BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #931945 przez Adlenne
Ja zrobie prywatnie chyba tez te ktore robi sie w pozniejszym terminie. Sa wady rozwojowe ktore mozna jeszcze w lonie matki operowac. Aczkolwiek o chorobach genetycznych jak np zespol downa chyba wolalabym nie wiedziec. Wiem ze przez cala ciaze bym sie zamartwiala a to by przeciez i tak nic nie zmienilo....

Kwiatus ja tez mam podobne wrazenie ze w ciazy bardziej intensywnie wszytko odczuwam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932137 przez a!gusia
A co tu tak cicho? Co robicie Mamuski?ja zaraz robie nalesniki i ide na paznokietki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932169 przez kwiatus7
Kurcze dziewczyny dziś jest pogrzeb Ani Przybylskiej. Co widzę ją we wiadomościach to się rozklejam. Boże taka młoda dziewczyna i matka. :'(

www.suwaczki.com/tickers/relgupjyhdn32m46.png


nieprzespane noce, czocher ma głowie, podkrążone oczy, brak czasu na spokojny posiłek - czego się nie robi dla tego jednego uśmiechu:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932250 przez a!gusia
Kwiatus ja tez..a dzis w dodatku na fb czytalam o chlopczyku ktory mial sie urodzoc z wada genetyczna i zmarl po kilku godz.rany ale sie ubeczalam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932382 przez kaikai
Część mamusie

Czuję się już dużo lepiej, mdłości i wymioty odpuscily z dnia na dzień :)

W kolejnym tygodniu naogladam się dzidziusia. W środę mam wizytę,a czwartek usg genetyczne :)
Już się denerwuje żeby wszystko było dobrze.

Demoniqe co u Ciebie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932455 przez natkach
Cześć:)

Jestem po kolejnej wizycie. Maluszek ma 34,3 mm. Serduszko bija jak mały dzwoneczek ;-P. Na początku badania chyba spał, bo się nie ruszał i rozmawialiśmy z lekarzem o ruchach i nagle zaczął się poruszać, najpierw rączkami a potem cały skakał :-) to było takie słodkie :-) Gin stwierdził że już słucha mamy (bardzo chciałam zobaczyć jak się rusza) i maleństwo na życzenie zaczęło skakać :-) Ogólnie wszystko dobrze, nadal mam brać kwas foliowy - pytałam się o inne tabletki z witaminami, ale powiedział że jeszcze do końca 1 trymestru lepiej nic nie brać bo maleństwo może być przez to przewitaminizowane. Na następnej wizycie coś mi już zaproponuje.
Zapytałam również o USG genetyczne i powiedział że on w ramach wizyty robi to USG bez dodatkowych kosztów, natomiast biochemie krwi można też zrobić już odpłatnie i polecił miejsce gdzie można to wykonać. Następna wizyta za 3 tygodnie.

Miłego popołudnia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932536 przez dotik1991
Zapraszam serdecznie Panie w ciąży na badania prowadzone przeze mnie w ramach pracy magisterskiej.
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i zbieram dane dotyczące doświadczeń kobiet na temat swojego dziecka w czasie ciąży.
Badanie jest całkowicie dobrowolne i anonimowe. Odbywa się w całości przez internet. Polega na wypełnieniu dwóch wysłanych przeze mnie krótkich kwestionariuszy i odesłanie ich z powrotem na adres e-mail lub wysłanie na adres Wydziału.
Więcej informacji na ten temat pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Drogą mailową będzie również możliwość udostępnienia chętnym osobom końcowych wyników ogólnych z mojego badania.
Opis i wszystkie informacje będą zawarte w mailu, które wyśle po zgłoszeniu.
Zainteresowane Panie proszę o zgłoszenie się na adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(w temacie wiadomości proszę wpisać zgłoszenie)

Z góry dziękuję za zgłoszenia i poświęcony mi czas.
Dorota Kowalczyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932752 przez andzia_zg
Mało pisałam ale Was podczytywalam. Chciałam się jednak pożegnać, bo nie będę już mamusia majowa. Niestety moja dzidzia nie żyje. Wyszłam juz ze szpitala i jestem załamana.
A Wam życzę powodzenia, miłej ciąży i kochanych maluszków.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932757 przez natkach
Andzia bardzo mi przykro, że straciłeś swoje Maleństwo :( pamietam jak pisałas ze nie rośnie ... Myślałam ze wszystko bedzie dobrze... A jednak nie...;( wiem ze pocieszanie tak za dużo nie pomoże ale musisz być silna i nie poddawać sie w staraniach o dziecko. Przytulam Cię, trzymaj sie cieplutko i głowa do góry.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932762 przez a!gusia
Andzia bardzo mi przykro :(
Nie poddawajcie sie napewno sie uda!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932856 przez andzia_zg
Dzięki za miłe słowa.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932863 przez GabrysiaSta
andzia_zg tak bardzo mi przykro.. doskonale wiem, co przeżywasz bo w lipcu przechodziłam to samo.. nie opuszczaj nas... po prostu będziesz spóźnioną majówką tak jak ja jestem spóźnioną lutówką.. . ja nie miałam zabiegu i 4 tygodnie widziałam, że noszę martwą ciążę ale postanowiłam, że mój organizm sam sobie poradzi i tak się stało.. Teraz musisz być silna, odczekać i zacząć nowe staranka... Tulę mocno!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932881 przez kwiatus7
Andzia GabrysiaSta ma rację. Zostań z nami.
Jest to przykre doświadczenie ale jesteśmy z Tobą. Zawsze możesz na nas liczyć.

www.suwaczki.com/tickers/relgupjyhdn32m46.png


nieprzespane noce, czocher ma głowie, podkrążone oczy, brak czasu na spokojny posiłek - czego się nie robi dla tego jednego uśmiechu:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932890 przez Adlenne
Andzia bardzo mi przykro. Teraz masz w niebie swojego aniolka ktory bedzie bad Toba czuwal. Zycze duzo zdrowia i sily ducha. Nie poddawaj sie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932994 przez Izydorek82
Hej, a ja jestem w szpitalu,obudzilam sie dzisiaj rano i nagle poleciała mi żywo czerwona krew i to sporo, wiec szybko do szpitala, zrobili usg i wszystko ok, serduszko bije,dzidzia sie rusza,nie wiedzą skad to krwawienie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl