BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 3 miesiąc temu #954284 przez Marza
Minnie ja już też zapinam małego w bujaczku! Tak samo jak u Ciebie strach z oczu spuścić, bo dość mocno się już potrafi podnieść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #954287 przez Aneta_78
.....

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: yoozia, Marza, munkki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #954288 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954290 przez yoozia
dlatego wlasnie rzucam propozycje!

jestem za tym, zeby stworzyc grupe zamknieta na fb, gdzie nikt nie bedzie nas podczytywal i oczernial na innych watkach. wiem, ze niektore z was nie maja konta na fb, ale jesli popieracie pomysl, to mozecie zalozyc konta anonimowe bez podawania swoich prawdziwych danych, a jedynie nick z zp :) mysle ze byloby tez szybciej, bo tam bez problemow mozna pisac posty (bez ich popychania :P ), wstawiac zdjecia itd. ale to tylko moja propozycja, bo szczerze mowiac atmosfera robi sie dziwna :unsure:
Podziękowania: Marza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954292 przez Marza
popieram Yoozię! Nie trzeba zakładać faktycznego konta, a tylko jakieś żeby było :) Wtedy zapewne i Kinga i Jagodzianka dołączą do nas z chęcią :) I nie będzie takich problemów jak tu :)
Podziękowania: yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954293 przez munkki
atmosfera siadla.
podpisuje se pod tym co Aneta napisala.
Julka w wielu tematach udzielilas cennych rad, w wielu przypadkach zgadzam sie z Twoim zdaniem, ale uwazam, ze jezeli nas wysmiewasz na innych watkach to nie powinnas tutaj udawac kolezanki dorej rady. uwazasz ze piszemy bzdury - nie czytaj nas i tyle.

z uporem maniaka bede powtarzac ze forum lepsze niz fb bo tutaj moga dolaczac do nas nowe mamy jak czuja taka potrzebe.
to nie my powinnysmy sie "wyniesc"....
Podziękowania: yoozia, Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954296 przez Marza
Munkki nie chce zeby moje posty czytaly takie wysmiewne osoby... A nawet jak sie przestanie udzielac to czytac bedzie caly czas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954298 przez Caroina
Minnie Miałam taką samą sytuacje z Nadią i leżaczkiem. Raz zostawiłam ja na chwilkę w pokoju, wracam, a ta już nóżkami na ziemi. Od tamtej pory zaczęłam ją zapinać.

Co do sporu, miałam nie brac głosu ale skoro już tak to i ja się wtrące.
Yoozia przede wszystkim jestem w 100% po Twojej stronie.
Julka Synowa nie będzie miała z Tobą lekko. Trafi się jej przysłowiowa teściowa :woohoo:
Masz wiedzę, to fakt. Służysz dobrą radą, ok. Ale, żeby unosić się na osoby, które nie zgadzają się z Twoimi poglądami, obrażać Nas na innych tematach i jeszcze okłamywać to już nieładnie.
Znikłaś z tego wątku bo nie odpowiadało Ci towarzystwo, a teraz piszesz, że nie było Cie bo nie miałaś czasu. No weź, jakoś gdzie indziej miałaś czas i widzę, że ostatnie dni masz go nadmiar, że tyle tu postów od Ciebie. Powód Twoich odwiedzin oczywisty ... i niepotrzebny.
Dla dobra Twojej laktacji (byłby to dramat dla Ciebie gdyby została przerwana), radzę zniknąć jak poprzednio. Lub zacząć rozmawiać z nami jak z ludźmi, a nie ciągle się wymądrzać.

To tyle. Cholera, jestem bezkonfliktową osobą ale wkurza mnie jak ktoś taki syf wprowadza.
Podziękowania: yoozia, Marza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954300 przez MlecznaMama
KOCHANE!!!! CZEEEŚĆ!!!!

MArZA KOCHANA TY JAK ZAWSZE O MNIE MYŚLISZ! CZYTAM WAS CIĄGLE JESTEM Z WAMI!!. Świetnie mi się Was czyta bo jesteście na etapie na którym ja już byłam i który znowu przede mną.
u mnie świetnie. Mała szaleje , kopie. inaczej niż syn bo zahacza o żebra :) w końcu wybrałam imię...... będzie Klaudia!
z wyprawką niestety nadal leżę...
co do ćwiczeń to niesamowicie Wam kibicuję! też ćwiczyłam polecam jeśli mogę MelB! szczególnie pośladki!!! szaleństwo jaka się pupa ładna robi!!! jeśli chcecie zrzucić brzuch to najważniejsza jest dieta i nie ma zmiłuj. Ćwiczenia dają energii i człowiek czuje się atrakcyjniejszy
ja karmiłam 4 miesiące piersią i bardzo walczyłam o to jednak nic mnie bardziej nie razi niż terror laktacyjny.... mój syn dopiero na MM zaczął ładnie przybierać i przestał ulewać. a pytanie o kp też ciągle słyszałam... to już chyba standard

kochane jak mogę coś powiedzieć... jestem już parę lat na orum i jedno co mogę powiedzieć że Facebook to często koniec wątku... później jest żal//// widziałam to nie raz.,..szkoda by było za Wami....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #954301 przez Aneta_78
.. :blush: ).

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954303 przez yoozia
Aneta, grupa juz zalozona i nie wyobrazam sobie jej bez Ciebie, Munkki i reszty! jak chcesz to Ci nawet to konto zaloze :D zmienisz sobie potem haslo :P
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954306 przez pauletta
Ja tez nie cwicze :-) :woohoo: a narzekam na brzuchor :-)
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954308 przez kacha
Dajcie spokój z tym przenoszeniem na fb... Tu jest spoko, a tam też się kłótnie mogą zdarzyć :)

Aneta - to może chociaż dietka, co??? :) Bo będziesz o ciastkach korzennych pisała a ja jem melona i tłumaczę sobie, że to rafaello :P
Podziękowania: nelka, Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954312 przez yoozia
to jak Aneta? zakladac? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954314 przez Ania86
Anetka, ja też nie ćwiczę :) z lenistwa, może bliżej wiosny ;)

Co do konfliktu popieram zdanie Caroiny. Mi Julia wiele razy służyła dobrą radą za co jestem jej bardzo wdzięczna. Ale odgadywaniu i wyśmiewaniu mówię nie.

Na fb myślę że było by łatwiej ale forum to jednak forum tu się wszystko zaczęło :)
Podziękowania: Caroina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl