BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 7 miesiąc temu #930236 przez Caroina
Nelka Do mnie też jeszcze nie dociera :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930239 przez Marza
Cześć dziewczyny :)

Agniesia może lepiej przejdź się do lekarza po jakieś leki... Szkoda się męczyć... Zachowania synka współczuje... Może zaczyna odczuwać, że niebawem w domu dokona się sporo zmian ze względu na dzidziusia.

Minnie myślałam, że już będziesz tuliła swoją dziecinkę. Musisz być silna, dasz radę :* O nic się nie martw, bo jesteś pod fachową opieką :)

PAulettA czekamy na wieści z wizyty :) Super, że dotrwałaś do tego tygodnia :) Szkoda było tych stresów w szpitalu :)

Kamka wielkie gratulacje :) Lenka śliczna dziewczynka :) Też już bym chciała mieć to za sobą :) Co do spania to bardzo bym się chciała jeszcze wyspać, ale organizm odmawia i mało, że w nocy nie da się zasnąć to po południu zdrzemnąć się też nie da...

Kacha bez obaw :) wszystko będzie dobrze ! :)

CAroina oby dzidzia nie zmieniła pozycji tylko tak jak pisze Malvi stała się aktywniejsza :) Bo za chwilę będziemy miały same cc wszystkie :D

Dziewczyny do mnie też nie dociera, że synek z tydzień będzie z nami... MAsakra :woohoo:

A ja dzisiaj strasznie senna jestem... Takiego mam lenia ostatnio, że sama się sobie dziwię... Może organizm chce skumulować trochę siły do porodu... Nie wiem.
Podziękowania: Kamka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930274 przez pauletta
Dziewczynki wizyta dopiero 18-45 jajo zniose :-)

Jeju ogoloenie pipi nie lada wyzwanie. Jeszcze sie pozacinalam hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930277 przez Marza
Pauletta myślałam, że już będziesz po :D strasznie późno ta wizyta:) też miałam problem wczoraj żeby się wygolić haha nie lada wyzwanie to teraz jest :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930289 przez malvi
Wow szacun dziewczyny! Ja na koniec ciąży to nawet sama nie mogłam sobie nóg ogolić :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930291 przez Marza
haha ja nóg nie golę xD ale słabo mi zawsze tam rosły i jasne to nie widać :D ja nie umiem wytrzeć łydek po kąpieli hahaha dysze po tym jak koń :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930294 przez pauletta
Zawsze mam tak pozno bo tak wybieram bo wtedy wieksza szansa ze maz moze byc. Niestety dzis dupa, 2 raz mu sie nie udalo przrz/cala ciaze.
Ale mam dobra kolezanke ktora mnie zawozi :-)

Co do nog to tylko lydki gole siedzac w/wannie i kuniec. A pipi od wizyty do wizyty :-). Dzis juz moze byc ostatnia. Zobaczymy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930308 przez edyta88
dziewczyny śliczne dzieciaczki :laugh: gratki!!!
my dalej w dwupaku dzisiaj byłam z zuza na długim spacerku może poskutkuje
co do pipy to mam jak PAULETTA że zajmuję się nią tylko od wizyty do wizyty aż mąż mi wypomina że dla niego to mi się nie chce :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930322 przez pauletta
Edytko moj maz jak dzis zobaczyl to za glowe sie chycil :-). Mowi, ze chyba z godzine mi zejdzie haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930332 przez Marza
Edyta no najwyższy czas na Ciebie dziewczyno :laugh:

Pauletta to ładnie mąż podsumował :D chociaż ja też zawsze od wizyty do wizyty przez lenistwo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930333 przez edyta88
niech sobie zachodują taki bęben to zobaczą :P ja nawet jak siedzę to w rozkroku bo inaczej brzuchaL miażdzy mi uda żeby się schylić to rozkrok obowiązkowo w domu pal licho ale jak to komicznie musi wyglądać na dworze :) ...jak ja mam już dość tego rozmairu XXXL :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930335 przez edyta88
MARZA ja codziennie o niczym innym nie marze tylko o tym żeby to było dziś a synio co....? podroczy się z mamą a co.. :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930338 przez Marza
Edyta tacy uparci Ci nasi synowie :D Twój nie chce wyjść, a mój się nie chce obrócić :silly: Ja już tez mam dość tego ogromnego rozmiaru... Zwykłe schylenie się po coś co spadnie na podłogę już powoduje zadyszkę... Albo wejście po schodach :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930356 przez yoozia
hej dziewczyny.
widze ze nie tylko ja mam problem z depilacja. nogi jeszcze sobie ogole, ale podwozie sama ostatnio miesiac temu golilam. praktycznie na oslep. mam to szczescie, ze maz jest fryzjerem i pare dni temu on sie z tym rozprawil :P gorszy problem mam z zakladaniem spodni. robie to z rozmachu :P w lewej rece trzymam spodnie i celuje noga w lewa nogawke, a potem w prawa reke lapie prawa nogawke i pcham druga noge... nie zawsze udaje sie za pierwszym razem :P masakra i tyle, ale juz blizej niz dalej ;)

co tam u Dotkawy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930358 przez Caroina
Właśnie mężowi mówiłam, że dobrze, że go nie ma i tego nie widzi bo to wygląda wręcz żałośnie. Dziś przyłapałam się na tym, że ide prawie jak pingwin :D kiedy się zorientowałam natychmiast zaczęłam iść normalnie :blush: oboje dziwimy się jaka różnica bo w pierwszej ciąży czułam się wręcz świetnie do samego końca. A niewiedząc o zagrozeniu żeby wywołać poród wybraliśmy się na bierznie i biegalismy sobie dookoła boiska :blink:

Pauletta Kciuki 3mane. Odezwij się po wizycie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl