BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858269 przez Magdalen
Ewelina no fajniutki ten komplecik... mi sie własnie takie stonowane podobaja ;D ale tak sie zastanawiam czy te wszystkie czesci sie przydadza... nie wiem zglupialm od przgladania tych rzeczy... eh

najgorsze jest to ze nie mam mozliwosci porownac cen w sklepach...;/ i nie wiem co i jak...mam tyle zakladek pozapisywanych ze sie polapac nie moge juz... zapisywalam raczej to co mi sie podobalo niz to co tansze ale jak przyjdzie co do czego to pewnie i cena bd grala najwieksza roole .;/ dlatego mam wieeelki dylemat... a z chlopakiem nie mma czasu kiedy usiasc zebysmy sie razem na cos zdecydowali odnosnie calej wyprawki... eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858270 przez MarzenaBZ
Jeszcze wracając do tych lekarzy, to całe szczęście, że mam koleżankę po medycynie, bo ona mnie uspokoiła trochę i wytłumaczyła, że będzie dobrze! Później okazało się, że ten sam ginekolog takie rzeczy mówił nie tylko mi (jeszcze trzy dziewczyny usłyszały to samo). Przykre, bo najadłam się wtedy strachu i niepotrzebnie się stresowałam. Takich rzeczy nie powinno się mówić od razu, bo rzeczywiście, wtedy każdy ból czy nawet złe samopoczucie sprawi, że ciężarówka wariuje!!! Lekarze też powinni uważać co mówią!
Na szczęście jest jeszcze wielu dobrych ginekologów, i na szczęście nie ma lepiej wspierających się kobiet, jak te w ciąży - kto nas zrozumie, jeśli nie my same???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858275 przez rewelka1312
dokladnie kobiety w ciazy powinny sie wspierac bo nawet jak ma sie wsparcie w swoim mezczyznie to o i tak tego wsyztskiego nei rozumie:)
a co do wyprawki to moje pierwsz dziecko i chcialabym zeby mialo wsyztsko i zeby tez to bylo ladne ale moza faktycznie oglupiec od tych rzeczy :/ a ja mam taki problem ze tez duzo nie moge zamowic bo nie chce znajomych obciazac bo ktos musi mi to z PL przywiezc a tutaj ceny jednak sa takie same ale w euro..
Wydaje mi sie ze z tego kompletu z 15 elementów mi sie przyda ale nie mam zadnego doswiadczenia wiec nie wiem, mama mi mowila ze przyda sie rozek napewno , okrycie kapielowe kombinezonik do spania, posciel pozniej tez sie przyda i ten organizer na lozeczko tez moze byc przydatny bo wsyztsko ma sie pod reka a nawet jak cos sie nie przyda to wsyztsko w jednym kolorze wyglada swietnie.. wiec chyba to zamowie i juz bedzie na dluzszy czas
Teraz sklepy kusza takim wyborem ze napewno nie jedna przyszla mama sie skusi na cos co sie wogole nie przyda i ja tez :D

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858277 przez Agnilla
ej a Wy co tak produkujecie? :) pozniej Was doczytam
mialam nie wychodzic z lozka, a wyszlam wymalowalam sie, poszlam po cos na obiad i zahaczyłam o tego nieszczesnego lumpka ;) mialam kupic pizze, a zjem zdrowszy obiad i mam kilka ciuszkow dla mlodej i sukienke dla siebie, a co :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858280 przez natasze87
Hej :)
U mnie termin przewidywany jest na 12 lipca :) (choć na usg terminów jest kilka). Będzie dziewczynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858283 przez rewelka1312
tez dzisiaj skusilam sie na pizze:d ale zdrowy obiad tez ugotuje:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858288 przez marzena25
Dziewczyny masakrycznie szalejecie czytam i czytam i końca nie widać :) Witam nowe mamusie, super ten zestaw 20 elementów szukałam takiego z firmy mamo tao są jeszcze ładne zestawy www.poscieldladzieci.pl/ .
Jeśli chodzi o wybór lekarza to ja już tak z ok rok przed ciążą szukałam kogoś innego bo babka do której chodziłam była ok ale tylko do wypisywania tabletek anty a jak już się jej o coś zapytałaś to ci odpowiedziała z wielką łaską i do tego taka wiecznie poważna zero uśmiechu i w ogóle sztywna była jak kij od mopa. I wtedy poczytałam opinie o lekarzach z mojej okolicy i wybrałam babkę do której chodziłam rok przed ciążą i powiedziałam jej że planujemy z mężem dziecko i chce żeby mnie prowadziła i tak poszło zleciła mi badania itd. Bardzo dużo dziewczyn do niej chodzi opinie ma dobra, ja też jestem zadowolona także myślę że dobrze wybrałam.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858300 przez meniado
Dziewczyny ale jesteście przygotowane :) podziwiam! A co powiecie o kupnie używanego wózka i łóżeczka - zastanawiam się nad tym bo naprawdę fajne komplety w bardzo dobrym stanie można kupić w dobrej cenie. Komplety pościeli które pokazujecie są super mi bardzo podobają się kocyki z polarem Minky - jest super mięciutki i trwały np. taki paterusek.com/galeria/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858312 przez Magdalen
Meniado... uzywane wozki czy łozeczka jak najbardziej ;D przeciez maluszki tego nie niszcza a jak jeszcze rodzice dbaja to jest jak nowe ;D i za tanioszki co nie co mozna znalezc. ;D wiec sie nawet nie zastanawiaj ;D
Agni pokaż sukienke dla siebie jaka wyszperałas ;D i co ciekawego bylo dla Poluchy ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858313 przez kinngga87
znalazłam nie drogie kocyki i ładne allegro.pl/carters-koc-dzieciecy-niemowl...row-i4033849831.html
a tutaj tylko pościel na np zmianę i patrze na zdjęcie 1 i 2 jak ta sama pościel się różni w zależności od światła allegro.pl/cudna-komplet-poscieli-do-loz...2el-i4008586873.html

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68710 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858316 przez kinngga87

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68710 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858318 przez Magdalen
tez widziałam te kocyki juz sobie upatrzyłam brazowy z pieskiem brazowy z zyrafka i rozowy z kroliczkiem .;d
w tych odcieniach kazda posciel jest cuudna ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858322 przez Ewa1001
Wszystkie te pościele są piękne.
We Wrocławiu mam jednak taką hurtownię z artykułami dziecięcymi gdzie ceny pościeli nie są zbyt wysokie więc raczej tam coś kupię :)

A kocyk, który kupiłam wygląda tak allegro.pl/puszysty-kocyk-mikrofibra-76x...ry8-i4055620649.html . Wybrałam kolor niebieski :)

Wszystko co kupiłam zamówiłam właśnie u tego sprzedawcy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858352 przez Agnilla
usiadłam na kompa,najpierw Was nadrobie, a potem pokaze co kupilam ;)
Polucha dzis daje czadu caly dzien, ;o obiedzie zaczela tak fikac, ale jak wstalam, zeby nagrac to oczywiscie na zlosc zrobila i siedzi grzecznie :)
co do kołyski, ja tez mam mało miejsca w sypialni i kupie takie cos:
www.e-meblus.pl/userdata/gfx/f34a6468c7c...5ab134b2429fbb81.jpg
mloda w nocy bedzie z nami spala, bede ja miala pod reka, a w dzien bedzie spala w swoim lozeczku, które jej tata fundnie :P a wogóle pokazywała je Wam? :)
Witam wszystkie nowe mamy, zaraz Was wpisuje do tabelki, bo potem zapomne ;) o wlasnie Magdalen ma racje, daje bana na chłopakow, wiecej nie przyjmuje :P
rewelka, podeslij dokladny termin porodu :)
oj pamietam jak ja zamawialam te pierdolki butelki itp to byla frajda, teraz jestem na etapie wybierania materialow na posciele. bo ja sobie wszystko musze zaplanowac co i jak wzor itp :P wczoraj mowie do meza, ze chce miec wszystko gotowe na koniec maja, a on powiedzial, ze jak sie da to nawet szybciej, zebysmy spokojni byli. wiec teraz mam co robic, co szukac :) znalazlam swietny fotel w necie, ale jak mi odpisali ze cena od 1700zl to mi szczeka opadla :( elmirka, moj tez zna kilka przykladow wczesniakow, w tym nasza bliska kolezanka urodzila w 28tc i nie miala totalnie nic. nie dosc ze nerwy ze szpitalem, dojazdy itp to dla dziecka nic nie miala
maz mnie ostatnio raczy pomidorkami koktajlowymi, na wiosne kupuje wielka donice i sadzimy swoje na balkonie :)
dziewczyny a co jest z Ilona? dawno sie nie odzywala. helenne to juz chyba na stale nas opuscila
oto moje zakupy za całe 32 zł, chyba jutro tez sie tam przejde ;)
te spodnie z zary mi sie najbardziej podobaja :P a ponizej sukienka, tez z zary ;) tylko ta to ubiore po porodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858375 przez malgorzatawalak
Oj dziewczyny ale wy duzo piszecie :laugh: nadazyc nie mozna :)
Ja po obiadku spedzilam 1,5 godzinki w lozeczku na popoludniowej drzemce, wstalam posprzatalam mieszkanie, umylam naczynia i wreszcie usiadlam zjesc kolacje :lol:
Dziewczyny cudne te rzeczy co wkleilyscie :) chyba zakupie kocyk tylko nie wiem czy niebieski z samolocikiem czy z ciuchcia :) ja wlasnie tez sie non stop boje ze wczesniej mnie wezmie i nie bede miala nic kupione dla maluszka mojego...juz nie mowie o porodzie ale moze byc tak ze nie bede mogla sie poruszac i co wtedy...? Tego bym chyba nie zniosla gdyby ominela mnie przyjemnosc kompletowania wyprawki dla mojego pierwszego dziecka ...
Jutro ide na konsultacje do okulisty, ciekawe co powie.... Cos czuje ze moja wada sie poglebila a i tak jest dosc duza bo -6,5 na oba oczy :(
Jutro tez mam zamiar zajrzec do lumpka blisko okulisty i mam nadzieje ze tez cos upoluje cos fajnego dla mojego maluszka :laugh:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl