BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 7 miesiąc temu #930363 przez Caroina
Yoozia Ale masz dobrze. Ja się ostatnio przez 3 mies do fryzjerki wybierałam i dopiero w zeszłym tygodniu się udało. A poprzednio byłam ponad pół roku temu. Całe szczczęście, że nie farbuje włosów bo wtedy nie ma zmiłuj - odrosty trzeba zakryć.
Ja z goleniem daje rade, tylko pipi też na wyczucie. I tak samo się nie przemęczam za często w większości full nature :D :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930371 przez nelka
Hihi a ja staram się teraz na bierząco się golić bo nie wiadomo kiedy zawitam na porodówke. Pranie, prasowanie, obiadki porobione, włosy umyte i w ciągłej gotowości jestem a tu nic...

Też się dzisiaj wybrałam na dłuższy spacerek, kupiłam sobie małe winko więc jak położę Zosie to małą lampke sobie strzele i będę czekać aż M wróci z pracy;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930377 przez Caroina
Nelka Mniam Za mną od ok 2 tyg chodzi winko albo whisky. Jak jakaś alkoholiczka mam ochotę się zalkoholizować właśnie w taki cichy wieczór z mężem kiedy dziewczynki będą spały (tylko kiedy to nastanie :woohoo: )
Też się przymierzam, do tego żeby być gotową/wyszykowaną wrazie co. Jeszcze za wcześnie na mnie ale jak M już wróci i przestane się oszczędzać to koniec z zapuszczaniem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930393 przez agniesia1604
a mnie mąz goli na wizyty :) .. w paseczek:P i lecimy:)))))))))))

A do porodu to nie wiem czy na łyso ... ze Stasiem ogoliłam na łyso:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930400 przez pauletta
Ja po wizycie :-) :-) :-) mala wazy 300-3100. Ujscie zamkniete. Za tydzien w/czwartek ktg w szpitalu. Skierowanie j z mam do szpitala w razie w. Jak nie urodze to za 2 tyg. Wizyta.
Takze czekamy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930403 przez Caroina
Pauletta Ładna waga malutkiej :) Dobrze, że wszystko ok. Możesz na chwile odetchnąć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930405 przez pauletta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930407 przez pauletta

Caroina napisał: Pauletta Ładna waga malutkiej :) Dobrze, że wszystko ok. Możesz na chwile odetchnąć :)


Oj tak :-) zobaczymu co ktg pokaze za tydzien :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930412 przez Marza
Pauletta super wieści :)

Zastanawiam się ile waży mój chłopczyk... Pewnie dopiero w szpitalu się dowiem w poniedziałek. Szczerze Wam powiem przeraża mnie wizja siedzenia w szpitalu tygodnia... Wiem, że będę miała małego ze sobą, ale boję się tego bólu po i, że nie dam sobie sama rady z małym... Oby mi we wtorek zrobili cięcie, żebym mogła wyjść w czwartek albo ewentualnie w piątek jak wszystko będzie okej, bo tam oszaleję... Jak sobie pomyślę, że M nie będzie cały czas przy mnie to mi się chce płakać... Strasznie zawsze za nim tęsknie. Pewnie wyleję morze łez jak będzie się zbierał w pon do domu :O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930414 przez dotkawy
Czesc :) ja w końcu doszlam do siebie na tyle żeby sie odezwać, bo do wczoraj czulam sie okropnie...fatalnie...dosłownie wczoraj a dzis, to niebo a ziemia!!!

A wiec tak moja Wikusie urodzilam we wtorek o 12.16. Mój skarb ma 2850 i 53cm do kochania :-) 10pkt

Mala sie budzi później napisze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930417 przez Marza
Dotkawy akurat o Tobie myślałam :) Ogromne gratulacje jeszcze raz ! :) CZekamy na zdjęcie małej i dokładny opis wszystkiego co się działo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930418 przez pauletta
Dotkawy super. Kruszka mala :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930419 przez Caroina
Pauletta Ciekawe, ciekawe, może już się coś będzie działo :)

Marza Mnie przeraża wizja bólu przed, a zwłaszcza w trakcie. Potem pewnie też nie będzie idealnie. Tym, że sobie nie poradzisz się nie martw bo w razie czego pielęgniarki pomagają. U mnie w szpitalu po cc wypuszczają po 4-5 dniach, a po sn 3 dni (jeśli wszystko jest ok.) Niestety swoje musimy tam przesiedzieć.
Oby szybko zrobili Ci cc, żebyś zajęta maluszkiem nie musiała martwić się, że męza nie ma. A najlepiej, żeby okazało się, że mały jednak się obrócił i możesz wracać do domciu z ukochanym :)

Dotkawy Jest szansa, że wyjdziecie jutro?
Podziękowania: Marza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930432 przez Marza
Caroina też już myślałam nad takim scenariuszem, że mały będzie główką w dół i będę mogła wrócić i czekać na normalną akcję porodową :) To moje cichutkie marzenie :) Jutro będę dzwoniła do szpitala, żeby wypytać co i jak z tym cc, ile będę czekała ile potem mnie będą trzymali i takie tam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930434 przez Caroina
Marza skoro to Twoje marzenie to życzę Ci tego z całego serducha i 3mam kciuki, żeby tak się stało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl