BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #806424 przez ann-sunshine
Mało nas tu póki co, mam nadzieję, że po nowym roku parę fajnych babek do nas dołączy. Mikołaj może będzie hojny w tym roku ;)

Missyy, daj znać co endo i gin na twoją ciążę.

Aggi, dzisiaj już spokojniejsza jesteś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #806596 przez missyy
Pewnie, że dam znać;) Często tu zagladam :woohoo:
Wizyta u endo w poniedziałek, a jutro jak dostanę druga betę, bo zadzownię i umówie się do ginka, mozliwie jak najpóźniej przed świętami, np 20tego. A i tak pewnie za dużo nie zobacze.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #806641 przez aggi
Ann lepiej się czuję, uspokoiłam się :) Przecież musi być dobrze... :)

missyy no najlepiej przed świętami jeszcze do gina wbić żeby na święta być spokojnym :) Duuuużo odpoczywaj i się nie martw niczym ;*

No póki co to nas tu mało, mam nadzieję że przez święta jakoś się obrodzi więcej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #806995 przez missyy
witam się mamuśki:p
Jezzzuuu, jaki ja ostatie godziny miałam stresa :blush: :blush: :blush: W nocy 3 godziny przespałam :S
Od rana o kompa i czekalam na wyniki, czy są już na mailu.
A więc:
I beta z poniedziałku: 37
II beta ze środy: 215.40

I jak ?



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #807158 przez aggi
missyy kochana to tera możesz być spokojna, betka super rośnie :kiss: :kiss: więc bez nerwów mi tutaj :)

Jak to mówią przyganiał kocioł garnkowi B) - ja chcę już 23 grudnia i kropka zobaczyć czy urósł i czy ma się dobrze bo jednak w głębi duszy siedzi zmartwienie czy aby na pewno wszystko wporządku :S a to jeszcze caaałe 10 dni :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #807255 przez missyy
tak to zwykle jest :P :P Radzi się łatwo. Heheh
Jednak jestem umówiona na wizytę już 17-tego. Bo inaczej nie dało sie mnie wcisnąć.
A normalnie to termin w styczniu dopiero dostępny. Ehh, to już na pewno za dużo nie zobaczę. To będzie jakoś 5 tydz 2 dni? chyba:P



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #807264 przez Porto1987
Aggi, rozumiem Cię. Ja też się nie mogłam doczekać na usg, tylko, że ja dopiero w 8 tc byłam na pierwszym i tyle tygodni nerwów. I jeszcze tyle się dowiedziałam na wizycie, że po prostu jak szłam na badanie, to modliłam się o bijące serduszko. Nic więcej mnie nie obchodziło :)

Także dziewczynki zaciskam za Was kciuki, żeby wsio było w porządku :kiss: i żeby brzuszki sobie rosły :)

No to tyle mojego wymądrzania i spadam do siebie :)

P.S.
Missyy, pięknie przyrosła ta betka B) B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #807506 przez aggi
eeee to missyy ja miałam 5t5d i zobaczyłam kropka którego Wam przedstawiłam :) No zawsze coś kochana :) Ważne żebyś zobaczyła groszka i się nie denerwowała :kiss:

Porto
a to ja byłam tydzień po zrobionym teście bo bym nie wytrzymała :) A teraz 10 dni to jak dla mnie kosmos, ogromna przepaść :D Chcę zobaczyć serduszko, na tym mi najbardziej zależy - to pokaże że kropek ma się dobrze :) Wiadomo że człowiek nie chce się denerwować by nie zaszkodzić ale gdzieś w głębi siedzą zmartwienia :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #807552 przez ann-sunshine
Dziewczynki wszystkie na tym samym wozku jedziemy. Ja tam tez w gacie robie i bede robic poki bijacego serduszka nie zobacze. Takze nie bede wam mowic tylko spokojnie bo sama spokojna nie jestem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #807630 przez aggi
No Ann jedna mądra :P Ale ja też chcę doradzić Wam, jednocześnie wiedząc że to nie tak łatwo jest. Także nie pozostaje nam nic innego jak trzymanie wzajemnie za siebie kciuków :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #808004 przez missyy
co racja, to racja. :silly: i tak serduszka widać nie będzie, trzeba jakoś przetrzymać te święta.
A teraz leżę pod kocem. Gardło strasznie nawala. Pali i piecze :( Doprawiłam się na tych zakupach. Większość wiary chora, kaszląca i zaraża jeden drugiego. Kupiłam sobie w aptece Prenatal, poprzednio się sprawdził, wiec jak któraś chora,to polecam. Pytanie; można stosować tantum verde??



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #808088 przez aggi
missyy u nas Agnilla bodajże tantum verde stosowała i raczej można w ciąży ;) Ja też kicham, kaszlę ale nie daję się ! Musimy być silne dla naszych maleństw :) Zdrowiej :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #808119 przez missyy
aggi napisał:

missyy u nas Agnilla bodajże tantum verde stosowała i raczej można w ciąży ;) Ja też kicham, kaszlę ale nie daję się ! Musimy być silne dla naszych maleństw :) Zdrowiej :*


mialam zagrychę z naparem z szałwi, chcialam zrobić płukankę gardła,ale jakoś się przestraszyłam ze szałwia nie jest za dobra. W sumie chodziło ze szkodzi jeśli się ją pije, cykam się :blush:
zrobiłam za to mleczko z miodem i maslem. Tucząca pychotka. Ważne ze pomaga.
Mam czasami napady gorąca, temp 37- 37,2 góra, nie najgorsza chyba co?
A byłaś aggi u lekarza czy sama sie leczysz?



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #808129 przez Agnilla
to ja byłam, a raczej jestem nadal chora :) u mnie missyy skończyło antybiotykiem, ale wczoraj wyszłam z domu i znowu mnie napieprza gardło. możesz płukać gardło woda z sola lub szałwią, mi kiepsko to idzie, bo mam odruch wymiotny nawet jak zęby myje :( do tego zrobiłam sobie syrop z cebuli i psikam tantum verde. nie za bardzo mi pomaga, oby jutro bylo lepiej. faszeruje sie lekami, ze juz sama nie pamietam ile czego biore. i znowu nie wiem, czy bralam duphaston na noc :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #808149 przez ann-sunshine
Missyy ja tez prenalen juz prawie wypilam i szalwia plucze i tantum verde psikam. Jest lepiej, niby gardlo mnie juz nie boli tylko czasem mnie suchy kaszel zlapie. Mleko z miodem tez popijam i owocowa herbate z cytryna i miodem.

A tak w ogole to albo to moja wyobraznia albo czula na zapach benzyny i papierosow sie stalam.

Poza momentami kiedy sie boje czy wszystko jest ok, dochodzi do mnie w koncu jak bardzo sie ciesze z groszka/fasolki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl