BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 7 miesiąc temu #929692 przez minnie90
Dziewczyny zbieram się na porodówkę, także odezwę się jak tylko będę na siłach i będę miała net:) mam nadzieję, że pójdzie szybko i bez komplikacji.
W nocy budziłam się co godzinę, więc jestem średnio wyspana, ale adrenalina pewnie mnie obudzi :) byle ten cewnik jakoś przeżyć :/
Podziękowania: agniesia1604

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929713 przez agniesia1604
Pazdziernik!
Powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929718 przez munkki
Minnie, ja tylko na sek żeby cie uspokoić, cewnik po znieczuleniu ja nie miałam nawet świadomości ze.to juz założyli. Trzymaj się, ja czekam na pionizacje. jak juz mnie postawią to.zdam.raport, teraz nie mam zbytnio siły:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929762 przez edyta88
minnie90 trzymam kciuki i czekamy na wieści!!! :laugh:

TAK już pażdziernik! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929777 przez pauletta
Minnie kciuki.

Ja dzis mialam badania krew i mocz bo jutro wizyta.

Po drodze dorwalam w lumpku dzinsiki z nexta za 6 zl na gumce :-) :evil:

A noc maaaaasakra. Nie lubie nocy od jakiegos czasu :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929786 przez malvi
Minnie powodzenia kochana!

Pauletta ja też nie lubiłam tych ostatnich nocy przed porodem plus dodatkowo jeszcze byłam w szpitalu :P a dziś się wyjątkowo wyspałam choć Krzyś w nocy obsikał sobie body i piżamke i musieliśmy się przebierać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929815 przez inus23
W koncu październik.. U mnie nic nowego tzn Malutka wczoraj była bardzo mało aktywna więc pojechaliśmy na IP zrobili Nam KTG i USG na szczęście nic się złego nie działo.. Ale Moja kruszynka urosła ma już około 3200 nie sàdziłam że przekroczy 3 kg a tu proszę.. :) dziś szaleje.. Na kontrolnym KTG rano wierciła się jak szalona..
A mi się dziś zachciało faworków,, mniam właśnie się nimi zajadam 15 minut roboty a tyle radości :p

Coś czuje że zgaga da mi się dziś we znaki :(

Zazdroszczę Wam dziewczęta że macie już maleństwa przy sobie i oczywiście gratuluje z calego serca.. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929817 przez inus23
A dodam jeszcze że na korytarzu spotkałam dziś swojego konowała.. Bardzo zdziwiony zapytał co Pani tu robi? A jak mu wyjaśniłam wszystko to stwierdził że dobrze zrobiłam że przyjechałam na ta IP bo to już kilka dni zostało I trzeba być pod kontrolà..

Szkoda że Sam o tym nie pomyślał... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929860 przez Marza
Cześć dziewczynki :)
Już po wizycie. Szyjka się skróciła, ale jest zamknięta, więc nie ma się co martwić. Dostałam skierowanie i w poniedziałek mam się wstawić w szpitalu, najpóźniej w środę mi zrobią cięcie. Znowu przybyły mi 2 kg :woohoo: Ale wiecie co? MAM TO GDZIEŚ :D Teraz muszę jeszcze sobie pojeść, bo po porodzie przy karmieniu trzeba się mega ograniczać z zachciankami, bo dzidzi mogą nie służyć :) W piątek albo w weekend będę jeszcze dzwoniła do szpitala i się pytała co i jak (o której przyjechać, czy na czczo i takie tam). Kupiłam w rossmanie paczkę dwójek Babydream 22zł za 66 sztuk :) Nie dowierzam, że za tydzień przywitam swoje dziecko na świecie !

Ciekawe czy Minnie tuli już swoje maleństwo.

Inus to Ty jesteś w domu czy w szpitalu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929866 przez minnie90
Dziewczyny nie uwierzycie!! Pojechalam na cc, przyjeli mnie na oddzial, zrobili badania i co??? Mala sie odwrocila!!! Mialam jechac do domu, ale ordynator zdecydowal ze mam zostac na oddziale. Dostalam jakis zaszczyk chyba zeby rozwarcie zwiekszyc, skurcze mam co 2-3 min. Boli jak cholera, ale na ktg skurcze sie nie pisza:/ nie wiem kiedy urodze;( juz mam dosc;(
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929868 przez Marza
Minnie !!! Ale zazdroszcze ! Pewnie niebawem się rozkręci i urodzisz lada chwila ! POwodzenia :) Nie denerwuj się :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929874 przez Caroina
Minnie Wspaniałe wieści :)
Zadziwiające, że kazali Ci zostać i przyspieszają poród, zamiast puścić do domu i czekać aż samo się zacznie. W większości szpitali każą do 42tc czekać i dopiero wtedy wywołują. Dobrze trafilaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929884 przez malvi
Minnie to super!!!! :D Trzymamy z Krzysiem kciuki :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929890 przez inus23
Jestem w domu ale wczoraj i dziś zawitałam na IP.

Minnie bardzo się cieszę.. Trzymam kciuki już niedługo przytulisz swojà księżniczkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929918 przez yoozia
czesc dziewczyny.

Minnie, fajnie ze mala sie obrocila. szkoda, ze synek Marzy sie nie zdecydowal ;)
Marza zazdroszcze, ze znasz date i wiesz, ze juz za tydzien przytulisz synka. u mnie dalej jedna wielka niewiadoma.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl