BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #857810 przez Magdalen
Nie wiem co z tymi Waszymi maluchami moze sie gdzies pochowaly albo przez pogodne takie markotne nie chce nic sie im !! ale moja to ma za duzo energii.. bez przerwy rozrabia ;D
A u mnie akurat pogoda jest straszna wczoraj to juz ładniej bylo dzisija od rana ciemno kroopi... eh ... ale u mnie tez ma byc cieplutko na week ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857812 przez Agnilla
Dzień dobry
jakąś zamułę dziś mam, nie chce mi się nawet ubierać :P w sumie zaplanowałam dziś sobie relaks, bo wczoraj trochę latałam, ale wypadałoby wyjsc po zakupy-spacer chociaz :)
nie moge sobie pozy znalezc :P a jak leze z kompem to mnie mloda w reke kopie :P
miłego dnia! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857822 przez Cania
Leniwce male :) Ale jeszcze się znow rozbrykaja! :) Tak ze wszystkie mamy będą miały dość :D

Poki co ja ide pod prysznic i biore się za jakies sprzątanie w szafie. Nie mogę tak całego przedpoudnia o niczym spedzic :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857846 przez LikeAFlower
Też ostatnio znowu jestem bardziej zmęczona, a w nocy za to śpię czujnie i co chwile się budzę ;/

Moja mała jest leniwa za dnia, a gdy kładę się do łózka i wyciszam.. ona sobie kopance urządza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857922 przez krasnoludekciuban

Hej, jestem nową przyszłą mamuśką,
termin mam na 23 lipca,
w poniedziałek 24 bede wiedziała czy córusia czy synuś :D :lol: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857930 przez elmirka_20
Witam :)

Ale pobudka :) Noc nieciekawa, maż wyszedł do pracy o 6.00, to jeszcze z powrotem poszłam w kimę do 9.00 i nagle... Telefon od kuriera -> będzie za 15 minut :) To była błyskawiczna pobudka i robienie się na bóstwo (nawet nie podejrzewałam, ze stać mnie na takie tempo :) ), ale opłaciło się !!! :) Właśnie zaserwowałam mojemu synkowi mnóstwo pozytywnych emocji jak wypakowywałam paczkę z rzeczami głównie dla niego :)
Doszły: pieluchy tetrowe z nadrukiem, flanelowe z nadrukiem, grzechotki (na rączkę żyrafka i plastikowa kolorowa), czapeczki, szczoteczka do włosków z grzebykiem, do ząbków 0m+, cążki do paznokci, miseczka z przyssawką i mnóstwo innych pierdołek :) W tym zestaw butelek Tommy Tippee i laktator też TT. Zamówiłam też i coś dla siebie jak wkłady poporowdowe, wkładki laktacyjne i majtochy poporodowe. Jest też płyn do czyszczenia butelek i smoczków (fajny, antybakteryjny, 500 ml), podkładki ceratkowe na łóżeczko, woreczki na pieluszki .... No jest tego trochę :) A może dzisiaj też dojdzie w końcu zamówiona pościel do wózka i do łożeczka + materac i rożek to by jeszcze było tego więcej :) Teraz nie mam jak usiąść na kanapie bo jest cała zawalona :)
To mi bardzo wynagradza dzisiejsze pełzające ciśnienie i deszcz za oknem :) Nawet przemilczę fakt, że zamiast jednej niebieskiej czapeczki wrzucili mi żółtą (akurat najmniej pożądana bo dzieciątko będzie raczej bladziutkie jak mamusia i tatuś), ale... :)

Ale mam radochę :) Pierwsza dzidzia w drodze, więc ... Chyba jestem usprawiedliwiona :)

Witam nową Koleżankę! :) Ale fajnie, coraz więcej nas :)

Magdalen, i bardzo dobrze że masz taką małą rozrabiarę w brzuchu :) I dużą ! :) Też fajniutka :) Będziesz miała teraz wesoło i głośno w domu :) Bardziej niż dotąd :)

Miłego dnia Wam życzę Mamusie! Trzymajcie się ciepło i zdrowo! :)

P.S. Margolka, co u Was słychać? Dużo zdróweczka i cierpliwości dla Ciebie i dzieciątka, żeby przestało chcieć zobaczyć mamusię tak szybko! Ma na to czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857939 przez ggabii
Hej dziewczyny!
Znów mnie dawno nie było ale obiecuję, że od kwietnia się to zmieni :D
Wyobraźcie sobie, że w końcu postanowiłam stanąć na wadze i ...... klops. Dopiero wróciłam do wagi sprzed ciąży. Czyli się wyzerowałam. Nie wiem czy się martwić czy cieszyć. Wizytę mam dopiero 25. Jakoś przez ostatnie wizyty moja gin nie komentowała wagi ale teraz myślę że zwróci na to uwagę. Jem normalnie a waga nie idzie do przodu. Ehhhh.
Mój Tobi rusza się czasem aż za bardzo hehe. Wczoraj np już myślałam, że ma cichy dzień ;) a tu jak nie zacznie koło południa gimnastykę... normalnie aż musiałam usiąść i przeczekać :D Zobaczymy co dziś szykuje dla mamusi bo póki co to znów cisza.

Ostatnio w Lidlu trafiłam na wyprzedaż ubranek dla maluszków - ta co się pojawiła jakiś miesiąc temu- tylko była jeszcze bardziej przeceniona. Kupiłam fajny komplecik spodenki plus bluzeczka za 20zł. Dostałam już też od koleżanki laktator, sterylizator do mikrofalówki i podgrzewacz do butelek. Fajnie bo znów zaoszczędzę na tym. Wczoraj teściowa powiedziała, że chcą nam kupić łóżeczko i całe jego wyposażenie w prezencie :D Cieszę się bo to też 500zł. Każda pomoc się liczy.

Gin napisała mi, że do kolejnej wizyty mam zrobić kolejną morfologię i glukozę, ale nic mi nie mówiła że to właśnie to badanie o którym pisałyście wcześniej... Więc jako totalnie zielona nie wiem na co mam się szykować....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857972 przez marzena25
Hey wszystkim , w ten ponury dzień ;)
Wczoraj w nocy malutka urządziła mi taki cyrk że nie spałam do 3 , między czasie było jedzenie gdzieś koło 2 ;)i chyba z 10 wizyt w toalecie średnio co godzinę . Tak się wierciła tak kopała że masakra jakaś aż się trochę przestraszyłam czy wszystko ok bo zazwyczaj w dzień była bardziej aktywna i wieczorem a potem w nocy grzecznie spała. Nie wiem o której zasnęłam ale jestem podnieta, rano jeszcze troszeczkę pokopała a teraz cisza pewnie odsypia wczorajsze wojaże żmijka mała. :)

elmirka_20 ładnie szalejesz , wlej zdjęcie jak ci przyjdzie ta pościel do wózka sama się zastanawiam czy kupować czy wystarczy kocyk.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858005 przez malgorzatawalak
Witam wszystkie mamuski :)
Milo ze coraz to nowe mamusie do nas dolaczaja :)
Ggabii odnosnie tej glukozy to po prostu cukier...ja tez ostatnio od lekarza dostalam jedynie na glukoze i morfologie i nic wiecej. Myslalam ze to ta krzywa cukru ale wtedy lekarz podobno pisze na skierowaniu jaka ma byc glukoza wypita czy 50 czy 75 g. Po prostu musisz isc nadczczo na krew i to wszystko...
Dziewczyny wy juz tyle macie kupione, szalejecie a ja jeszcze nic :(
Obijam sie...
Zawsze sobie mowie ze to za wczesnie ale potem zaczyna do mnie docierac ze ten czas tak szybko leci ze wcale nie zostalo tak duzo czasu... U mnie 22 tygodnie za mna i wlasciewie zostalo moze 16-17 tygodni do konca wiec chyba powinnam sie wziac w garsc :)
Moj synek tez jakby mniej kopie...bardziej czuje jak leze na boku :laugh:
Odnosnie snu mam tak jak wy... Jak w ciagu dnia sie nie poloze to jestem strasznie padnieta wieczorem i klade sie wczesnie a potem budze sie w nocy :( czasem mowie ze chyba wolalabym chodzic chocby na 5 godzin do pracy niz miec tyle czasu wolnego bo po prostu robi sie ze mnie len ale potem przychodzi taki dzien ze jestem padnieta i nie wiem jak sobie poradzic ze zmeczeniem i wtedy dziekuje bogu ze jestem na L4 i moge sie przespac w ciagu dnia... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858037 przez Cania
ggabii, malgorzatawalak na pewno dostaniecie jeszcze skierowanie na krzywa cukrowa, to badanie powinno się robic miedzy 24 a chyba 28 tc, wiec macie na nie jeszcze czas :) Może poki co wasi lekarze chcieli kontrolnie sprawdzić poziom cukru, czy nie ma nic niepokojącego, to wszystko :)

ja walcze z telefonem... upadl mi i spierniczyla mi się aplikacja do kontaktow, stracilam wszystkie numery. Grzebie po forach co mogę z tym zrobić, ale poki co nic nie pomoglo. Walcze, bo wolalabym ich jednak nie stracic :D na szczęście mam wyeksportowane na karte SD, ale jakiś aplikacja nie chce polknac. pewnie skończy się na przywróceniu ustawien fabrycznych. no ale nie będę tu o tym truc, dzieciaczki to ważniejszy i ciekawszy temat :)

Witam kolejna mamusie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858096 przez gabi28
Dzień dobry :)

witam nowe mamusie :)

odnośnie maluchów to mój dzisiaj wyjątkowo aktywny :)
znowu byłam na zakupach,kupiłam sobie szlafrok i jedną koszulę do karmienia.-dwie dostanę od siostry.
Kupiłam też kołderke,ale tylko dlatego,że bylo na wyprzedaży.
Tak naprawdę do chciałam kupić dla siebie jakąś kurtke,płaszczyk lub cokolwiek w czym mogłabym chodzić aż zrobiło by się całkiem ciepło-niestety nic nie znalazłam. Na kilka dni mam dość zakupów. może w przyszłym tygodniu się wybiorę.

Kto mnie dzisiaj przyjmie do siebie?? Mój T wziął się za remont kuchni,wali coś młotkiem,robi ogromnie dużo hałasu,no masakra.Obiecał ,że do jutra wieczora wszystko skończy.Potem muszę go przekonać,aby pokój jeszcze wymalował...

Idę trochę poprasować bo się uzbierała cała góra tego.a kolejne pranie już kończy się prać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858109 przez Cania
gabi28 do mnie masz niedaleko, zawsze zapraszam :D mój P w pracy wiec żaden problem, cisza i spokoj, nikt mlotem nie wali :D a na obiad robie lasagne ze szpinakiem :D :)

niestety moja kolyska z drugiej reki już się zdazyla sprzedać, ale znalazłam w wydaje mi się przystępnej cenie od producenta, co myślicie? allegro.pl/kolyska-dziecieca-materac-pos...let-i4045524489.html niestety musi być to kolyska na chwile obecna, ze względu na zupełny brak miejsca... a w swoim M zrobimy już lozeczko jak się patrzy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858117 przez ggabii
Cania fajniusia ta kołyska :) My też mamy bardzo mało miejsca ale jakoś to łóżeczko się upchnie choćby nie wiem co hihi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858161 przez elmirka_20
I kolejną nową Mamusię witam! :)

MarzenkaBZ, obiecuję, że dorzucę zdjęcie pścieli jak tylko ją dostanę. Niby ma być dzisiaj, ale jakoś kuriera wciąż nie ma :/ Czekam ...

Cania! Ale ładna ta kołyska! :) Faktycznie mniejszych rozmiarów niż łóżeczko ;) Nawet mierzyłam do swojej sypialni, ale u mnie nic się nie poradzi - taki mały ten pokoik :/ Najprawdopodobniej wyląduję z dzieckiem w dużym pokoju, choć wolałabym mieć je w sypialni... Ale czekamy na mieszkanie i jakoś musimy sobie poradzić. Grunt, żeby dzidzia była zdrowiutka - reszta sama się poukłada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858175 przez rewelka1312
hej dziewczyny azywam sie Ewelina 22 tydzien ciazy:)
dolaczam do forum:)
tez widzialam ta kolyske i tez ja ogladalam zeby przez pierwszy miesiac byz z córeczka w sypialni byla jescze jedna taka zama za 160zl ale juz jej nie ma:( a w tej troche jest ta posciel kiczowata i tak penwie bym jej nie uzyla....
ale to jak ktos ma miejsce to chyba jest wygodne niz co chwile latac do pokoju malenstwa w nocy

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl