BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #826662 przez aggi
MAniula to Ty też wskakuj w papućki i do spania :) Śpij dobrze, jak taka zmęczona to szybko zaśniesz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826675 przez nata
A ja poszlam dzisiaj z kolezankami na plotkarskie spotkanie i musze przyznac,ze potrzebne mi to bylo :-) wciagnelam koktajl z owocow lesnych i goraca czekolade z bananmi i bita smietane mnmmmm pychotka :laugh:

aggi spoko wlatuj to cos zadzialamy :-) mysle,ze cos zaradzimy :-) a zakupy superowo u mnie mowia,ze to jeszcze za wczesnie na zakupy :dry:

Maniula mykaj do spania :-). Wiem jak to jest po calym dniu pracy, znam to z autopsji :D



Nic Dziewczeta dbajcie o siebie i do wyrka :lol: ja tez mykam,bo rano trzeba wstac :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826678 przez nata
missyy mam nadzieje,ze te problemy z cera mina Nam, bo musze poprawiac sobie urode a baaardzo rzadko sie makuje :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826685 przez aggi
nata ale kusisz na noc pysznościami !!! :blush: ale moja mama też mówiła że nie kupuje się nic zanim się nie urodzi, a tu proszę taka zmiana jak wpadła w regały :P szkoda gadać :) choć mój emek się postukał po głowie i też chyba jest zdania że za wcześnie :) Ale ja mam np. całe pudło ciuszków które dostawałam od koleżanek, kuzynek, po jednym, dwie sztuki co im żal wyrzucić było to mi dawały :D I przejrzałam to ostatnio i w sumie od 3-9miesięcy mam malucha ubranego niemal :S

Też spadam spać, bo padam na twarz :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826862 przez missyy
jak zwykle wstałam o 10 :blush: :blush: To już norma :silly:
Zjem śniadanko i zmykam, bo muszę ojca ze szpitala odebrać.
Potem znowu jak emek wróci, zrobić jakieś zakupy, bo już nie wiem co mam jeść :(

aggi Opłacało się pojechać na zakupy B) B) Zazdraszczam bodziaków, na pewno słodkie :cheer:
Ja na strychu mam tyle kartonów bodziaków i pajaców od siory, że szok, żeby się w tym połapać. A trzy czwarte z tego to sami mu kupowaliśmy z mężem zanim się urodził. Tak nas wzięło wtedy, że ciągle w Smyku albo Glucku byliśmy. I wtedy tak sobie marzyliśmy kiedy w końcu dla naszego coś kupimy. Heh

nataCzy się cera polepszy to nie wiem, obyy :P

Ann jak dzisiaj samopoczucie?? mam nadzieje, że lepiej :)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827010 przez asienka87
Ann no mam, mam... ale co zrobić... dbam o higiene, ciągle zmieniam bieliznę...a i tak ciągle coś złapie .. ;/


Maniula piękne jest to, że robisz to co kochasz, cudnie :)
tylko Kochana nie przemęczaj sie za bardzo, szczególnie teraz :kiss:
Ja mam wizyte w przyszłym tyg, to zapytam gina co stosować profilaktycznie... bo lepiej zapobiegać niż leczyć :blush:

Aggi czyli mówisz, ze ten krem warto mieć "w razie czego" i gdyby cos znów zaczęło swedzieć to mozna go od razu zastosować ? czy moze stosować go cały czas np raz dziennie? fajnie załagodził mi swędzenie od wczoraj... ale zobaczymy w środe czy pomoże całkiem, czy faktycznie będzie trzeba jakieś globulki...
a my jak byliśmy u moich rodziców pare dni temu, to moja mamusia już mi całą reklamówke ciuszków dla maluszka kupiła :P oczywiście chciała już mi je dać :P ale powiedziałam jej , ze absolutnie nic na razie nie przyjmuje, niech zbiera i chomikuje, ale da mi je dopiero po narodzinach dziecka... a świruje, bo ma jedną wnuczkę , która ma 11 lat i teraz będzie mieć kolejna wnuczkę, bądź wnuczka i sie powstrzymać nie moze :silly:


Nata oj, też mi sie już chce takiego spotkania... choc byłam jakieś 3 tyg temu na takim :) jedna z koleżanek też jest w ciąży (choć ona ma tydzień do porodu :) ) i wciągnęłyśmy wtedy należniki z czekoladą , owocami i bitą śmietaną :laugh: pychaaaa , kawke latte i soczek pomarańczowy, mniam :) fajne sa takie spotkania ;)

Missy ja dziś miałam pobudke przed 9.00 bo przyszła na południe zima i zdecydowaliśmuy sie w końcu opony zmienić na zimowe :P a dylemat był cały czas, bo musieliśmy je kupić a wahaliśmy sie, bo chcieliśmy w tym roku zmienić auto... ale doszliśmy do wniosku, ze teraz musimy myśleć nie tylko o nas , ale o naszym maluszku, a jednak bezpieczeństwo najważniejsze :)
wczoraj przespałam całą noc pięknie, a dzis już sie budziłam jakieś 2 razy... czyli powrót do normy :silly:
no i wieczorkiem też musimy jechać na zakupy jeszcze, bo w lodówce już tylko światło :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827089 przez nata
Ja juz jestem na miejsu, eh... suuuper, ale jestem zmeczona ,bo o 6 wstalam i podroz 5,5h :P

Ja mysle,ze zakupy dla maluszka mozna stopniowo robic,bo pozniej kupic wszustko to niezly wydatek :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827272 przez aggi
Witam się znów wieczorowo B) Odwiedziłam dziś wieczorem okulistkę, wada mi się pogorszyła, czułam to po prostu bo już kiepsko widziałam w soczewce :S ale okulistka na całe szczęście nie skasowała mnie nic :blush: i stówka na buty zaoszczędzona :S :woohoo:

missyy rozumiem Cię, emek jadł dziś paluszki rybne bo miał ochotę, a ja tylko ze serem chleb jadłam i to całe trzy kromki i bułkę na cały dzień :dry: porażka z tym moim jedzeniem :dry: A to ja znów mam całę pudło od koleżanek/kuzynek :P Mój brat starszy ode mnie a jeszcze swojego nie ma, jak się bratowa dowiedziała że ja w ciąży to mało co go na siłę do łóżka wyciągnąć chciała :unsure: ale on to stateczny chłop, musi być czegoś pewny żeby to zrobić - a póki co biznesmenuje i nie ma czasu w domu usiedzieć.

asienka ja też mam długo już takie problemy nie wiadomo skąd, bo mąż zdrowy :dry: ale to wystarczy w sumie trochę kataru i już organizm słabnie... dokładnie możesz go mieć zawsze w domu, ja mam asekuracyjnie gdyby ginekolog zaniemógł a mnie by nie dawało spokoju :) sam mi go polecił. no i taniutki jest :) Tzn on tylko załagodzi to co na zewnątrz czyli pieczenie i swędzenie, a do środka i tak gin zajrzeć będzie musiał, bo infekcja żyje własnym życiem :S haha to moja mama jeszcze wnuków nie ma, dzisiaj właśnie testowała wózki w sklepie :P Aż się jej zapytałam na kiedy ma termin hahahha :silly:

nata ja też wychodzę z takiego założenia, choć np najmniejszych rozmiarów nie kupuję tylko pod koniec kupię to co faktycznie będzie do szpitala potrzebne, bo może być tak że nakupię 56 a dziecko się większe urodzi :S

No nic przyszła mi 'ciężarówka' więc idę do łóżka zagłębić się w lekturę :D I potem spać :) Jutro teście przyjeżdżają i moi rodzice :dry: 'uwielbiam' wręcz takie spotkania..

Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827280 przez MAniula
Hej dzięki dziewczyny za troskę ;) dziś mi lepiej , miałam popołudniową drzemkę więc nawet teraz jakoś się trzymam.

Ciuszki dziecięce to cudo, ale jeszcze nie dziś, chwilę poczekam ;) Ale na pewno będziemy kupować etapami, tak będzie łatwiej.

Jutro jedziemy do teściów ogłosić tą wielką nowinę, bardzo jestem ciekawa ich reakcji.

Nata odpoczywaj, korzystaj z wyjazdu!!
Asiunia dbaj o siebie, ehh takie przypadłości się plątają.

A nie macie zrobić posiewu z pochwy?
ja mam zrobić przed kolejną wizytą u ginki.

Pozdrawiam i miłej nocki!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827289 przez aggi
MAniula ja posiewu nie muszę robić hmm ale może to dlatego że robiłam przed zajściem w ciążę, bo z ginkiem myślałam że mam jakieś bakterie bo infekcje mi nawracały :S powodzenia w ogłaszaniu nowiny :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827344 przez nata
Infekcje to drastwo, wiem cos o tym,bo sama mialam :/
Co dl apetytu to u mnie dziewczyny juz wraca, choc czasem mam jeszcze mdlosci,ale to juz nie takie. Juz na coraz wiecej rzeczy mam ochote :-). W koncu,bo tak to we mnie wmuszali :/ eh... Ginekolog mnie pochwalila,bo ciut przytylam :p hihi powiedziala,ze sie dobrze sprawume :laugh:

maniula powodzenia w ogloszeniu nowiny :-). U mnie reakcje byly rozne :woohoo: / :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827456 przez asienka87
Aggi no u mnie to samo... mąż zdrowy, a ja ciągle coś lapie.. taka nasza uroda moja droga :silly: własnie mi załagodził zewnętrznie, chociaż gin powiedział, ze dopochwowo też mam go stosować, a w środe zobaczy co tam sie dzieje.... no to pierwsza wnuczka czy wnuk, to dziadkowie dopiero beda szaleć :laugh:

Maniula właśnie dbam , dbam, a i tak jakieś paskudztwo zawsze sie przypląta :P
życze miłego pobytu u tesciów ;)
ja kiedyś robiłam u innego gina posiew...a ten obecny, jak to zobaczył, to powiedział , ze zawsze sie zastanawiał po co ginekolodzy każą to robić.... mi robił jakies inne badania na bakterie....


Nata jak smaki wracają, to już jest super :) wiem sama po sobie, jak zaczęłam jeść, to w końcu tak dobrze sie czułam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827464 przez aggi
Witam się sprzątająco :silly: za trzy godziny rodzice i teście przyjeżdżają (o zgrozo), a ja w czarnej deee :dry: sprzątanie, pranie, odkurzanie,a jeszcze coś ugotować trzeba :S no i nie mówiąc o -12 na zewnątrz :ohmy: pffff nie lubię takich dni :S

nata to mnie ginekolog pewnie zjedzie bo nic nie przytyłam, co to jest pół kilo.. :dry:

asienka dopochwowo? To tego nie słyszałam jeszcze, mi tylko gin zawsze zalecał grubą warstwą na zewnątrz smarować :S

Zobaczymy kiedy mi smaki wrócą :) Póki co to wmusiłam w siebie dwie kromki z pomidorem oczywiście i trochę lodów :S ale lody to już inna bajka, mogłabym je jeść i jeść od samego początku :blush:

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827522 przez nata
aggi to wcinaj lody, zawsze to jakies kalorie i daja energiee :-) ja mialam 1,5 kg wiecej,ale jak bylam a poprzedniej wizycie to bylam po 2 dniach postu :P

Trzeba wypic herbatke z cytrynka i sie ugrzac, bo wymrozilo mnie na spacerku :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #827590 przez ann-sunshine
Bry

Zyje, jestem, wszystko ok, tylko w pracy ciagle.

A mnie mdlosci sie nasilily. Licze ze jeszcze ze 3 tygodnie bede sie meczyc.

Co do ciuszkow to proponuje te najmniejsze na pierwsze miesiace miec skompletowane, a co wiecej wyprane, wyprasowane i poukladane na wypadek troszke wczesniejszego porodu.

Dokladnie was poczytam po niedzieli jak bede miec wiecej czasu

Edit: jednak nie do konca dobrze, tak sie wymarzlam w pracy ze dzis obudzilam sie z bolem gardla i katarem :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl