BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #857494 przez agnieszka89
Patunia gratuluje synka, i imię bardzo ładne takie jak mojego Malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857500 przez Patunia
Czy mogę prosić o pomoc.

Robiłam dziś USG

OFD 6.97
HC 19.00
AC 15.63

CZY WASZYM ZDANIEM JEST DOBRZE?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857502 przez Cania
Patunia gratulacje :) a który to tydzień? 23 czy 24? bo suwaczek nie podpisany. a lekarz nic Ci nie mowil? ja zawsze dostaje tez taki wydruk z każdym wymiarem, gdzie jest podany przeliczony wiek dziecka dla każdego wymiaru.

Czyli chłopcy już miażdżąco przeważają liczebnie nad dziewczynkami i ta różnica się tylko pogłębia :D :)

Ja też leżę... też plecy dają dziś popalić po tym chodzeniu po sklepach. ale jutro w planie domowe porządki, a nie chodzenie, więć co chwilę będę odpoczywać :) i już plan na obiadek dla męża jest, zakupy tez zrobione: lasagne na pol z mięsem na pol ze szpinakiem :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857506 przez Patunia
NIE NIE JA 22TYDZIEN. LEKARZ TYLKO POWIEDZIAL ZE JEST DOBRZE . ALE WOLE SIE UPEWNIC

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857525 przez gabi28
Patunia gratulacje :) Twoje wyniki są jak najbardziej w normie. :)

kurcze,ostatnimi dniami chodze śpiąca,popołudniami to już jest masakra jakaś. :) Pewnie zaraz się już położę,przeczytam kilka stron ksiązki i zasnę.

Przyszła dzisiaj do mnie przesyłka,moja znajoma wysała mi olejek arganowy z Maroka. i wygląda jakiby naprawde był orginalny-problem w tym,że to zwyczajnie śmierdzi. miała któraś może z was z tym olejkiem do czynienia? on ma taki zapach? nie wiem jak go będę używać.Dzisiaj po prostu kilka kropli dałam do wanny przy kąpieli. Nie wyobrażam sobie używać go bezpośrednio na skórę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857530 przez Agnilla
o matko :ohmy: kolejny chłopak :) juz go wrzucam do tabelki :) 16:9 dla facetow ;)
ja sie ucieszylam, bo wykroiłam z mama materialy na kocyk, poszukam zdjecie to Wam pokaze jaki bede miala. potem podusie, a jak sie zdecyduje to mi mama posciele poszyje :) stolarz zadzwonil, ze szafa za ok.2 tyg wiec juz widze, ze cos sie ruszy, bede mogla poprac ubranka i do szafy popakowac, to sie porzadek zrobi i ruszymy dalej. no i maz mi powiedzial, ze jak nie znajde uzywanego, to sie rzuci i mi, a raczej Poli kupi to piekne wymarzone lozeczko, to lubie ;)
Gabi, ja wstaje codziennie przed 7, najpozniej o 13 odjezdzam na jakies 1,5 godz a wieczorem o 21:30 juz mnie znowu nie ma, masakra :P zawsze lubilam spac, ale nie az tyle :) nie mam pojecia co to za olejek, wiec sie nie wypowiem :)
oo taki kocyk nam babcia uszyje, identyczny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857543 przez gabi28
Kocyk jest świetny- i ten miętowy kolor.. no super. Ja się zastanawiam czy chcę mieć kołderke... mam już dwa koce,jeden cienki ,drugi grubszy,znajoma kupiła mi też jeden w Niemczech-pewnie za tydzień będe juz go miała.
Agni bardzo Ci zadroszczę tego,że możesz urządzać pokój. zwłaszcza przy Twoich zdolnościach artystycznych. Wiesz,że koniecznie będziesz musiała nam potem pakazać każdy kąt,każdą ściane? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857558 przez elmirka_20
Patunia, GRATULUJĘ SYNKA !!! :)

Gabi28, Agnilla, ja ma to samo z tym zmęczeniem i spaniem :) Mam naprawdę bardzo podobny rytm dnia. Właśnie miałam Was o to zapyytać, czy też tak przysypiacie znowu więcej :)
Trzymam kciuki za to wymarzone łóżeczko! :) Oby inne się nie znalazło :)

O olejku słyszałam od koleżanki, że nic tak nie pomaga na skórę jak właśnie ten olejek arganowy. Kupiła go choć było ciężko zdobyć i drogo, ale warto.Pomógł na cerę jej (nic innego nie pomagało) a mężowi na jakieś dziwne uczulenie skórne. Bardzo mi go polecała. Nie wiem jednak nic na temat jego zapachu. Postaram się dowiedzieć, to wtedy napiszę.

Cania, liczę na to, że mój leniuszek w końcu zacznie łobuziakować w moim brzuchu :) Pewnie już niedługo się doczekam, tylko dziwne jest to że zaczął kopaninę z grubej rory a im większa ciąża tym robi się bardziej leniwy... Zapytam o to mojego lekarzaz na wszelki wypadek za 1,5 tygodnia.

Dobrej nocy Mamusie :) Ja już odpadam :) Zasnę zaraz nad tą klawiaturą i dzidziusiowi będzie niewygodnie jak go przygniotę to spadam do wyrka :)
Do jutra! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857559 przez elmirka_20
Patunia, GRATULUJĘ SYNKA !!! :)

Gabi28, Agnilla, ja ma to samo z tym zmęczeniem i spaniem :) Mam naprawdę bardzo podobny rytm dnia. Właśnie miałam Was o to zapyytać, czy też tak przysypiacie znowu więcej :)
Trzymam kciuki za to wymarzone łóżeczko! :) Oby inne się nie znalazło :)

O olejku słyszałam od koleżanki, że nic tak nie pomaga na skórę jak właśnie ten olejek arganowy. Kupiła go choć było ciężko zdobyć i drogo, ale warto.Pomógł na cerę jej (nic innego nie pomagało) a mężowi na jakieś dziwne uczulenie skórne. Bardzo mi go polecała. Nie wiem jednak nic na temat jego zapachu. Postaram się dowiedzieć, to wtedy napiszę.

Cania, liczę na to, że mój leniuszek w końcu zacznie łobuziakować w moim brzuchu :) Pewnie już niedługo się doczekam, tylko dziwne jest to że zaczął kopaninę z grubej rury a im większa ciąża tym robi się bardziej leniwy... Zapytam o to mojego lekarzaz na wszelki wypadek za 1,5 tygodnia.

Dobrej nocy Mamusie :) Ja już odpadam :) Zasnę zaraz nad tą klawiaturą i dzidziusiowi będzie niewygodnie jak go przygniotę to spadam do wyrka :)
Do jutra! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857570 przez Agnilla
Gabi, ja mam fisia na punkcie koloru mietowego, lozeczko tez ma takie byc ;)
hehe pokazac Wam kazda sciane...schodze dzis z mama do piwnicy, rodzice maja taka piwnice normalna, ale wiadomo piwnica to piwnica...jak zobaczylam ogromnego pajaka na sciane to myslalam, ze zawalu dostane :P
ooo wlasnie, moja córa tez ostatnio sie leniwa zrobila, byl moment ze tanczyla co rano i co wieczor, a teraz mnie czasem puknie, jak jej poza nie odpowiada no i trooooszke rano i wieczorem, ale to nie to samo. az ja sama budze, zeby byc spokojnachyba sobie nagram prawo agaty, bo cos czuje, ze nie dotrwam jak tylko odloze kompa ;)
dobrej nocy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857594 przez LikeAFlower
Witam mamuśki ;)

Nasz termin to 30 lipca ;) Prawdopodobnie dziewczynka, Oliwia ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857598 przez Cania
Elmirka, może tak się układa akurat ze nie czujesz :) ale jeśli się odzywa co jakiś czas to znaczy ze wszystko dobrze :)

witam nowa mamuske :) W końcu dziewczynka do zrownowazenia tej chlopiecej przewagi :D :) Oliwka to bardzo ladne imie :)

Jej, zazdroszczę Wam, ze możecie już urządzać pokoik dziecięcy... my chwilke będziemy się razem gnieść, a w końcu miedzy lipcem a wrześniem odbieramy klucze do swojego M :D i wtedy będzie urządzanie :D marzą mi się błękitne ściany, a na nich namalowane chmurki, dmuchawce etc. także będę się wyzywala na scianach :D ale poki co robie to tylko w wyobraźni...

Tez mnie dziś spanie bralo, tylko po obiedzie. Myslalam ze usne na stolku. I wlasciwie teraz tez usypiam, wiec chyba się polozymy za chwilke :) Tym bardziej, ze pewnie jak zwykle wstane o 6 lub 7, przed budzikiem ma się rozumieć. także dobranoc! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857754 przez Magdalen
Witam !
Pati gratuluje syna ;D
Oj co do zmeczenia to tez mnie to meczy ;( ostatnio to odlakadam wszytsko na pozniej i jak mala idzie w kime to ja obok niej ;D taka pogoda ostatnio chyba .;D co do urzadzania pokoju;D mi sie marzy kacik dla malej zrobic w naszej sypialni bo poki co bd z nami .;D i szukam tapety w zyrafki ale takie fajne i nici ... ;/ wszytsko w odcieniach braza bezu ... ale mietowy tez mi sie podoba ;D nie wiem jeszcze co z reszta pokoju na jaki kolor machnac .. ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857791 przez Ewa1001
Hej :)
Dziewczyny ja też czuję się ostatnio bardzo zmęczona. W ciągu dnia muszę poleżeć jakieś dwie godzinki a wieczorem znów czuję zmęczenie...
No a w nocy spać nie mogę... Przed ciążą spałam na brzuchu więc teraz spanie w innej pozycji to dla mnie kara więc jest mi niewygodnie i co trochę się przebudzam...

My Olkowi w pokoju pomalowaliśmy na kremowo, taki bardzo jasny brąz. Chcę teraz kupić szablony malarskie i wymalować mu coś fajnego na ścianie na zielono :) Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Co do ruchów to też wydaje mi się, że Mały teraz dużo mniej się rusza. Wcześniej jak zaczął kopać to był jeden kopniak za drugim. Teraz zrobi dwa, trochę przerwy i za jakiś czas znowu jeden. Może dzieje się tak dlatego, że jest mu już w brzuszku coraz ciaśniej i nie ma tyle miejsca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857804 przez Cania
Bry :)

Może dzieciaczki się troszkę mniej ruszają, ale najważniejsze ze ruchy sa i nie da się ich z niczym pomylić! :)

u Was dziś tez taka paskudna pogoda? ale od jutra już ma przyjść piekna wiosna :) zapowiadają u mnie na weekend nawet 18*C! Ale będziemy się wygrzewać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl