.pl/komplet-poscieli-do-wozka-2-e...sci-i4027801059.html
3) pościel do łóżeczka:
kupiłam wełniaczki niebieskie i baranki niebieskie :)
allegro.pl/2-el-posciel-nadia-90x120-cm-...ory-i4036474635.html

Do tych pościeli dokupiłam prześcieradełka w tych samych kolorach :)
Naprawdę bardzo fajna bawełenka :)

Mam też materac i wypełnienie do pościeli do łóżeczka - też polecam :)

Ta sprzedawczyni ma też wieloelementowe pościele, to zainteresowane Kobietki sobie zerknijcie, bo i ceny fajne :)

Agnilla, śliczne ciuszki :) Ja właśnie swojego synka poukładałam wg rozmiarów i będę teraz dokupywać to, czego mi brak, bo np. bodziaków mam różnych pełno (z dł. i krótkim rękawkiem, krótkie i dł. nogawki) a nie mam ani jednych śpioszków/pajacyków do spania i na chłodniejszy dzień, koszulek/kaftaników też mi brak. Przynajmniej wiem, na czym się teraz skupić na kolejnych zakupach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858404 przez gabi28
Agni kurcze nie tylko mnie wzięło na ciucholand :) spodnie i spódniczka są świetne. :)
Olek dzisiaj też szaleje-dzisiaj jest pierwszy dzień gdy go czuję co chwilę. :)
Nie wiem która z was ,chyba Ewa pisała,że te rózne rzeczy( butelki itp) zamawiała na necie,możesz mi podać stronę?

postanowiłam,że wytrzymam jak najdłuzej bez słodyczy,muszę przejść na owoce.. może uda sie tydzień :)

edit. Elmirka..fajne wszystkie te rzeczy i kurcze może skuszę się na rożek jednak... zobaczę.

Ja poduszkę mam profilowaną o coś podobnego

allegro.pl/poduszka-klin-duza-60-x-36-cm...niu-i4066091314.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858415 przez elmirka_20
Gabi28, ja też kupowałam butelki i laktator przez internet. Paczka, którą dzisiaj rano dostałam to właśnie od użytkownika HealthWorld a on ma bardzo konkurencyjne ceny m.in. na zestawy butelek Tommy Tippee i Avent. Podaję linka do TT a jak sobie wejdziesz na wszystkie przedmioty użytkownika, to znajdziesz resztę. Jak masz ochotę i znajdziesz coś fajnego, to polecam, bo mi własnie przysłał wszystko expresowo i po dobrych cenach:
allegro.pl/tommee-tippee-zestaw-startowy...tis-i4035393805.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858422 przez gabi28
Dziękuje Ci Elmirka,własnie o Ciebie mi chodziło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858423 przez Agnilla
hehe gabi ja to codziennie postanawiam, ale musze cos podjesc, zawsze mi pomagalo spisywanie co jem, ale lenia mam :P
no wlasnie ja w bodziakach tone, a pajacykow do spania mam malo, wiec wzielam dwa, kazdy po 4 zl a naprawde w super stanie
ja nie kupowalam butelek w zestawach, bo chcialam TT z zaworkiem antykolkowym. zamawialam swoje w aptece gemini www.aptekagemini.pl/ tam bylo najtaniej, a ze mam ją u siebie to powyzej 150zl mialam dostawe gratis. zamowilam tam tez sterylizator, termometr i jak leki bede kupowala to tez tam wszystko wraz z kosmetykami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858425 przez elmirka_20
Tak się właśnie też nad taką poduszką-klinem zastanawiam i chciałabym zasięgnąć opinii mam, które coś na ten temat wiedzą z doświadczenia. W sklepie to zawsze będą wszystko chwalić żeby sprzedać tak jak mi jedna pani :) Ale mam taką poduchę na uwadze :) Jak faktycznie się sprawdza to kupię bez zastanowienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858434 przez gabi28
To też się pochwalę-zakupione w ciucholandzie,Reszta się suszy. :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858496 przez Cania
Elmirka, to wlasnie tak jak my, czekamy na to swoje mieszkanko... a tam już będę szalec z pokoikiem :D A poki co kolyska musi maluszkowi wystarczyc :) wlasnie z mezem o niej dyskutowaliśmy i zdecydowaliśmy, ze zamówimy :)

Magdalen fajna ta pościel :) Dlaczego mówisz ze bardziej dla chłopca? Powiedzialabym, ze jest wlasnie uniwersalna :) Te misie tez ciekawe. Niezly zestaw jak za ta cene.

MarzenaBZ zazwyczaj przed ciaza chodziłam do jednej gin, ale kiedy chciałam potwierdzić ciaze (bodajże 5,6tc) to nie miała terminow, musiałam pojsc do innego gościa. I po wyjściu od niego nie dziwie się, ze ma wonne terminy, bo nikt nie chce do niego chodzic. Na pierwszej wizycie wyslal mnie tylko na bete. Nastepnego dnia przyszłam do niego z pozytywnym wynikiem, jednak nie zrobil mi zadnego usg (ani nie skierowal na żadne w najbliższym czasie), mowiac, ze zobaczymy pęcherzyk, ale nic nam to nie da. Dopiero po wyjściu od niego doszło do mnie, ze co jeśli to jednak ten przypadek i okazaloby się, ze zarodek się ulokowal nie w tym miejscu co trzeba? Gin nie zdawal się być w ogole zainteresowany i o cokolwiek pytałam to mnie zbywal. Pozniej poczytałam na jego temat opinie w internecie... I to były naprawdę krwawe opowieści, lacznie z tym ze faktycznie jedna dziewczyna się skarzyla, ze narazil ja na niebezpieczeństwo, bo miała ciaze pozamaciczna i niczego nieswiadoma tak sobie chodzia. Także szybko wrocilam do mojej doktorki...

kinngga87 mi ta kolyska na więcej nie będzie potrzebna wlasnie, bo na jesien już planuje przeprowadzke :D po prostu poki co będziemy się gnietli i potrzebuje czegos mniejszego niż standardowe lozeczko, bo na nie braknie mi dosłownie centymetrow i nie mam już jak manewrować, żeby mi się zmiescilo... Stad pomysl z kolyska. Potem będzie już cos większego, bo mala będzie miała swój pokoik :) a co do kopniaczkow i cichych dni, moja tez czasami bywa cicha :) ale potem nadrabia :)

gabi28, ciuchy puchy robia robote :) zdecydowanie się pod tym podpisuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858502 przez agnieszka89
to ja też sie troszke pochwale, co prawda wczesniejszym juz zakupem ale jednak :)
allegro.pl/56-62-68-sliczna-wyprawka-syn...ato-i3947412420.html

nie mogę się do konca zdecydowac na łóżeczko, napewno chcę białe i żeby krótsze boki miało kryte ale naprawde mało jest ładnych, i nie wiem czy nie zamowic poprosti pierwszego jakie wpadlo mi w oko allegro.pl/lozeczko-z-szuflada-i-materacem-gpk-i4040499862.html , bo do lipca raczej juz nic nowego nie wprowadza

A wy dziewczyny jakie lożeczka wybrałyście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858544 przez marzena25
agnieszka89 też chcę białe i znalazłam takie www.poscielniemowleca.pl/oferta-218-loze...da-sloneczko-bi.html

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858573 przez Magdalen
Fajne ciuszki z tych szmatszopow ;D
agnieszka ale zes dorwala ciuszki ;D wiekszosc to mi sie bardzo spodobala az znow zaczelam zalowac ze nie bd miec synka ;(
Ja sie juz moge pochwalic łozeczko zamowione ;D teraz tylko czekac az przyjdzie i znalezc kogos kto je skreci fachowo ;) heheh .. oby nie bylo to mega skompliikowane ;P bo nie damy rady ;D yyh
allegro.pl/lozeczko-kamil-mis-materac-gr...kos-i4036049151.html
to bd przyszle loze mojej krolewny ;D
a ta podusia z klinem ... no powaznie sie zastanowie nad nia bo chyba to fajna sprawa... tylkko pozniej jak sie maluch zacznie wiercic czy nie bd sie zsuwal czy cos... hmmm ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858618 przez Agnilla
dzin dobry :) ale wczoraj odjechalam przed 21 :) o 6 duze oczy i sniadanie, bo tam mi burczało w brzuchu :)
Aga, wow ale wypas zakup, fajnie Ci sie trafilo :) Gabi, ja sie zastanawiam czy dzis tez nie skoczyc na łowy ;) maz mowi, ze nie ma problemu, jak w takim dobrym stanie wiekszosc :)
to jest moje wymarzone lozeczko www.lamillou.com/shop/lozeczka/l-zeczko-...-good-night-%7C-mint widzialam aukcje powystawowego, ale mi ucieklo spod nosa, a cena znacznie nizsza :( ale bede dalej szukac :)
czy Wy tez tak mocniej i czesciej czujecie male smrody? :0 kurde, narzekalam ze nie czuje Poli chwilowo, a od 3 dni fika i za dnia czuje jak sie przewraca. fakt rosnie a miejsca ma znacznie mniej, fajne to :)
miłego dnia! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858620 przez staślubania
Hejka:)

Ech Magdalen, ile chcesz tej energii? kurierem Ci przesłać w paczce do 25 kg? ;) Jesteś tak aktywna na forum, że nie widzę spadku formy :silly: wręcz przeciwnie:)

o lekarzach nie będę pisała, bo to więcej robi szkody niż dobrego, trenujmy pozytywne myślenie, a nic i nikt nie będą w stanie nas zbić z tropu i zdołować, oo

Zakupy w pewexach to ja zaczęłam uprawiać już dawno, a jak się dowiedziałam, że jestem wreszcie w ciąży, to teraz chodzę tam pod kontem ciuszków dla Stasia. I jest z czego wybierać, same firmówki, świetnej jakości:)a gabi już ma gotowe komplety, super:)

ostatnio kupiłam fotelik używany i jestem zadowolona:)
Cmoki w loki :kiss:
Lecę do gina, mam na 8-8.30:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858636 przez Agnilla
czekamy na dobre wiesci od gina! :) ja mam jutro na 14:40 kolejna wizyte, tym razem u szpitalnego ginka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858650 przez Magdalen
Witam !
Heh ta aktywnosc to od tego ze nie chce mi sie nic innego robic takiego leenia mam .;P ale pogoda dzis piekna sie zapowiada ;D wiec dobrze to wrozy ;D
Agni ale ześ poszalała z tym łozeczkiem fajne... ale cenna to zajebista ;D Oby sie marzenie spelnilo ;)
Ja ide w poniedzialek do gin ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl