BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #808160 przez missyy
obym nie musiała się do niego wybierać :dry:
grzeje się w wyrku, ciepło tak że nie zasne. A do tego dzis obudziliśmy się z mężulem o 9 :blush: :blush:
to te zakupy nieszczęsne :dry:
jutro lekarz, wtorek to samo. Obym sie nie doprawiła jeszcze bardziej :S



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808211 przez aggi
missyy ja jutro do lekarki idę żeby mi skierowanie na badania od gina przepisała na te z nfz ;-) co się będzie dało to żebym nie płaciła. I przy okazji jej powiem że kicham i kaszlę, ale zapewne nic mi nie zaradzi na to - może L4 jakieś da żebym w łóżku to wygrzała.. A marzy mi się łóżeczko... jej... :dry:

Ann super że w końcu taka prawdziwa radość przyszła :) Ja mam to samo :) Choć np. ja panicznie boję się szpitali a na widok igły odpadam :dry: wczoraj właśnie ten temat przegadywaliśmy z mężem i to są rzeczy których tak bardzo się boję.. nie potrafię odgonić od siebie takich panicznych myśli, momentalnie mi słabo na samą myśl :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808251 przez missyy
aggi napisał:

missyy ja jutro do lekarki idę żeby mi skierowanie na badania od gina przepisała na te z nfz ;-) co się będzie dało to żebym nie płaciła. I przy okazji jej powiem że kicham i kaszlę, ale zapewne nic mi nie zaradzi na to - może L4 jakieś da żebym w łóżku to wygrzała.. A marzy mi się łóżeczko... jej... :dry:

Ann super że w końcu taka prawdziwa radość przyszła :) Ja mam to samo :) Choć np. ja panicznie boję się szpitali a na widok igły odpadam :dry: wczoraj właśnie ten temat przegadywaliśmy z mężem i to są rzeczy których tak bardzo się boję.. nie potrafię odgonić od siebie takich panicznych myśli, momentalnie mi słabo na samą myśl :(


a mierzysz sobie temperaturę?
Paskudne choróbsko, dopiero wstałam :S



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808278 przez ann-sunshine
Missyy trzymam kciuki za wizyty dzisiejszą i jutrzejszą.

Aggi rozumiem, że się boisz, ale uwierz mi, że przy porodzie będzie ci wszystko jedno, byleby twoje dziecko urodziło się zdrowe i całe, twój strach będzie wtedy marginalny. No, a w ciąży, cóż, jakoś te kłucia musisz przetrzymać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808293 przez aggi
missyy nie mierzę ;) Jakoś nie wiem, tak wyszło :S Ty dopiero wstałaś, szczęściara :blush: Ja od 7 w pracy :P

Ann właśnie się zastanawiam jak na pierwszym od X czasu pobieraniu krwi mój organizm zareaguje :P Jak byłam mała to uciekałam, a jak byłam starsza to błagałam o igłę dla noworodków :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808298 przez Agnilla
moge sie znowu wtracic? :P
Aggi, ja kiedys mialam panicznego stracha przed lekarzami, nie wspomne o tym, ze przed kazda szczepionka w szkol blagalam mame, zeby sie nie zgadzala :P a pobieranie krwi? w 2 klasie LO musialam pobrac krew, anemie mialam, to pobranie mialam chyba po kilkunastu latach :P no ale potem sie jakos dawlam, bo musialam, a teraz? odkad staralismy sie o fasole pobierali mi krew co mc albo i czesciej, przywykłam :) da się! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808312 przez missyy
podzielam zdanie Agnilli :P

sama miałam problem z igłami itd :P W czasach szkolnych to nie szło mnie namówić tak się bałam iść, a nawet wyniku zobaczyć, bo przez tyle lat to wiadomo każdy się boi.
A teraz kochana, raz, dwa, ciach, pach i po sprawie. Nawet się nie wzdrygnę przy ukłuciu.
miesiącami chodziłam na badania przez tarczycę, to się nauczyłam, już nawet w labo mnie znają :lol: Weteranka B) hehh

Aggi, spoko, dasz radę :kiss:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808319 przez aggi
No missyy rzeczywiście weteranka :P Jezuu naprawdę nie wiem jak można przywyknąć do igieł Agni? :S Ja panikara numer jeden jestem, jak przychodzę w odwiedziny do szpitala (o ile w ogóle idę, ale np teraz do męża we wrześniu chodziłam) to max pół godziny, a nie daj boże komuś obok coś pielęgniarka robiła to ja zielona i gotowa do wyjścia byłam. Taki wrażliwiec i tchórz ze mnie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808331 przez Agnilla
a masz wyjśćie? :) jak badałam prolaktyne z obciążeniem to w obe żyły dawałam w godzinnym odstępie :P dasz radę, tylko nie patrz na igłę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808333 przez missyy
aggi dla fasolinki zrobisz wszystko ;) ;)
nie patrz na igłę to po pierwsze, a po drugie zajmij się czymś. Ja na początku czytałam ulotki na ścianach :blush: :blush: żeby się zająć heheheh



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808337 przez Agnilla
ja zawsze próbuję zartować :D taka moja reakcja na stres :) ostatnio pobierala mi praktykantka i powiedzialam, ze mdleje :D nie wiem, ktora z nas miala wiekszego stracha :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808374 przez Essence
Hej !
Też mam termin na sierpień '14.Mam nadzieję,że mnie przyjmiecie do Waszego grona. Jestem Mamą prawie dwuletniego Aleksandra, teraz czas na rodzeństwo dla niego ;) Jak za 1szym razem tak i teraz zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starań :laugh: Zaczęły się już u mnie mdłości :S zawroty głowy :S i huśtawki nastrojów. Test zrobiłam w Mikołajki,wyszła 1 gruba kreska po 15 minutach pojawiła się druga cieniutka. U lekarza już bylam,stwierdził,że coś tam jest i kazał przyjść po Nowym Roku. Jak na razie pracuję (przedszkole) ale nie ukrywam,że jak najszybciej się da pojdę na L4. Pozdrawiam !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808377 przez aggi
Agnilla no pewnie że dla kropka wszystko, ale tchórz ze mnie i już :dry:

missyy a to ja jak na szczepienie chodziłam to pielęgniarkę zagadywałam i mówiłam żeby ona mnie zagadywała :P ale nie zawsze pomagało :S

Witaj Essence :kiss: Pewnie że przyjmiemy, będzie u nas weselej :) No pięknie to Twoja fasolka o dwa dni młodsza od mojego kropka :) :) Szczęściara z Ciebie że w pierwszych cyklach się udało i to dwa razy :cheer: Ja tez mam mdłości, nie takie straszne i nie non stop ale... są i męczą :dry: Widzisz Ty w przedszkolu a ja w podstawówce :blush: Trzymaj się i wrzucaj nam tu foto fasolki jak tylko będziesz po wizycie - póki co trzymamy kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808382 przez Asia750
Hej :) Jestem tu nowa i chciałam się przywitać :)
Też mam termin porodu na sierpień i mam nadzieje że mnie będziecie tu wspierać , bo bardzo się boję :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808438 przez aggi
Asia750 a który masz tydzień już? :) Rozgość się :kiss: Widzę że nie ja jedna wrażliwiec jestem :S Też się boję wszystkiego. Ale musimy dać radę :) Dziewczyny nas tu ustawią do pionu :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl