BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #931463 przez goniag12
Ja mam jutro pierwsza wizyte u poloznej i bedzie mi pobierac krew. Na poczatku rabia najwiecej testow. U nas badaja cukier, grupe krwi, rozyczke, syfilis-Wasserman (nie wiem co to) , zoltaczka, hiv. Troche tego jest, ale na toksoplazmoze nie robia.

Co do mojej szwagierki, to pewnie nawet nie zobaczymy swoich brzuszkow, bo ona mieszka w Holandi a ja Szwecji. No chyba ze przez skype . Ale ciesze sie, ze jej sie udalo bo bardzo sie bala. A kiedy widzialysmy sie miesiac temu glaskala moj brzuszek na szczescie i udalo sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931493 przez kika25
Ja też jestem w podobnej sytuacji tylko , że moja bratowa ma termin na stycznia za to moja siostra ma termin tydzien przede mną :laugh: przynajmniej mam towarzystwo u gina bo wizyty przypadają nam razem .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931501 przez goniag12
Ja mialam podobnie w pierwszej ciazy. Moja najlepsza przyjaciolka urodzila 3 msc. przede mna. druga miesiac po niej. Moja kolezanka, ktora tez mieszka w Szwecji miala termin tydzien przede mna ale ostatecznie miedzy naszymi synkami jest 2 tyg. roznicy.
Teraz moja kolezanka tez jest w ciazy chyba w 14 tc. ale ona jeszcze nie wie ze ja tez ciazuje.

Ogolnie fajnie jak ktos bliski tez ma dziecko w podobnym wieku. Jest razniej, a w trudnych chwilach mozna sie nawzajem pouzalac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931509 przez goniag12
Pytanie do mam ktore, sa w kolejnej ciazy. Czy macie takie same objawy jak w poprzednich ciazach czy rozne.
Mowia ze kazda ciaza jest inna. Ja ani w poprzedniej ani teraz mie mam zadnych objawow. No tylko tyle ze brzuszek szybciej rosnie. A jak jest u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931517 przez kika25
Ja w pierwszej ciąży miałam do konca bóle podbrzusza mdłośći i tak samo jest teraz , różnica jest taka , że z córką cała ciążę jadłam słodycze a teraz pomidory , ogórki kiszone i śledzie nie mam ochoty na miesa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931563 przez a!gusia
Ja sie czuje prawie identycznie jak w pierwszej ciazy teraz troche bardziej odczuwalam mdlosci ale tez nie wymiotowalam i nawet na te same rzeczy mam chec czyli na soczyste owoce glownie,lodowata cole(a przed ciaza cola mogla nie istniec) i poza tym to jest tak samo..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931633 przez Adlenne
Ja w pierwszej ciazy mialam podobnie bo tez nudnosci wymioty i brak ochoty na cokolwiek. Tak bylo do polowy ciazy mniej wiecej, ale mam nadzieje ze szybciej sie tym razem to skonczy.
Moja siostra ma corke 7 tygodni mlodsza od mojej Paulinki i faktycznie fajnie jak dziecko ma kontakt z rowiesnikami.
Dziewczyny a ja tak teraz z innej beczki spytam , jak tam wasze zycie seksualne - macie na to ochote?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931647 przez GabrysiaSta
Ale się rozpisałyście! U mnie moja dobra kumpela jest 4 tygodnie przede mną także też mam z kim poglądy wymieniać. Druga jakieś 15 tygodni (jakbym nie poroniła to miałybyśmy ten sam termin porodu)
Co do odczucia... to dwie pierwsze ciąże nudności ale do zniesienia no i dzień bez słodyczy to dzień stracony :blink: .. a teraz mega mdłości od rana do wieczora no i ogórki kiszone i kapusta to nr 1 :)
Adlenne przez te moje mdłości życie seksualne na razie jest beznadziejne :( ale mąż widzi jak wyglądam i jest wyrozumiały :woohoo:
Izydorek82 piękna foteczka!!
a ja mam problem bo nic nie mogę pić .. wszystkie napoje mnie odrzucają .. wodę czasami z cytryną wciągnę i sok pomidorowy a poza tym do wszystkiego mam wstręt jedynie jeszcze czarna herbata ale podobno odradzają A jak jest u Was? może polecicie coś na ugaszenie pragnienia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931650 przez a!gusia
Ja herbate kupilam bezkofeinowa ale pije nadal zwykla w poprzedniej ciazy tez pilam i bylo ok.zima idzie a herbata z cytryna i miodem to jedyny ratunek na zimny dzien! :)
Jesli chodzi o moje zycie seksualne to..jakie seksualne?co to jest?moze i mialabym ochote ale wieczorem o 21 to juz nie do zycia jestem imi sie odechciewa..maz wyrozumialy ale w pierwszej ciazy ze wzgl na zagrozenie mialam zakaz potem nie mialam ochoty po cc i wytrzymalismy 13 miesiecy!!!!!!wiec wiem ze damy rade :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931660 przez Adlenne
Kurcze ja mam z piciem podobnie. Zupelnie na nic nie mam ochoty i po kazdym piciu mi nie dobrze.
Jesli chodzi o seks to na poczatku tez kompletnie nie mialam ochoty, raz ze nudnosci a dwa sennosc. A teraz w sumie tez rzadko ale jak mnie raz na jakis czas cos najdzie to po prostu musze :-P Moj maz tez wyrozumialy bo w pierwszej ciazy z powodu krotkiej szyjki mialam zakladany pessar wiec dlugo mielismy zakaz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931762 przez kika25
U mnie tak samo seks mógł by nie istnieć cały dzień na nogach a to sprzątanie a to obiad trzeba zrobić córka też co chwile cos potrzebuje to na koniec dnia jestem taka zmeczona , że o 21 to już spie a jak mąż przychodzi do łóżka to ja nawet nie wiem kiedy od stycznia wysyłam córe do przedszkola to bedzie troche lżej w pierwszej ciąży mieszkaliśmy z teściami to ja siedziałam na tyłku bo teściowa nic mi nie pozwalała robić a teraz skonczylismy budowe domu i od dwóch lat na swoim i skończyło sie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931796 przez kwiatus7
Hej dziewczyny. Trochę mnie tu nie było.
A propos badań na hiv itp to badania prywatnie kosztują około 35 - 45 zł w zależności od kliniki wykonującej.
Co do kizi mizi to gdy nie mam mdłości - a jest ich coraz mniej:-) - to jak najbardziej nam ochotę.
I co najważniejsze odczuwam wszystko mocniej.
To chyba przez te hormony.
Z piciem i jedzeniem to u mnie troszkę lepiej. Nie odmawiam sobie niczego.
Podczas USG lekarz powiedział że mam kilka torbieli ale nie powinnam się tym przejmować ponieważ same się wchłoną.

www.suwaczki.com/tickers/relgupjyhdn32m46.png


nieprzespane noce, czocher ma głowie, podkrążone oczy, brak czasu na spokojny posiłek - czego się nie robi dla tego jednego uśmiechu:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931857 przez goniag12
Dziewczyny pomozcie bo mam dylemat. Polozna zaproponowala mi badania genetyczne. Tzn. zapytała czy chce. I szczerze mówiąc nie chcialam, ale teraz zaczelam się nad tym zastanawiać. Mam 2 dni zeby podjąć decyzje. Mój maz twierdzi ze lepiej wiedzieć wczesniej, zęby się przygotować. Ja myslalam, ze lepiej nie wiedziec . Ale teraz juz naprawdę nie wiem. Help

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931868 przez kika25
Ja robie badania 6 listopada i jestem takiego zdania , żę lepiej wiedzieć jeśli jest coś nie tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931929 przez a!gusia
Ja tez bym zrobila gdybym mogla.zrobie dopiero te w drugim terminie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl