BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 6 miesiąc temu #932147 przez minnie90
A i powiedzcie mi dostałyście jakiś harmonogram szczepień czy cos?? Bo skąd wiedzieć kiedy szczepić itd.? wg kiedy pierwsze wizyta u pediatry?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932174 przez pauletta
Edyta gratki. Duzy chlopczyk.

U mnie na ktg cisza oprocz pieknego tetna malej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932188 przez Ania86
Malvi, a z moją wagą to jestem w szoku ważę o 2 kg mniej niż przed ciążą :) 60 kg, ale brzuch mam trochę taki flakowaty, nie mam często czasu nawet zjeść bo jak nie zajmuję się Julią to odciągam pokarm :/
Munkki. ja u pediatry byłam po tygodniu, tak kazano mi w szpitalu bo Mała mało ważyła. Widzę że też odciągasz pokarm ;)
Edytka, gratulacje ale duży chłopczyk :) dużo zdrówka dla Was.
Minnie, ja daje smoczek od 2 dni. Na początku też próbowałam ale nie chciała, a teraz jak marudzi to czasem trochę ją uspoki. Co do szczepień to wszystko Ci pediatra wyjaśni jak pójdziesz na pierwszą wizytę. Pierwsze szczepienia (pomijając te które maluszki dostały w szpitalu) są w 2 miesiącu chyba 5-6 tydzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932237 przez malvi
Minnie ja daję smoka i normalnie ssie tylko czasem zdarzy mu się wypluć jak zaśnie i wtedy jest płacz :P co do szczepień to tak jak Ania pisze wszystko powie Ci pediatra na pierwszej wizycie :) a ja Ci zaraz wrzucę taką tabelkę którą dostałam bo jest bardzo czytelna :)

Ania ja też niewiele jem ale od jakiegoś tygodnia waga stoi w miejscu :P

A tak w ogóle to dziś jest termin w którym Krzyś powinien się urodzić wg OM a tu jutro już kończymy miesiąc :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932271 przez yoozia
Hej dziewczyny.. Ja juz trace nadzieje, ze kiedykolwiek urodze. Rozwarcie na 1 palec wiec bez zmian :/ leze, spaceruje, leze i tyle. Dzis skurczy praktycznie zadnych. Tetno malej ok, wod plodowych troszke przybylo, tylko ta szyjka jeszcze nie gotowa :dry: polozne sa swietne, troskliwe, mile, niektore jajcary nawet. Jedzenie musze przyznac ze pierwsza klasa. Dzis przed obiadem mowilam do meza, ze zjadlabym spagetti i akurat to dostalam :D narzekac na opieke nie moge, tylko to czekanie... :( pocieszyli mnie, ze do niedzieli urodze haha mamy czwartek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932304 przez malvi
Minnie wrzucam Ci kalendarz szczepień :)

Edit: nie wiem czemu nie dodaje się załącznik :/

Edit2: co tu taka cisza???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932345 przez malvi


Udało się w końcu :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932354 przez munkki
Yoozia mam nadzieje ze się rozkrecilo!
Malvi, Ania - ja juz teraz nie odciagam, tylko wczoraj bo szłam na zdjęcie szwów. Karmie tylko piersią... A powiedzcie mi, czemu odciaganie? Kurde co osoba to szkoła dlatego chcę poznać wasze wersje;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932432 przez minnie90
Malvi dzięki wielkie:) M był zapisać małą do pediatry i mamy przyjść jak skończy 3 tygodnie.

Dziś w nocy M karmił małą i normalnie chciała wymusić cycusia do spania, ale mój dzielny M nie dał za wygraną i mała musiała zadowolić się smoczkiem:)

Munki ja odciągam, żeby w nocy M mógł nakarmić małą butelką, robimy zmiany w wstawaniu, żebym mogła też trochę odpocząć. Pozatym, położna i moja gin mówiły, że jak karmi się jedną piersią, to drugą lepiej jest odciągnąć, żeby zastój się nie zrobił.

Co do wagi, to póki co mam 1 kg na plusie sprzed ciąży, ale myślę że niebawem się go też pozbędę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932438 przez malvi
Ja od dwócj dni tylko odciągam bo chcę pobudzić laktację - mój Maleńki ostatnio się nie najada i musimy go dokarmiać 2-3 razy w ciągu doby mm bo nie wyrabiam ze swoim mlekiem ;) mój głodomorek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932445 przez pauletta
Matko Malvi Twoj maly ma 4 tyg juz masakra. A mi zostalo jeszcze 2 tyg. A chce juz. A tu cisza :-[

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932474 przez malvi
Munkki, Minnie zmieńcie suwaczki ;)

Pauletta no tak czas leci, dziś odebraliśmy pesel. A Ty bądź cierpliwa, już niedługo Maja będzie z wami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932494 przez malvi
Coś się zepsuło i nie widać mojego postu :P

A jeszczw chciałam wam powiedzieć że byłam dziś po dokumenty do wypełnienia do becikowego i strasznie dużo z tym pieprzenia :S chyba państwo specjalnoe tak sobie wymyśliło żeby zniechęcić ludzi do składania wniosków...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932496 przez pauletta
Malvi kochana ja z tych niecierpliwych hihi :-)

Ja swietuje urodzinki dzis. Maja prezentu nie chce zrobic hihi :-)
Moj maz od rana kochany. Piekny prezent dostalam.
Wieczorkiem kolacja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932513 przez Ania86
Munkki, ja odciągam bo Mała nie chce mi ssać z cyca :/ a też dokarmiam mm bo mojego pokarmu jej za mało ;)
Malvi, mój M też był po papiery do becikowego... i faktycznie bez sensu te niektóre zaświadczenia :/ i to u nas jak się złoży do 30 października to trzeba za 2012 rok :/ u Was też tak?
Pauletta, wszytskiego najlepszego Kochana :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl