BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 7 miesiąc temu #931384 przez pauletta
Marza nie denerwuj sie. Moja kol. Urodzila core donoszona 2.5 kg, teraz ma 3 latka i taki pucek :-) :-) :-)

Edyta kciuki.

Mnie brzuch rano bolal bardziej niz wczoraj. Qpa 2 razy. Brzuch sie stawia. Nospe wzielam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931396 przez kacha
A u mnie nic. Byłam na ktg- jest dobre. Żadnych skurczy. Cisza. A mała rośnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931479 przez Marza
Urodzilam! Straszne doswiadczenie... Opisze wam jak juz bede w domu. Milosz 3030(usg sie jednak mega mylilo) 52 cm. Cudowny i marudny :-) jestem prze szczesliwa
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931486 przez yoozia
Dziewczyny i ja poprosze o kciuki. Wracam z usg i ktg. Nie mam wod plodowych, ale z mala na szczescie wszystko ok. jedziemy do domu po torbe i za godzine na wywolanie. Boje sie jak jasny szlag :( postaram sie dac znac. Edyta, Marza - powodzenia! A mowilam wczoraj mezowi, ze to bedzie dzisiaj. omg bieganki z nerwow dostalam, a rycze jak bobr :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931488 przez ewa123
witam ;)
Marza .Gratuluje :) :) Słodka dzidzia :)
Carolina gratulacje :)
Edyta 88 trzymamy kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #931489 przez yoozia
Jasny gwint, Marza to juz?! Gratulacje!!! :) u mnie tak szybko raczej nie bedzie :(

Piekny Miloszek :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931492 przez ewa123
Yoozia trzymamy kciuki za was. Juz niedługo bedziesz trzymała swoje w szczescie w ramionach . Powodzenia Wszystko napewno bedzie dobrze:)
Podziękowania: yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931546 przez pauletta
Marza gratki.

Yoozia kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931576 przez nelka
Marza gratulacje!!!

Yoozi to ale ci się trafiło! To te wody musiały ci się sączyć, a skurcze miałaś? Trzymamy kciuki!!!

Ale się sypiemy dziewczyny a jutro ma być pełnia to polecimy jedna za drugą ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931593 przez pauletta
Jutro pelnia omg. Boje sie, ten brzuch caly czas pobolewa. Malz jutro do polnocy w pracy to lepiej zebym nie rodzila. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931595 przez kacha
Ale się dziś sypnęło porodów u nas :)
Trzymam kciuki za te, co w trakcie i gratuluje tym po :)
Ja dziś muszę zrezygnować z mojego długiego spaceru - miałam leukocyty w moczu i mam łykać urosept. No to łyknęłąm i siusiam co 3 minuty. A Mała wierzga dziś jak szalona - od samego porannego ktg wygina mi brzuch na wszystkie strony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931617 przez yoozia
Ja o 17 dostalam tabletke na wywolanie i teraz spacerujemy z mezem kolo szpitala. Za godzine dostane nastepna dawke. Polozna mowi, ze moge urodzic dzis, a moge dopiero za 4 dni :dry: ale czuje, ze to bedzie max jutro, bo juz mnie skurczyki lapia. Nie mam pojecia co sie stalo ze nagle nie mam wod plodowych :/ nie zauwazylam zeby cos sie saczylo... Moze podczas siku poszly? Jest to w ogole mozliwe? Boje sie dziewczyny. Chce juz miec to za soba...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931619 przez Caroina
Witajcie dziewczyny!

Marza Gratuluje, śliczny chłopczyk

Yoozia i Edyta Powodzenia!!! 3mam kciuki

Mąż dziś przyniósł mi laptop z netem więc w końcu mogę się odezwać.
U mnie zaczęło się tak, że zaczęłam pisać do Was na forum w niedziele po północy i wtedy odeszły mi wody (o godz. 0:20) :woohoo:
oczywiście byłam przerażona bo mąż w niemczech i miał zjechać dopiero na nast. weekend więc wiedziałam już, ze go nie będzie.
Ponieważ nie było jeszcze skurczy wziełam prysznic i wyszykowałam się. Na oddziale położniczym byłam o 1:40, zrobili mi KTG. Skurcze nie wyszły więc na sale do łóżka przespać się i w razie co na porodówkę. Spanie nie było mi dane bo od razu po godz. 2 zaczęły się skurcze co 5min i tak po 5 skurczach poszłam na porodówkę. Tam znów na ktg skórcze wychodziły na poziomie 20 bo miałam skórcze krzyzowe (koszmarrr), a postęp był.. Co było potem już nie będę pisać w szczegółach ale ból potworny, a sama końcówka przyszła tak błyskawicznie, że położna ledwo zdążyła rękawiczki założyć, żeby odebrać małą (jeszcze musiałam powstrzymywać parcie, zeby na nią poczekać) Mała przyszła na świat o 4:55, waga 2950g, 50cm. Cała i zdrowa. Doktorka i inna pielęgniarka nie zdążyły, weszły już po. Bogu dzienki udało się bez nacięć i szyć więc już czuje się prawie normalnie. Przy wstawaniu jeszcze to spojenie łonowe troche boli i tyle. Malutka kochana, cały czas śpi, tylko w nocy wzieło ją na ssanie cyca i tak do rana nie mogła się najeść bo leci mi tylko woda więc pielęgniarka dokarmiła ją mlekiem ze strzykawki, żeby w końcu usnęła bo dla mnie to 2 nocka nieprzespana (choć wcale tego nie czuje) Zdjęcie dodam po powrocie do domu (mam cichą nadzieje, że w czwartek najdalej piątek)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #931627 przez malvi
Marza kochana gratuluje!!! Śliczny chłopczyk :) napisz w wolnej chwili czemu poród taki straszny...

Yoozia trzymam kciuki!

My dziś byliśmy na ważeniu i ważymy już 4150g, przybraliśmy w 2 tyg ponad normę :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931641 przez nelka
Yoozi a jakieś rozwarcie już masz? 4dni bez wód dziecko wytrzyma? Lepiej iść pobiegać po schodach;-) czekam na wieści!

Caroina może i bolało ale szybko ci poszło i bez szycia więc pełen szacun:-D

Ja jutro jadę na ktg ale najgorsze jest to że mój M mam w tym tygodniu wyjazdy w robocie i to bardzo daleko więc może być problem żeby zdarzył na czas w razie czego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl