BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #937606 przez Izydorek82
Ja jestem chetna na fb jak was znaleźć? Dziewczyny prosilam was o napisanie jakie macie tetno po niewielkim wysilku albo podczas stania a tu nic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937645 przez toska
Hej mamusie
Wczoraj mialam wizyte i wszystko dobrze, maluch bardzo ruchliwy,niestety anemia mi sie przyplatala.
Tez nie wiem jak was znalesc na fb.
Izydorekszczerze to nad tetnem sie nie zastanawialam nigdy,postaram sie sprawdzic jak wroce z pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937650 przez goniag12
Cos mi sie zdaje ze ten watek zniknie jesli wiekszosc przejdzie na fb a szkoda by bylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937671 przez kaikai
Izydorek ja nie mam nic do mierzenia tętna.
W poprzedniej ciąży miałam i do ciśnienia, ale wpadłam w nałóg i mierzylam co godzinę, więc oddałam mamie żeby się nie denerwować :P

U mnie jutro zaczynam 15 tydzień :) :)
Już nie mogę doczekać się ruchów małego, aż mi się wydaje że już coś czuję :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937677 przez vicctory
W grupie FB są same majowe mamusie, z tego forum i parenting.pl na którym też jestem zarejestrowana. Im nas więcej tym lepiej, więcej doświadczeń i pomysłów :) Zapraszam serdecznie!

Kochana kwestia kataru, niestety to "leczony trwa 7 dni a nieleczony tydzień" :D Można łagodzić objawy jedynie. Polecam parówki z rumianku i mięty. Dużo zdrówka życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937679 przez Izydorek82
Kaikai mozna zmierzyc ręcznie, przykladasz trzy palce na nadgarstek i liczysz przez 15 sek a później mnozysz to razy 4 i masz wynik :) Vicctory jak znaznaleźć na fb konto majowek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937680 przez kaikai
Izydorek spróbuję, ale ja nie wiem czy wyczuje :huh: nie mam talentu do takich spraw :unsure: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937692 przez a!gusia
Ale sie rozgadalyscie! ;) ja tez wole fb szczerze mowiac :)
Ja wlasnie siedze w pracy.
Co do zachcianek to kisiel! Kasza z gulaszem! Zimne soki i woda muszynianka ;)
Podobnie jak z synem mialam.
Ja juz nosze spodnie ciazowe bo w swoje sie nie mieszcze ;)
Poza tym czuje sie cudnie!nareszcie!!!
Termin wg usg mam na 1 maja wiec jestem w 15 tygodniu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937724 przez natkach
Izydorek jak nie jestem zdyszana to mam miedzy 70-80 a jak weszłam po schodach to 95 . Nie wiem czy to złe czy w normie ale lekarz nic nie mówi wiec chyba ok. A u Ciebie jak to wyglada??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937737 przez mni
Adlenne, na katar stosowałam maść majerankową. Ale jak nie lubisz syropu z cebuli, to warto wypróbować inny sposób: pokrój cebulę w kostkę, zalej ciepłą wodę i wdychaj opary :) Mi zawsze pomagało. W ciąży niestety tego nie próbowałam, bo sama myśl o cebuli wywołuje u mnie obrzydzenie...

Wyszłam już ze szpitala. Byłam w sumie 10 dni. Może dziwne, że to powiem, ale nie było tam tak źle. Obiadki lepsze niż w domu :P Nawet mięcho pochłaniałam z dokładką ;) Mówią, że w szpitalu się chudnie, a mnie upaśli, że hoho. (przynajmniej mąż zadowolony ;) ).
Mój ginekolog stwierdził, że szewki na chwilę obecną nie są konieczne i poczekamy do 18 tygodnia.
Jestem już po prenatalnych. Dzidziuś zdrów jak ryba. Nie mamy ryzyka chorób genetycznych. Maleństwo na badaniach wsadziło palec do nosa, urocze :D
Ach, no i ginekolog powiedział, że najprawdopodobniej jest to chłopaczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937771 przez Izydorek82
natkach no to dobrze chyba masz, bo ja w spoczynku mam tez w miare tzn 75-max 80 a jak zaczynam cos robic to i nawet 130 potrafi byc :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937798 przez Ella
Mam nadzieję, że to forum nie zniknie, bo chyba jednak wolę taką formę, niż FB, gdzie wrzuca się notkę, którą inni komentują, a nie ma takiego dialogu jak tu :-) Wiecie, o co mi chodzi, prawda?

MNI, super, że badania wyszły wspaniale! :-)

Zazdroszczę Wam mamuśki, którym przeszły mdłości... Ech... mam nadzieję, że jeszcze 3-4 tygodnie i będzie mi także dane cieszyć się na 100 procent ciążą, a nie zastanawiać się, czy pójdzie pawik, czy nie. Jestem niby w 10 tygodniu, ale co wizytę ginka mówi mi inaczej. Zobaczymy w przyszłą środę, na kolejnej wizycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937818 przez kika25
Ella mi lekarz też ciągle mówi inny termin inny mam według usg i inny według miesiączki tak samo z usg ciąża jest tydzien młodsza niż jak wychodzi z miesiaczki. Ja nadal mam mdłości ale po zjedzeniu śniadania przechodzi , natomiast już mam dosyć wstawania po 6 razy w ciągu nocy do wc też tak macie a w dzien to chyba co pół godz chodze :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937820 przez kaikai
Ella ja tez wole tutaj pisać :) i na pewno nie opuszczę forum.

Mi już przeszły mdłości i wymioty, chyba na dobre, ale co się na cierpiałam to już nigdy więcej bym nie chciała.
Na szczęście nie planujemy już dzieci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937906 przez vicctory
FB ma inną specyfiką, forum inną. Wątek na pewno nie zniknie :)

Ja dzisiaj się dowiedziałam będąc u koleżanki, że jestem czwartą jej znajomą, która ma termin na maj... jedna z nich dokładnie tak jak my na 19-tego a druga na 20-tego. Chyba się na jakiejś porodówce spotkamy :D A ja myślałam, że taka wyjątkowa jestem ;) Hehehe... czy mi się tylko zdaje, czy jest teraz wysyp cieżaróweczek? Czyżby jakiś wyż demograficzny? :)

Izydorek82 - miałam ambitny plan zmierzyć sobie puls po wejściu po schodach ale nie miałam zegarka... a liczenie uderzeń i odliczanie czasu mnie przerosło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl