- Posty: 1704
- Otrzymane podziękowania: 7
- /
- /
- /
- /
- Listopadówki 2014
Listopadówki 2014
- vika
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Tosia 19,05,2013 Kinia 31,12,2001
no i mam też zeberkę ale nieco niżej...dosłownie nad blizną czyli mniej więcej w obwodzie pasa bielizny i po jednym cięciu na bioderkach i na cycach też mam tylko u mnie są łagodne i nie rzucają się tak bardzo w oczy na szczęście
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- xpatiiix3
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Marcel 19.02.13 Nela 03.10.14 i Livia 20.04.2016
- Posty: 1736
- Otrzymane podziękowania: 0
vika o komu dobrze hehe ale ja tam się nie przejmuje moją seksiastą zeberką
Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chłopek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka
- Posty: 8750
- Otrzymane podziękowania: 1
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chłopek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka
- Posty: 8750
- Otrzymane podziękowania: 1
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- xpatiiix3
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Marcel 19.02.13 Nela 03.10.14 i Livia 20.04.2016
- Posty: 1736
- Otrzymane podziękowania: 0
Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- vika
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Tosia 19,05,2013 Kinia 31,12,2001
- Posty: 1704
- Otrzymane podziękowania: 7
Alex Chłopek super,że już po wizytach i wszystko ok ...No właśnie w końcu same pozytywne wieści
mi już po woli mdłośći mijają i wzmożony apetyt mnie opuścił
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Alex_87
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2022
- Otrzymane podziękowania: 13
Oj Vika zazdroszczę że już mijają Ci mdłości, ja nie mam porannych ale za to wieczorne
Ja się na razie niczym nie smaruje, ten balsam co używałam we wczesniejszej ciąży mi tak śmierdzi, poza tym wieczorem jestem tak padnięta, że tylko szybki prysznic i do spania.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- xpatiiix3
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Marcel 19.02.13 Nela 03.10.14 i Livia 20.04.2016
- Posty: 1736
- Otrzymane podziękowania: 0
Dzisiaj pobudka przed 6 jeszcze troszkę udało mi się poleżeć ale Marczello nie bardzo mi pozwolił
Humorek boski, pogoda boska, za oknem wiśnie pięknie kwitną i ten zapach ogrodu, okno otworzone na ościerz ;D ahh... będę tęsknić za własnym ogródkiem jak się wyprowadzimy... To już niedługo..
co do mdłości to ja już nie pamiętam co to jest
Alex 13 tygodni to pierwszy trymestr
Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- vika
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Tosia 19,05,2013 Kinia 31,12,2001
- Posty: 1704
- Otrzymane podziękowania: 7
ja kupiłam nowy balsam babydream i mam wrażenie,że jest jeszcze ładniejszy zapach
coraz częściej zastanawiam się nad płcią ...do tej pory obie ciąże miałam takie same a ta jest zupełnie inna
Patii u mnie pobudka 5.50
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Alex_87
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2022
- Otrzymane podziękowania: 13
Ja dostrzegam różnice w zachciankach, w tamtej słodycze mogły nie istnieć, w tej na odwrót jak widzę czekoladę to musze ją zjeść, okaże się czy to ma jakiś związek z płcią
Pati przeprowadzasz się do bloku? U mnie też za oknem kwitną wiśnie i brzoskiwnie, a na skalniaku tulipany
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- xpatiiix3
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Marcel 19.02.13 Nela 03.10.14 i Livia 20.04.2016
- Posty: 1736
- Otrzymane podziękowania: 0
Alex ptaszek musi wyfrunąć z gniazda w końcu
Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ferritka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- tam gdzie nie ma dzieci -brakuje nieba
- Posty: 4213
- Otrzymane podziękowania: 120
uff dobrze, że same dobre wieści powizytowe u Was
foty mam dla Was tylko na tel a z niegp za cholere nie potrafię wrzucić na kompa a aparat dopiero na ładoware wrzuciłam więc no za kwilkę Was wystrasze
też właśnie nie wiem kiedy w ten bezpieczniejszy okres wchodzimy? od 12 czy 14 tyg ? hmmmm
mdłości? a co to takiego ? ja póki co żadnego pawika, mdłości jakoś mi specjalnie nie dokuczały już bardziej dokuczami senność, zaczęłą głowa nocami boleć ale czy to jakieś strasznie doskwierające mi objawy to bym nie powiedziała
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Anna1807
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 309
- Otrzymane podziękowania: 6
Pisalam wcześniej ale wszystko poszło w kosmos.
Ja tez mam dzisiaj wizytę ale dopiero wieczorem więc jeszcze muszę w cierpliwość się uzbroić!
U mnie dolegliwości niestety nie dopuszczają, ale mam nadzieję że wkrótce o nich zapomnę!
Trzymajcie kciuki za.mnie dzisiaj bo już mam stresa!
Jeżeli chodzi o płeć to też jestem ciekawa i to bardzo
Pozdrawiam Kobietki!!!
Bardzo się cieszę ze wszystkie wizyty przebiegły tak pozytywnie!
Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007
Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- xpatiiix3
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Marcel 19.02.13 Nela 03.10.14 i Livia 20.04.2016
- Posty: 1736
- Otrzymane podziękowania: 0
Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- xpatiiix3
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Marcel 19.02.13 Nela 03.10.14 i Livia 20.04.2016
- Posty: 1736
- Otrzymane podziękowania: 0
My to dzsiaj pięknie sobie pospaliśmy no i muszę powiedzieć, że pierwszy raz od tych 13 tygodni jestem wyspana
Taki szczęśliwy dzień, że przechodzę przez korytarz i jak w szafkę pierd...łam to zawyłam jak kojot... i padłam na fotel, bo prawie co nie zemdlałam, ale chyba będzie dobrze i w dodatku krwiak jest i zerwałam paznokcia auuuć pierwszy raz w życiu, no ale taka ze mnie ciamajda w ciąży ,że nie wierzę po prostu w to wszystko...
Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











