BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 7 miesiąc temu #931940 przez Ania86
Kinga, trzymaj się Kochana :kiss: Podziwiam Cię jesteś bardzo dzielna na pewno masz dość ale nawet nie narzekasz :)
Munkki, gratulacje najważniejsze że córcia zdrowa. A co do porodu to jak Caroina pisze trzeba przeżyć :)
Dotkawy, dobrze że jesteście już w domu.

Mamusie co robicie ze szczepieniami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931952 przez kacha
Munkki - podziwiam, ze dałaś radę i gratuluję córeczki.
Kinga - silna z Ciebie kobieta, dobrze, że mama bedzie Ci mogła wkrótce pomóc.
Ania - ja zgodnie z zaleceniem mojej ciotki - pediatry szczepię na pneumokoki, meningokoki i rotawirusy. No i dopłacam 60 zł z szpitalu do bezrtęciowej szczepionki na wzw.
Mam dość pytań o to, czy już urodziłam. Przestałam wychodzić z domu i odbierać telefon. Znów chlipie w poduszkę, muszę się jakoś pozbierać, ale nie mam siły.
Ciekawe czy yoozia już ma maluszka przy sobie... Miejmy nadzieję, że tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931954 przez malvi
Ania my bedziemy szczepic na nfz plus pneumokoki mamy za darmo z racji tego ze Krzys jest wczesniakiem ;) zastanawiamy sie jeszcze nad dokupieniem rotawirusow. A jak u Was? Jak z jedzeniem Julci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931963 przez Ania86
My chyba tez na Nfz i na pewno na pneumokoki i nie wiem co z rotawirusami.
Malvi, z jedzeniem lepiej o tyle ze chetnie je :) ale tylko z butli na szczescie mam pokarm to odciagam jej i podaje, tylko zajmuje to mase czasu co ona spi to ja ciagne :) czasem braknie nam 1-2 butelki to podaje mm. A u Was jak tam? Krzys na cycu?
My mamy jeszcze delikatne problemy z brzuszkiem, Mala zje nie moze sie jej odbic i jest pitem placz zanim sie zalatwi akbi zejda gazy :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931966 przez Caroina
Malvi Ale ten czas leci. Teraz patrze, a Krzyś już prawie miesiąc ma :woohoo:

Kacha 3maj się. Do dziś po mnie nikt tu na oddziale nie rodził ale jest wysyp (może faktycznie przez tą pełnie;) i już 3 kobiety sie przyjely do porodu i to w ciągu 2h. może i na Ciebie przyjdzie pora tej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931972 przez pauletta
Minnie gratulacje :-) :-) :-) :-)

My nfz zastanowimy sie pozniej nad reszta.
Bo sa rozne opinie niestety... :-[
babyonline.pl/szepienia-dzieci-na-mening...rtykul,16298,r1.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931975 przez nelka
Minnie to miałaś dosyć ciężki poród ale najważniejesze że już po wszystkim i córeczka jest już z wami! Gratulacje! czekamy na foteczki.

My będziemy szczepić szczepionką 5w1 i pneumokoki.

A ja dzisiaj mam zły dzień :woohoo: Nie wyspałam się, rano wkurzył mnie kurier, potem teściowa. Pojechałam na ktg i akurat popsuł się im ten czujni do skurczy i wiem tylko że tętno Marysi w normie. Jedyne dobre to że trzymałam dzisiaj na rękach jednodniowego bobasa :laugh: byliśmy z M u znajomej w szpitalu która wczoraj urodziła i tak mu się spodobała mała Julka że chciał ją zabrać do domu i mieć trzy dziewczynki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931987 przez yoozia
Ja juz kuzwa pierdolca dostaje za przeproszeniem :( do godz 13 piekne regularne skurcze, a potem jeb cisza :/ i od tamtej pory nic sie nie dzieje i dziac nie bedzie. Za male rozwarcie zeby podac kroplowke, szyjka jeszcze nie gotowa. Moze jutro sie cos ruszy, ale juz sie nawet nie nastawiam, bo wyladuje niedlugo u czubkow. Juz ich nawet pytalam czy moge na noc pojechac do domu i przyjechac z samego rana, ale powiedzieli, ze to niemozliwe, bo w kazdej chwili moze sie cos stac, a oni sa za nas odpowiedzialni. No i ja to rozumiem, ale to czekanie mnie wykancza. Tak pieknie sie zapowiadalo do poludnia, a tu nagle pach koniec, zero skurczy :/ takze no poziom frustracji rowna sie 100...

Minnie to wspolczuje takich przezyc. Ja tez na wywolaniu wiec nie nastawiam sie na rewelacje :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931997 przez malvi
Ania tak Krzys na cycu i na butli z odciagnietym, czasem w nocy tez dajemy mm bo ostatnio sie juz cos nie do konca najada. Ale staram sie mu dawac jak najwiecej mojego :)
A jak tam brzuch i waga u Ciebie? U mnie waga ostatnio stanela w miejscu ale brzuch caly czas maleje ;)

Caroina no leci czas leci :) w ogole to zazdroszcze Ci ze nie mialas naciecia :P

Minnie gratulacje! :)

Agniesia co u Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932008 przez munkki
Czesc dziewczyny,
Melduje ze my od wczoraj w domu. Stas tylko na piersi ale walka o to straszna, ale maleńkie uczy, ja z reszta też... Trochę nam jeszcze brakuje do ideału ale staram się być cierpliwa..
Dziś była pierwszy raz położna, kapanie etc. Starsza kobita, widać że doświadczona. w piątek przyjdzie.z waga i mam nadzieje ze będzie w.górę szlooo. Pp ilu dniach byliście lub też będziecie na pierwszej wizycie u pediatry?

Ja śpię po dwie.godziny maks w.nocy, w.dzień krótka.drzemka. Jeszcze daje rade, jak się karmienie ureguluje to będę.mogła robić większe.przerwy.
Jutro idę na kontrolę rany wiec pokarm odciagne...

Wszystkim nowym mamom gratulacje!
Wszystkim czekający cierpliwości!
A porody, widzę ze każda z nas ma jakąś traume... Dobry znak- jak się potem patrzy na swoją pociechę- zapomina się o całym cierpieniu :)

Idę złapać sen...;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932065 przez edyta88
Hej Kochane ;-) 7.10 o godz 16:50 urodzil sie Filip waga 4,040kg 57cm napisze co i jak jak juz bedziemy w domku licze ze juz jutro czekamy na wyniki buziallll

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932077 przez malvi
Edyta gratulacje kochana! Czekamy na wieści :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932083 przez Caroina
Edyta GRATULACJE!!! Ale duży chłopak :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932091 przez kacha
Edyta! Super!
U mnie nadal nic- troszkę mnie brzuch boli i się spina ale jeszcze dziś pewnie nic się nie wydarzy... Kulam się na piłce od rana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932145 przez minnie90
edyta88 gratulacje:)

yoozia a jakie rozwarcie masz? mi podawali kroplówkę przy 2,5 palca. A na szyjkę dostałam jakieś leki, no i podobno ZO też rozwiera szyjkę.

Dziewczyny powiedzcie mi, dajecie smoczek swoim pociechom? wg ile czasu karmicie piersią? Moja mała przez pierwsze dni jadła ok 20 min po czy zasypiała, a od wczoraj je, zasypia ale jak ją chcę odłożyć to się budzi i dalej chce ssać i potrafi tak 1,5 godz. Smoczka nie chce;/ całe piersi mam już obolałe:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl